Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Czekol

Grip Tape dla pistoletów

Recommended Posts

Znalazłem nazwę takiej taśmy GT-5000, ale czy są one bądź inne dostępne w sklepach z militariami? Co do taśmy izolacyjnej nie jest ona szorstka? Grip tape wygląda, jakby miała powierzchnię z gumy.

Ja mam przyklejoną okładzinę ścierną z deskorolki, ale to na "ostrym" Glocku więc nie wiem czy do repliki się nada :icon_wink:

Da się z tego strzelać bez rękawiczek?

Nie kupuj takich plastikowych tasm. Reka sie poci i slizga. W sluzbie uzywam zwyklej tasmy z Castoramy - rolki z papierem sciernym. Pewny chwyt i znosne odprowadzanie potu w przeciwnosci do wskazanej tasmy.

tasma_kauczukowa.jpg

Taśma gumowa do uszczelniania rur sprawuje się świetnie na kałaszku, wystarczy ją mocno owinąć. Na glocku też powinno dać radę ;). Takie ścierne wynalazki typu taśma antypoślizgowa (jak ścierna) polecam na zamek, aczkolwiek muszę też kiedyś wypróbować bezpośrednio na chwycie :D.

Na ebayu są takie gotowe sety do różnych pistoli... Do Glocka 18c gdzieś chyna z Kanady mi przysłali...

Co do taśm to też noezłym patentem może być taśma izolacyjna samowulkanizująca, coś jak owijka na rękojeść rakiety tenisowej...

Edited by karol_alasz