Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xyzak

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. zestaw odrobinę powyżej podanej kwoty: Navcomm TK 760 (0.5-5W) http://www.navcomm.eu/product_info.php?cPa...;products_id=90 antena http://allegro.pl/item1041809109_antena_ta...hz_lub_pmr.html (trzeba do kolesia zagadać, że chodzi o tail'a do PMR'ki) "bowman" http://shop.ehobbyasia.com/cavalvy-elite-i...-version-1.html Sam używam takiej konfiguracji i mogę ją szczerze polecić.
 2. Styczeń jak najbardziej. Xia- masz więcej detali odnośnie kursu? Plan zajęć, wymagane pomoce naukowe, przewidywany koszt?
 3. Woytaz2 w temacie 'GPS w lesie, Iść w nowość czy dalej kompas i mapa?' napisał, że korzysta z telefonu komórkowego sprzężonego z GPSem i zdaje się być z tego zestawu zadowolony. (http://wmasg.pl/forum/index.php?s=&showtopic=31171&view=findpost&p=960800) Czy ktoś z was testował jakieś inne wariacje na temat GPS w telefonie komórkowym poza miastem? Jakieś spostrzeżenia? Uwagi? Rekomendacje?
 4. Śmiem twierdzić, że tak - 5W, brak przeszkód terenowych, płaski teren. 'Preatorians' Z W-wy utrzymali komunikację w pagórkowatym terenie na odległość 3km na krótkiej antenie. Nie widzę powodów dla których na obszarze gry Tomaszowo 2009 miało by być gorzej. Dopóty nie przeprowadzimy testów (za rok?) nie będzie pewności.
 5. Ja właśnie podziękowałem koledze, że się uczciwie zachował i nie uprzedził innych. Takie zachowanie trzeba chwalić i stawiać za wzrór! :uśmiech:
 6. ja się nie czepiam ale Navcom na HI z długą anteną dał radę Łańcuch dowodzenia się nie sprawdził i winni temu byliśmy wszyscy - żołnierze, dowódcy TFów, sztab. Brak standardów (komunikacja, sygnały) oraz zgrania nie pomógł. W moim odczuciu nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Mam nadzieję, że na następnym tego rodzaju spotkaniu będzie lepiej.
 7. To było moje drugie 'Tomaszowo' i muszę przyznać, że bawiłem się lepiej niż na poprzedniej edycjii. Zmienię trochę ton tego wątku i zamiast marudzić/konstruktywnie krytykować rzedstawię krótką historię: mapa http://img199.imageshack.us/img199/1833/tomaszowo2009.jpg Rozkaz: patrolować sektory bezpośrednio sąsiadujące z budynkiem sztabu w kierunku S,SE,E Stan osobowy: 2 1. wymarsz spod sztabu Andurii na patrol oraz dotarcie do skraju wału. Na wale przez chwilę karmiliśmy komary a kontakt wizualny tylko z trupami wracającymi na resp 2. kontynuacja patrolu w kierunku N i napo
 8. Kulki: MadBull Precision BBs Wagomiar: 0.28 g Replika: M4A1 G&G Lufa prec.: (6.04) fps: 475 Zacinki: 0 Gumka hu: Systema lot kulki: dobry 45 PLN za 4000 w SpecShop'ie http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4701 Mam porównanie z precyzyjnymi GG 0.25g oraz precyzyjnymi GFC 0.25. Kulki gładsze GG i GFC. MadBull'e reagują nieco mocniej na hop-up niż GFC oraz dużo mocniej niż GG. GG przy hop-up podkręconym do oporu po prostu spadały a MadBull'e na tym samym ustawieniu lecą w niebo. W teście "z balkonu" strzelałem do latarni (A) oddalonej o 25 metrów oraz d
 9. shingle ma naszyte tasmy PALS z obu stron co pozwala na dolaczanie dodatkowego oporzadzenia.
 10. xyzak

  LR300

  Nie, nie może. Napisałem szybciej niż pomyślałem - chciałem od razu przejść do faktu, że ostrych LR 300 z trybem auto jest niewiele. Nie jestem pewien na 100% ale chyba w większosci stanow nie można posiadać broni umożliwiającej strzelanie ogniem ciągłym bez dodatkowych uprawnień - stąd połącznie tematów 'konwersja' i 'brak auto'.
 11. xyzak

  LR300

  Tak jak napisał youngee - żadna. ZM Weapons wyprodukował, wg. ATF, 26 kompletnych karabinów w 1999 (http://www.atf.gov/firearms/stats/afmer/afmer1999.pdf) oraz 6 kompletnych karabinów w 2000 (http://www.atf.gov/firearms/stats/afmer/afmer2000.pdf). Firma, przede wszystkim sprzedawała konwersje (upper receiver) a te nie są objęte statystyką ATF lecz te w większości przeznaczone były na rynek cywilny (brak auto). Spekulując, LR300 to taki DE wśród karabinów - wiecej replik i egzemplarzy ostrych w rękach cywilnych niż w służbach mundurowych.
 12. xyzak

  LR300

  pisalem na podstawie http://world.guns.ru/assault/as97-e.htm
 13. xyzak

  LR300

  Skrócone suwadło oraz sprężyna powrotna umieszczona z przodu.
 14. Polecam: http://www.allegro.pl/item360781613_hit_sp...l_promocja.html No i jedna rada - nie śpi się w ubraniu (pod warunkiem, że nie trzeba być przygotowanym na natychmiastową akcję). Bawełna zatrzymuje wilgoć przy ciele i sprawia, że szybciej się wychładzasz.
×
×
 • Create New...