Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemka.

Ponieważ przymierzam się do zakupu CM.048M (AKM) chciałbym sobie sprawić kilka oryginalnych magów do AKMu.

Znalazłem kilka takowych na allegro, czytałem artykuł o przerabianiu magów do AK74 i stąd moje pytanie :

Rozumiem, że z piłowaniem oryginalnych blaszanych magów do AKMu będzie dużo trudniej ?

I co z dostępnością bakielitowych magów do AKMu ?

Nie widziałem oryginalnych na allegro, aczkolwiek są one dość popularne...

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

forzamilan

Link to post
Share on other sites

Bakelity też można dostać, zdarzają się na Allegro, zwłaszcza ostatnio. Poza tym na egunie. Metalowe też się da przerabiać, ale wiadomo, do tego to już potrzeba narzędzie do cięcia metalu, jakiś mini warsztat, bo przecież nie będziesz ciął każdego maga z osobna brzeszczotem, bo się zapłaczesz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Do przerobienia stalowego magazynka od ostrego AKM wystarczy brzeszczot i imadlo. Ja cialem brzeszczotem i to z jakims chinskim ostrzem, ktore tracilo polowe zebow po pierwszym magu. 10min i mag skrocony. Wychodzi bardzo prosto i nie trzeba nawet nic poprawiac :) Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz - wklad mozna dopasowywac przez sciskanie skorupy w imadle - nie trzeba dorabiac pina ustalajacego.

Edited by KreciKs
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...