Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Noir

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Juz przerobiłem na dean'y. Śmiga bardzo słodko. Tylko miejsca za mało na 1300mah i muszę kupić nową baterię. Po prostu kable się skróciły i nie mogę już wtyków tak ładnie ułożyć. Ale już wiem że nie ma co się bać cięcia i lutowania, więc nast. razem będzie łatwiej.
 2. Dzięki za odpowiedzi. Biorę się za lutowanie.
 3. Z reguły... ale nie zawsze? Bo mam w baterii lipo jakieś inne. W replice naturalnie tamiya, ale wyguglałem że może się stopić. Zamiana wtyczki baterii to chyba zły pomysł. Więc powinienem zamienić tamiya na... te: Moja bateria Na różnych stronach różnie tę wtyczkę nazywają, DC3-B, DB3. Ale jakieś sporadyczne czesanie net'a nie wykryło podobnej nazwy. Ktoś może wie jak się nazywa? Bo w lokalnym sklepie elektronicznym tylko oczy otwierali. Cała moja wiedza o lipo to same "chyba", "wydaje mi się", "czytałem że...".
 4. Noir

  Sekcja 6mm

  Witam. Czy ktoś zna ten sklep / zamawiał coś u nich? Na forum nie znalazłem żadnych informacji, a interesuje mnie ich kurtka Helikon'a. Link do sklepu: http://sekcja6mm.pl/presto/
 5. http://www.youtube.com/user/RoyalMarinesOf...u/3/5gmdZUjP8OM Royal Marines "w kupie".
 6. http://www.olyarms.com/index.php?page=shop...t&Itemid=37 Kilka krótkich eMek. Ale po przeczytaniu post'a Remov'a nie jestem pewien czy to eMka, czy tylko tak wygląda.
 7. A ja słyszałem PMC = Private Military Contractor. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 8. HK53, na oficjalnej stronie jest już od dłuższego czasu. Ciekawe czy w P90 umieszczą metalowy mostek, do TM trzeba takowy dokupić za 350zł :/
 9. Damianie, jest sporo rzeczy które można na eMkę zainstalować bez RIS'ów (M203 żeby nie szukać daleko), ale rozumiem o co Ci chodzi. Faktycznie informacja została zmanipulowana na korzyść PTW. Gdybym dostał tę replikę (nie stać mnie^^), to bym ją na 100% sprzedał. Za taką kasę to tylko Inokatsu Galil ARM, ech, my Żydzi to biedni w AS jesteśmy :/ (albo replikę Simonowa, jeśli ktoś wyprodukuje ;)).
 10. http://www.vietnamairsoft.com/ Saigon, shit, I'm still only in Saigon... :D
 11. Sorry, nie mogłem się powstrzymać^^
 12. I chciałem w mniej lub bardziej dowcipny sposób zwrócić uwagę Manfred'a na to. Dlatego następne zdanie zacząłem od 'A tak na serio...'
 13. Zaraz.. a skąd wytrzasnąć repliki muszkietów, czy czego tam pod koniec XIX wieku używano?^^ A tak na serio to klimat wyśmienity.
×
×
 • Create New...