Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kolory oporządzenia na fotach w specshop są przekłamane.  

Zajrzyj na oliwkową LBV, na focie wygląda tragicznie, w  

rzeczywistości jest bardzo ciemna i jednokolorowa

To samo tyczy się oliwkowej (zielonej) kamizelki Strike System- na zdjęciach ze speca- szok, nie wiem z czym porównać taki straszny kolor. Na sniperasg.pl i zdjęciach użytkowników zaś zupełnie inaczej (znacznie ładniej).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja osobiscie polecam Kamizelke taktyczna SWAT Strike Systems (polecam bo uzywam) jest wygodna, ma pojemne ladownice i kabure na pistolet. Co jest moim zdaniem wazne nie jest zrobiona na siatce, wyglada ona bardzo solidnie i nie ma wogole mowy o rozpruciu itp. Jest również w kolorze Oliv. Hah i co najwazniejsze jest o te 45zł tansza od tej o której mowa w tym temacie.:)

Link to post
Share on other sites
Co jest moim zdaniem wazne nie jest zrobiona na siatce

 

Hmm ... ja uważam, że właśnie kamizelki na siatce są lepsze. Dzięki temu człowiek nie rozpływa się w wysokich temperaturach, a użycie siatki nie koniecznie musi oznaczać pogorszenie wytrzymałości całej kamizelki.

Uważam, że ta kamizelka jest bardzo solidna i że długo posłuży. Również ma kaburę, na której miejsce w razie potrzeby można wrzucić dwie ładownice. W sumie w tej z UTG jest więcej kieszeni o większej pojemności. Pozatym w cenie jest również pas, a to też nie jest bez znaczenia.

Uważam, że lepiej dołożyć te pare złotych i kupić kamizelkę UTG.

Link to post
Share on other sites

Z obserwacji wydaje mi się że UTG jest lepsza.

W pewnym stopniu modułowa, mozna mieć kabure albo

ładownice na magazynki. Z tą SWAT jest też problem,

jeśli ktoś jest niski to nie ma jak oprzeć kolby, przeszkadza

kieszeń/ładownica na prawej piersi.

 

Wolał bym dołozyć do UTG.

Link to post
Share on other sites

Mi ona bardzo pasuje, mialem kamizelke na siatce to mi sie rozprula, a dokladniej roztopila sie siatka (bo dostalem pzrez przypadek granatem :P ), co do SWAT to wcale sie czlowiek nie poci w niej, kamizelka jak kamizleka, ja tylko napisalem o tej co uzywam. I tak decyzja bedzie nalezec do osoby która kupuje kamizelke.

 

Z tą SWAT jest też problem' date='

jeśli ktoś jest niski to nie ma jak oprzeć kolby, przeszkadza

kieszeń/ładownica na prawej piersi. [/quote']

Niestety prawda,nie jestem niski ale rzeczywiscie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
ok

ale kamizelka jest z tej siatki mocnej

a kieszenie są z czego ?

to jest cordura czy co ?

Napisz maila do specshopa.

A ja mam pytanie z trochę innej beczki ...

Czy do tej kamizelki UTG da się coś przyczepić do pasków na plecach' date=' np. jakiś "naddupnik" ?[/quote']

Zależy co rozumiemy przez słowo ,,naddupnik". W każym razie napewno da się tam zaczepić plecak zgodny z zapięciami typu Alice.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie z trochę innej beczki ...

Czy do tej kamizelki UTG da się coś przyczepić do pasków na plecach' date=' np. jakiś "naddupnik" ?[/quote']

 

Zależy co rozumiemy przez słowo ,,naddupnik". W każym razie napewno da się tam zaczepić plecak zgodny z zapięciami typu Alice.

A camelbak?

Link to post
Share on other sites

Kamizelke już dostałem (swoją drogą specshop jest zadziwiający- wczoraj w pt. o 15 zamówienie, dziś o 10 w sob. odbiór :P )

Konstrukcja i siatka są cholernie wytrzymałe, nie spodziewałem się aż tak wyskoiej jakości. Kamizelka reguluje się idealnie. Do kabura także ma wysoki zakres regulacji- pasują wszystkie pistolety które mam w kolekcji (Colt 1991, Sig Sauer P226, S&W Sigma).

Ogólnie same pozytywne wrażenia. Jednym słowem WARTO

 

Edit: czy ktoś pomoże mi zidentyfikować kieszeń na camela? Ja jakoś jej nie znalazłem :D

Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy. Od tego jest forum.

Kamizelka fajna tylko jest jedno "ALE". A mianowicie jak napakuje sie wszystkie ładownice to ciężar kamizelki sprawia ze jej przednia część leci w dół a tylnia (plecy) sie nie miłosiernie. Ale ja niestety używam kombinezonu. A i zapomniał bym jeszcze jedna wada: do ładownic na magazynki pistoletowe - na piersi, ledwo ledwo wchodzą magazynki od Glocków 18,17. No dobra może i sie czepiam ale brakuje mi na plecach "rzepu" by przyczepić jakiś napis.

Ale za ta cene Kamizelka godna polecenia!

pozdrooo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To ja jeszcze tak dodam od siebie. Mag od mojej beretty m9 ksc-kwa wchodzi tylko i wylacznie do ladownic na pasie. Do tych na klacie ani przy kaburze nie wejdzie za chiny ludowe. Na prawej piersi mozna odczepic to cus na shelsy/dlugopisy ?? :P i ukazuje nam sie rzep na przyczepienie np nicku. Biegalem w niej w dosc cieply dzien i musze przyznac, ze plecy spocily mi sie mniej niz to mialo miejsce kiedy nosilem patterna. Kabura rzeczywiscie pasuje pieknie :] Mysle, ze do kieszeni bez problemu wejda nawet 3 magi od mp5 :) mowie mysle bo swoje magi mam polaczone domowym sposobem i nie chce ich specjalnie rozdzielac, ale nawet ze zlaczeniem jest jeszcze troszeczke miejsca w ladownicach wiec z tego wnioskuje, ze owe 3 magi wejda :P. Bardzo fajnym rozwiazaniem sa tez owe gumy gumy na ladownicach, magi siedza sztywno i nie boje sie, ze mi wypadna kiedy zostawie kieszen odpieta/wpuszczona w ladownice :] Tak jak pisali przedmowcy bardzo fajna kamizelka w tej cenie :) nie zaluje ani zlotowki wydanej na nia, a po zobaczeniu tej strike system-u mowie: "naprawde warto dolozyc te kilka zl". Ta kamizelka jest ladniejsza, wygodniejsza i bardziej funkcjonalna :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
To ja jeszcze tak dodam od siebie. Mag od mojej beretty m9 ksc-kwa wchodzi tylko i wylacznie do ladownic na pasie. Do tych na klacie ani przy kaburze nie wejdzie za chiny ludowe. Na prawej piersi mozna odczepic to cus na shelsy/dlugopisy ?? :P i ukazuje nam sie rzep na przyczepienie np nicku. Biegalem w niej w dosc cieply dzien i musze przyznac' date=' ze plecy spocily mi sie mniej niz to mialo miejsce kiedy nosilem patterna. Kabura rzeczywiscie pasuje pieknie :'] Mysle, ze do kieszeni bez problemu wejda nawet 3 magi od mp5 :) mowie mysle bo swoje magi mam polaczone domowym sposobem i nie chce ich specjalnie rozdzielac, ale nawet ze zlaczeniem jest jeszcze troszeczke miejsca w ladownicach wiec z tego wnioskuje, ze owe 3 magi wejda :P. Bardzo fajnym rozwiazaniem sa tez owe gumy gumy na ladownicach, magi siedza sztywno i nie boje sie, ze mi wypadna kiedy zostawie kieszen odpieta/wpuszczona w ladownice :] Tak jak pisali przedmowcy bardzo fajna kamizelka w tej cenie :) nie zaluje ani zlotowki wydanej na nia, a po zobaczeniu tej strike system-u mowie: "naprawde warto dolozyc te kilka zl". Ta kamizelka jest ladniejsza, wygodniejsza i bardziej funkcjonalna :)

 

Mam identyczne spostrzezenia ale dodam cos od siebie jeszcze. Niestety sa to negatywne opinie, otoz:

 

W ladownice do "pistoletu itp" nie wchodzi nawet szybkoladowarka do kulek :? Kamizelka jest ogolnie DUZA wiec jesli ktos jest nizszy niz 180cm lub jest chudy, to nich sobie odpusci nawet

Link to post
Share on other sites

Kamizeleczka bardzo fajna ale nie oznacza to że nie ma wad...

 

Przedewszystkim jest na wysokie osoby - mam 175cm wzrostu i jestem szczupły - regulacje ramion w kamizelce mam maxymalnie skróconą i mimo to jeszcze kamizelka jest troszke za długa. Szlówki do pasa sa za długie i tak naprawde gdzy przypiety mam pas to wisi mi na wysokości bioder...

 

Co do napakowania ładownic i opadania przodu - nie zauważyłem tego problemu ponieważ na plecach mam przyczepione dwie rzeczy - na środkowym pasie apteczka natomiast na dolnym torba cargo - jedno i drugie produkcji Janysport.

Link to post
Share on other sites

Co do wielkosci kamizelki to sie zgadzam jest duza ( zaduza , ale w munduze juz jest lepiej i mozna ja odpowiednio dopasowac ) mam 175 cm i najwiekrzym problem jest sciagniecie jej w góre;. Poniewaz zeby na plecach sa za krtokie jak dla mnie. Ale przyczepione na polowe tez swietnie trzymaja. Co do ladownic na magazynki do pistoletow. Te 3 na klacie to chyba niesa ladownice do pistoletow tylko na jakies przyrzady i pierdoly jakie sie ze saba nosi. ( nieznalazlem guna od ktorego mag by tam pasowal). Za to magi od beretty hfc spokojnie wchodza do ladownicy przy kaburze i do pasa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...