Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warlord Shadow

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Warlord Shadow

 1. wegorz- dziękuję za radę. Problem polega na tym, że tarcze blaszane mam od ręki i w dowolnej ilości, ale faktycznie lepiej wyjdzie wykonanie swoich np. z tworzywa. Teraz wypadałoby znaleźć jakiegoś pasjonata modelarstwa, który takie coś by zrobił- odpłatnie oczywiście. Czy Społeczność wmasg może kogoś takiego polecić? :)
 2. Tarcze wojskowe, blaszane. Waga do kilku (max 4-6) kilogramów. Wymiary powiedzmy 1m na 50cm
 3. Bardziej skłaniałbym się do pomysłu Vaco- można by to zasilić z kilku akumulatorków. Pozostaje kwestia sterowania- wiecie może czy możliwym byłoby podnoszenie celów przez wciśnięcie tangenty na danym kanale (czyli poprzez nadawanie) PMR? Każdy mechanizm miałby PMRke sterującą, ustawioną na indywidualny kanał. Nawet jeśliby trzeba było zniszczyć kilka radyjek...
 4. wojtekk- wiem o jakie podnośniki Ci chodzi. Są to podnośniki dla typowych strzelnic, obsługiwane z wieży lub stanowiska kierownika strzelnicy. Co do ich funkcjonowania w stosunku do ceny się nie wypowiem... Co do polowego kabla lekkiego- trzeba by rozdzielić go na poszczególne cele i za każdym razem zwijać/rozwijać. Naprawdę myślałem, że coś takiego już istnieje.
 5. Witam, Pomijając tło mojego pomysłu: Czy ktoś z Was zna sklep w którym można nabyć podnośniki do tarcz strzeleckich podnoszone i opuszczane radiowo? Może istnieje jakaś firma wykonująca takie urządzenia na zamówienie? Nadmieniam, że do tarcz nie będzie prowadzony ogień- będą służyć jako cele do ćwiczeń w obserwacji. Co do własnego wykonania: zastanawiałem się nad podnoszeniem manualnym (linka do podnoszenia i opuszczania), jednak pomysł ten ma kilka poważnych wad: setki metrów metalowej żyłki, jej ciężar, złomiarze, stała lokalizacja celów itd. Myślę nad siłownikami do bram, jedna
 6. Szczerze polecam ten sklep. Indywidualne podejście do klienta, fachowa i miła obsługa to jego główne zalety. Poza tym pracuje tam Szumi, który jest chyba najlepszym serwisantem na Dolnym Śląsku :P
 7. Gra jest strasznie niezbalansowana. Polska na śmigłowcach wymiata wszystko...
 8. Próbowałem na innej ładowarce- to samo. BCH 001 ładuje poprawnie inne baterie ;/
 9. Ładuję ładowarką Batimexa BCH001 czy jakoś tak. Napięcie na 8 celli, ładowarka piszczy, diodka się nie świeci i nie ładuje.
 10. Rozwieję wszelkie wątpliwości dotyczące jakości tych akumulatorów. Są to JEDNORAZÓWKI. Po jednym naładowaniu i wystrzeleniu do końca nie dało się jej ponownie naładować http://gunfire.pl/product-pol-1152198338-Akumulator-NiMH-9-6V-1600mAh.html Mowa o tym typie. Strata czasu, lepszy i sprawdzony Firefox.
 11. Mam taki w panterze polskiej. Kopia Grota-25 firmy janysport. Jeśli chodzi o materiał i szycie to są dosyć dobre jak na taką cenę. Słbym punktem jest miejsce przyczepu szelek do korpusu plecaka, szczególnie to dolne. Nie ma wyjścia na camelback ale jest na niego kieszeń. Poza nią jest workowata kieszeń z przodu i to tyle. Ma plecy z wentylowanej tkaniny, czego pierwowzór nie posiada.
 12. Dobrze się dowiedzieć po imprezie, że nie trzeba było zaliczyć jednak wszystkich PK. Poza tym uważam, że obsługa PK nr 6 zawinęła się z deczka przedwcześnie- byłem tam o 14:25 i już nikogo tam nie było a sędzie główny miał włączoną pocztę głosową *.* Poza tym niektórym plecaki podejrzanie latały podczas biegu i wyglądały na dosyć lekkie co umożliwiało im iście kozie wyczyny. Nikogo nie oskarżam, ale nie tylko ja miałem takie zdanie. Ma ktoś jakieś zdjęcia, które mógłby udostępnić na picasie albo czymś w podobie?
 13. BackCountry też dobre jest ale płatne (dostępna wersja demo na 14 dni).
 14. Ooo dziękuję bardzo, właśnie tego potrzebowałem :)
 15. Czy ktoś posiada zdjęcie komory zamkowej z mechanizmami KBK AKMS Z WIDOKIEM Z GÓRY? Uwierzcie mi, że szukałem i to dokładnie ale nie znalazłem takowego (jedynie schematy i przekroje z boku nie oddające właściwego rozmieszczenia mechanizmów albo zdjęcia słabej jakości).
 16. Wg. mnie masz za mocno przykręcony silnik.
 17. http://marinesmagazine.dodlive.mil/2011/03/11/guard-your-grill-maxillofacial-shield/ Czekamy na wejście na rynek airsoftowy
 18. Zapomniałeś o panelach udowych i ochraniaczach... zostają łydki, dłonie, przedramiona albo jak powiedział Legolas "Ich zbroja jest słabsza przy szyi i pod ramieniem" :)
 19. Wczoraj skończyłem grę w CA. Zainteresowani kontem z M417SB, renewalem i ~16k GP, rangą Copper (NX) i rangą levelową Corporal (coś koło tego) pisać na maila: trocki30@gmail.com
 20. http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...n_iii-2141.html http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...n_iii-2140.html W końcu jakaś alternatywa do plastikowych aegów? Ciekawe jak sprawuje się luneta. Czekamy na pierwszą recenzję. Opis z taiwangun.com Przy zakupie pamiętajcie o akumulatorku ;)
 21. Szybko, tanio i bez niespodzianek. Jako jedyny sklep mieli adapter do kolby typu M4 do G36. Co dziwne na pudełku od rączki taktycznej widnieje nalepka taiwanguna ;)
 22. Czysto teoretycznie zastanawiam się czy dałoby się przeżyć powiedzmy tydzień w warunkach polowych pijąc same gainery i uzupełniając je witaminami. Zakładamy, że ma się dostęp do wody aby gainera rozpuścić.
×
×
 • Create New...