Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74M [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe ile ten kałaszek będzie kosztował ... :roll: . Musze przyznać ,że AK zrobiony całkowicie z metalu kusi i to bardzo , ale pewnie i tak kupie AK-47 z TM . Może zmieniłbym zdanie gdyby był on produkcji CA , bo jak znam ICS'a to mogą go skopać i to bardzo ... :? Ciekawe czy wsadzą do niego takie same zgrzytliwe bebechy jak do MP5-tek ... :|

Link to post
Share on other sites
Ciekawe ile ten kałaszek będzie kosztował ... :roll:  . Musze przyznać ,że AK zrobiony całkowicie z metalu kusi i to bardzo , ale pewnie i tak kupie AK-47 z TM . Może zmieniłbym zdanie gdyby był on produkcji CA , bo jak znam ICS'a to mogą go skopać i to bardzo ... :? Ciekawe czy wsadzą do niego takie same zgrzytliwe bebechy jak do MP5-tek ...  :|

Ty chyba człowieku nie miałeś ICSa w ręce :evil:

Mam go rok i działa bezawaryjnie, więc nie pleć herezji, że ma zgrzytliwe bebechy i że skopać guna to ICSowska przypadłość! Odnośnie mitu niezawodności TMa, to się już wypowiadałem, tak samo jest z Cllasiciem. Dużo zależy od egzemplarza który dostajesz, jakiejkolwiek nie jest on firmy. A nie kupisz go dlatego, że po prostu nię będzie cię na niego stać :x

Link to post
Share on other sites

Towarzyszu Mazikos ...

 

1. Po co mnie obrażasz ? :? ( bo twój post odebrałem jako atak na moją osobe. A ja tu tylko wyraziłem swoją opinie o tym AK ... )

 

2.Strzelałem z ICS'owskiego MP5 , ponieważ mój brat miał takiego guna. :?

 

3.Nie wiem czy ty mnie dobrze zrozumiałeś ale mianem "zgrzytliwych bebechów" ( zgrzyty czyli dźwięki ) nazwałem głos jaki wydaje takie MP5 podczas srzelania ( mój brat nazwał ten dzwięk rykiem dzikiej świni ). Jakby tego było mało to oglądałem filmik ściągnięty z neta na którym było słychać jak to strzela ... .Mnie osobiście ten dźwięk się nie podobał , mojemu bratu także ,i między innymi dlatego sprzedał swojego guna . Nie wiem jak jest po zasmarowaniu ICS'owego sprzętu. Możliwe ,że po takim zabiegu głos jest inny ...

 

4.Mp5 mojego brata miało ponadto źle ustawioną lufe przez co kulki uderzały w wylot tłumika... ( ciekawa konstrukcja , nieprawdaż ? :lol: ) .

 

5. Skąd Ty wiesz , że mnie nie stać na AK-74 z ICS'a , skoro nikt jeszcze nie wie ile on będzie kosztował ? :lol: Chyba ,że ty jesteś jakimś medium ... 8O .

 

6. Jakbym miał już kupować tego kałacha z ICS'a ,to napewno poczekałbym aż wyjdzie... może tysieczny egzemplarz , tak aby mieli czas na poprawienie wszystkich usterek które są nieuniknione .

Link to post
Share on other sites

Następnym razem wyrażaj się jaśniej, bo twoja wypowiedź dała bardzo dużo przestrzeni jeżeli chodzi o interpretacje. Być może ja dokonałem nadinterpretacji, ale defacto zabrzmiało to w moim odczuciu jak protest przeciwko wszystkiemu co pochodzi ze stajni ICSsa, ale twoja ostatnia wypowiedź dużo mi wyjaśniła. :wink:

Myśle, że sprawa załatwiona :?:

POZDRAWIAM :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I doszly kolejne informacje z military, cytuje list:

 

Na razie firma ICS nie informuje o rozpoczęciu seryjnej produkcji. Z drugiej strony wiem, że mogą mieć problemy z licencją Kalashnikov.

 

Ale z półoficjalnych źródeł wiem, że chyba światowa premiera będzie na targach IWA Show w Norymberdze (18-21 marca), na których oczywiście jesteśmy. Nieoficjalnie wiadomo, że AK74 będzie sprzedawany przez Cyber Gun, którego jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Tylko firma Cyber Gun ma obecnie światową licencję ASG na markę Kalashnikov. Nie wiem, czy ICS będzie sprzedawał w ogóle AK74 (np. bez marki), ale tego dowiemy się na targach. Na razie wszyscy unikają rozmów na ten temat.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Guarder robi wiele bardzo fajnych zestawow konwersyjnych do Kalacha, wypuszczanych w limitowanych seriach. Tylko co z tego, jak taki zestawik na WGC kosztuje w granicach 800-900 USD... :? Nie slyszalem, aby ktos w Polsce sie szarpnal na taki bajer, ale jak ktos ma to niech sie pochwali! :D

 

Reasumujac - nie ma sie czym podniecac. Pozostaje czekanie na AK74 ICSa i CA, bo byc moze ich cena bedzie w zasiegu zwyklych smiertelnikow...

Link to post
Share on other sites
Guarder robi wiele bardzo fajnych zestawow konwersyjnych do Kalacha, wypuszczanych w limitowanych seriach. Tylko co z tego, jak taki zestawik na WGC kosztuje w granicach 800-900 USD...  :? Nie slyszalem, aby ktos w Polsce sie szarpnal na taki bajer, ale jak ktos ma to niech sie pochwali!  :D

Wszystko zależy od tego jak na to spojrzysz.Ja wolałbym zapłacić te 900$ za konwersje niż 800 GBP za gotowego guna na www.airsoftdynamics.com.

Reasumujac - nie ma sie czym podniecac. Pozostaje czekanie na AK74 ICSa i CA, bo byc moze ich cena bedzie w zasiegu zwyklych smiertelnikow...

Heh nikt tu się nie podnieca, znalazłem w sieci zapowiedź to ją tu "wrzuciłem".pozdrawiam
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja Was osobiscie troszke nie rozumiem... po co klucic sie o cos czgo jeszcze oficjalnie nie ma. Szkoda nerwow i zdrowia.

Ze fotek (jak narazie) widac ze bedzie to ciekawy gun i fajnie by bylo miec go w arsenale, razem z magami oczywiscie :P

 

Pozdro for ALL

Raq

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Sporo zdjec wersji finalnej tutaj: http://www.mondaint.com/ics_ak74m.html . Ciekawe, ze AK74 ICSa jest standardowo wyposazony w dodatkowy mag (2x hi-cap) oraz boczny zaczep do rosyjskiego montazu (w koncu mozna bedzie stosowac normalne "kalaszowe" montaze, a nie wydumane wynalazki Justa itp). Widac, ze ICS chce nadrobic zapoznienie i pozyskac serca uzytkownikow wartosciowymi dodatkami... :wink: O pieknej czerwonej wyściółce pudelka nie wspominajac, hehe.

 

Gun juz jest sprzedawny w co poniektorych sklepach (np 250 funtow w UK, zeroneairsoft)... Na moje zapytanie military.pl odpowiedzialo, ze bedzie w ofercie juz w marcu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...