Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Romothon

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy ktoś używał tych ładownic: http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,801/Bandolier-na-2x2-magazynki-7-62 do magazynków M14? Na stronie pisze, że są przeznaczone do G3 albo FN FAL. Wymiarowo są grubsze o jakieś 2 cm (w opisie jest 7cm a jeden magazynek do M14 ma 2,5 cm) i po prostu zastanawiam się czy warto je brać. Cenowo wychodzi lepiej niż 2 podwójne ładownice.
 2. A czy dostępna jest gdzieś rozmiarówka? W internecie nie znalazłem a na armyworld nie ma żadnych opcji co do rozmiaru.
 3. Witam! Jestem aktualnie na etapie poszukiwania oporządzenia dla siebie i mam pytanie czy holenderska kamizelka modułowa, konkretnie ta: http://armyworld.pl/product-pol-1447-Kamizelka-Modulowa-Holenderska-Wojskowa-Oliv-Oryginal-Demobil.html , będzie pasować na osoby szczupłe (w klacie i pasie mam +/- 76cm)?
 4. Z ciekawości, w jakim stopniu przedłuży to żywotność? Bo, że przedłuży to się domyślam, ale czy będę mógł bez obawy puszczać suwadło, żeby samo wracało?
 5. A czy gdybym jakoś sprawił, żeby rączka przeładowania nie "dobijała" do końca (nie uderzała w ten element z boku), to czy w ten sposób przedłużyły żywotność całego zespołu? Wiem, że najprościej przestać się tym bawić, ale nie mogę się powstrzymać :icon_wink:, a nie mam aktualnie możliwości dorobienie części ze stali.
 6. A czy ktoś ma pojęcie czy te części, ale od gazówki (WE) podejdą do elektryka? Ew. czy ktoś ma jakieś konkretne plany czy musiałbym wszystko sam zwymiarować. Będę wdzięczny za pomoc.
 7. Ok. Czy oprócz w/w firm modi/tmc/rr/flye jakaś robi JPC w sensownej cenie, które byłoby dostępne w Polsce?
 8. Witam. Mam pytanie do osób, które używają JPC od GFC. Jak się trzymają? Zdaję sobie sprawę, że to chińszczyzna i w ogóle, ale wszystkie wymienione wyżej kamizelki (modi/tmc/RR itp.) aktualnie nie schodzą poniżej 300zł. Nie powiem JPC przypadło mi do gustu i się uparłem akurat na niego :icon_confused:
 9. Ups. Przepraszam najmocniej. Zasugerowałem się tytułem tematu i nie przeczytałem ostatniego posta na drugiej stronie. Nic nie było :icon_smile:
 10. Jak mają w takim wypadku przestać być nowicjuszami? Chyba jedyne wyjście, żeby nabrać doświadczenia i przestać być zielonym to właśnie grać.
 11. To to wiem. Napisałem, że same części jestem sobie w stanie załatwić. Chodziło mi, czy wystarczy jak wymienię tylko rączką przeładowania i samą blaszkę imitującą zamek.
 12. Czołem! Jestem szczęśliwym posiadaczem tej cymki w wersji socom. Chciałbym zrobić w niej EBB, i nie byłoby w tym problemu (bo sam mechanizm jest w miarę prosty), gdyby nie fakt znalowego zamka, który podobno lubi się sypać. Jakie jego elementy należałoby wymienić, aby zamek zaraz się nie rozleciał? Pomijam fakt zdobycia tych części ze stali, bo to już sam spróbuję sobie jakoś ogarnąć.
×
×
 • Create New...