Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Używane elektryki, 50 złotych w kieszeni


Recommended Posts

Mam 50 zł. Potrzebuję PILNIE elektryka (używanego)

 

Mam 2 oferty:

 

http://archiwumallegro.pl/m4_sr16_knights_...-111179570.html

 

http://www.gunfun.sklep.pl/product-pol-25-...ponents_hidding

 

Ile byście dali za używany model każdego karabinu

Nie pisać mi o shotgunach ani pistoletach bo shotguna już mam

Nie będą przeznaczone na profesjonalne strzelanki (najlepsza na strzelance cm 0.28)

Edited by eNdo
Link to post
Share on other sites

Żaden.

Co ciebie skłania, aż tak, do takich szmelców ?

Jak masz już shotguna to się ciesz z niego, bo (o ile jest to jakiś dobry shotgun) jest to pewnie o niebo lepsza replika.

Skoro nie będą na żadne strzelanki to na co? To niczego nie zmienia. Obydwie i tak badziewne, choćby do patrzenia na nie.

Edited by Sveter121
Link to post
Share on other sites

Żaden.

Co ciebie skłania, aż tak, do takich szmelców ?

Jak masz już shotguna to się ciesz z niego, bo (o ile jest to jakiś dobry shotgun) jest to pewnie o niebo lepsza replika.

 

 

Shotgun już się sypie (dobra partia chińskiego gówna jakim jest shotgun silver po malowaniu i uszczelnieniu lufy), za dużo się przy nim bawilem

Link to post
Share on other sites

To kup nowego shotguna! W życiu nigdy ten szajs.

Tak poza tematem, rozwala mnie opis 'kałaszka' :wink:

 

Doceniana przez wielu niezawodna replika AK47 !!!

 

Dzięki świetnym parametrom takim jak celność i zasięg daje znaczną przewagę nad innymi uczestnikami strzelanki!!!!.

 

Możesz być pewny że nigdy cię nie zawiedzie. Prosta konstrukcja sprawia że jest to niezawodny i bezawaryjny karabin który wytrzyma każdą akcję.

 

Dzięki ludzie, już zaczynam wątpić. :D

Link to post
Share on other sites

Kup normalnego shotguna, albo oszczędzaj na normalnego AEG-a. Miałem niezły ubaw opisem "kałacha", poczytaj trochę tematów dla nowych i uwierz że te repliki to SZAJS ze ślicznym opisem i masą gratisów które i tak będziesz musiał wyżucic do kosza bo sie do niczego nie nadają. Zbieraj na CM.028,0.31,0.37 itp. i uważaj z używanymi replikami bo ktoś może sie zjechanego śmiecia pozbywac.

Tak nie robiąc off topu za 50zł zamiast kupywac "elektryka" to idź na pizze bo każda złotówka/grosz wrzucone w takie zabawki to zła inwestycja. Za używany model takiego czegoś bym dał hmm 1-5zł dla zabawy wieczorem w pr0 tjuning -100 do lansu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...