Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mianowicie za każdym razem kiedy zaczynam strzelać to kule nie wylatują z komory ( może pierwsze dwie jak dobrze pójdzie) dochodzi do zacięcia przepycham lufę wyciorem ( z trudem ) ( rozłożę komorę i przeczyszczę przy okazji lufę także ) złożę z powrotem i znowu (tak jak by lufa była za ciasna) nie mam pojęcia o co chodzi POMOCY

 

(szukałem na forum ale nie mogłem znaleźć)

 

jest to dokładnie ta replika jeżeli to ma jakieś znaczenie:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4905

Link to post
Share on other sites

Rozłóż zespół lufy/komory, weź samą lufę i wrzuć do niej kulkę, winna wylecieć po drugiej stronie w sekundę-dwie. Jak nie wyleci to wyteleportuj ją z tej lufy i wyczyść lufę dokładnie wyciorem i bawełnianą szmatką 2cm x 1 cm na końcu wyciora.

Link to post
Share on other sites

dobrze by było jak by była jeszcze gwarancja ;-)

 

dzisiaj będę czyścił komorę aa zauważyłem wczoraj coś niepokojącego mianowicie dystanser jest w moc obity i w ogóle jak patrze do komory to jest "wykręcony" w lewo

wiem może to brzmieć dziwnie ale inaczej nie umiem wyjaśnić

 

z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

ok po wymienieniu gumki i dystansera oraz przeczyszczeniu komory problem przestał istnieć natomiast pojawił się następny - ""teraz wali trzema kulkami na raz jak z auto-pompy""

 

oh my GOD o co chodzi :cry:

Edited by bunio116
Link to post
Share on other sites

rzeczywiście uszkodziłem aż wstyd się przyznać ale już jest ok zakupiłem madbulla i byłem bardziej delikatny i z pomocą niewielkiej ilości olejku sylikonowego weszła bez problemu dzięki za pomoc teraz miota jak m134 na helikopterze ;-) ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...