Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajper Ghoust Warrior


Recommended Posts

Nówka gierka macie już jakieś przeżycia z nią. Z tego co wyczytałem to jest to POLSKA PRODUKCJA !! Krótka recenzja z serwisu http://www.gry-online.pl

 

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

 

Na szybko poznaliśmy zarys fabuły – trafiamy do południowoamerykańskiego wyspiarskiego państewka, rządzonego przez pewnego dyktatora. Nie jest to wizyta, z której ów przywódca byłby zadowolony (gdyby o niej wiedział), gdyż jej celem jest pozbawienie go władzy przez umożliwienie mu wcześniejszego opuszczenia świata. Niestety, ku chwale dłuższej rozgrywki, coś idzie nie tak, naszej ofierze udaje się uciec i przeżyć ze świadomością zagrożenia, a nasze zadanie wyraźnie się komplikuje.

 

Przy okazji wychodzi na jaw, że wcielimy się w kilka postaci. W całej operacji bierze bowiem udział całkiem spora liczba osób i dane nam będzie obserwować rozwój akcji z perspektywy paru z nich. Na pokazie zaprezentowano dwóch bohaterów. Dla podbicia tempa rozgrywki 5% jej czasu przeznaczone zostało na grę członkiem zespołu szturmowego.

 

I tak – w jednej z misji, wręcz niezauważalnie inspirowanej podobną sceną z pewnej gry firmy Infinity Ward, atakowaliśmy platformę wiertniczą. Karabin dzierżony w rękach, umieszczanie ładunków wybuchowych na drzwiach, wysadzanie ich, wpadanie do pomieszczeń i eliminowanie w zwolnionym tempie czających się tam przeciwników – tak wyglądają marginalne fragmenty gry. Bo lwią jej część spędzimy w skórze snajpera.

 

 

A tu mamy filmik:

 

 

Jak dla mnie fajniutko się zapowiada ;)

Link to post
Share on other sites

Gra wygląda przeciętnie. Może nawet poniżej przeciętnej. Mogli zrobić coś z mechaniką jak ze Sniper Elite i by to w jakiś sposób się broniło, a tak to nawet kijem bym nie tknął (takie moje wrażenia z obejrzenia gameplayu).

Link to post
Share on other sites

Ok ...

Zagrałem i zdanie zmieniam xd

SI jest .. powalające. Na poziomie średnim przechodzimy koło przeciwników na otwartym terenie i ... idziemy dalej, możemy zrobić rozpierduchę całej bazy a nam i tak zostanie te 30 hp. Jedyne co mi się podoba to animacje po trafieniu w banie ( nie zawsze pokazywane ) i fizyka lotu kuli.

Link to post
Share on other sites

Ale ARMA 2 to symulacja pola walki z każdej strony a Sniper GW to symulacja snajpera dlatego pisze to jedyna ambitniejsza gra poświęcona w całości byciu snajperem.

 

Na plus można jeszcze zaliczyć, to że ma bardzo ładną grafike i a mimo to nie potrzebuje jakiegoś masakrycznie mocnego sprzętu.

Link to post
Share on other sites

ArmA 2 to symulacja właściwie wszystkiego nawet kurczaka :-F .

Co do gry, jak zobaczyłem trailer to myślałem że fajna gra, ale gdy zobaczyłem go jeszcze raz z logiem City Interactive przypomniał mi się krwotok z oczu którego doświadczyłem grając w Terrorist Takedown i Mortyra :-F to od razu gra straciła cały swój "blask".

Co do City Interactive to widzę duży postęp że zrezygnowali z silnika z FEAR 1...

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...