Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Romothon

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Romothon

 1. Czy ktoś używał tych ładownic: http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,801/Bandolier-na-2x2-magazynki-7-62 do magazynków M14? Na stronie pisze, że są przeznaczone do G3 albo FN FAL. Wymiarowo są grubsze o jakieś 2 cm (w opisie jest 7cm a jeden magazynek do M14 ma 2,5 cm) i po prostu zastanawiam się czy warto je brać. Cenowo wychodzi lepiej niż 2 podwójne ładownice.
 2. A czy dostępna jest gdzieś rozmiarówka? W internecie nie znalazłem a na armyworld nie ma żadnych opcji co do rozmiaru.
 3. Witam! Jestem aktualnie na etapie poszukiwania oporządzenia dla siebie i mam pytanie czy holenderska kamizelka modułowa, konkretnie ta: http://armyworld.pl/product-pol-1447-Kamizelka-Modulowa-Holenderska-Wojskowa-Oliv-Oryginal-Demobil.html , będzie pasować na osoby szczupłe (w klacie i pasie mam +/- 76cm)?
 4. Z ciekawości, w jakim stopniu przedłuży to żywotność? Bo, że przedłuży to się domyślam, ale czy będę mógł bez obawy puszczać suwadło, żeby samo wracało?
 5. A czy gdybym jakoś sprawił, żeby rączka przeładowania nie "dobijała" do końca (nie uderzała w ten element z boku), to czy w ten sposób przedłużyły żywotność całego zespołu? Wiem, że najprościej przestać się tym bawić, ale nie mogę się powstrzymać :icon_wink:, a nie mam aktualnie możliwości dorobienie części ze stali.
 6. A czy ktoś ma pojęcie czy te części, ale od gazówki (WE) podejdą do elektryka? Ew. czy ktoś ma jakieś konkretne plany czy musiałbym wszystko sam zwymiarować. Będę wdzięczny za pomoc.
 7. Ok. Czy oprócz w/w firm modi/tmc/rr/flye jakaś robi JPC w sensownej cenie, które byłoby dostępne w Polsce?
 8. Witam. Mam pytanie do osób, które używają JPC od GFC. Jak się trzymają? Zdaję sobie sprawę, że to chińszczyzna i w ogóle, ale wszystkie wymienione wyżej kamizelki (modi/tmc/RR itp.) aktualnie nie schodzą poniżej 300zł. Nie powiem JPC przypadło mi do gustu i się uparłem akurat na niego :icon_confused:
 9. Ups. Przepraszam najmocniej. Zasugerowałem się tytułem tematu i nie przeczytałem ostatniego posta na drugiej stronie. Nic nie było :icon_smile:
 10. Jak mają w takim wypadku przestać być nowicjuszami? Chyba jedyne wyjście, żeby nabrać doświadczenia i przestać być zielonym to właśnie grać.
 11. To to wiem. Napisałem, że same części jestem sobie w stanie załatwić. Chodziło mi, czy wystarczy jak wymienię tylko rączką przeładowania i samą blaszkę imitującą zamek.
 12. Czołem! Jestem szczęśliwym posiadaczem tej cymki w wersji socom. Chciałbym zrobić w niej EBB, i nie byłoby w tym problemu (bo sam mechanizm jest w miarę prosty), gdyby nie fakt znalowego zamka, który podobno lubi się sypać. Jakie jego elementy należałoby wymienić, aby zamek zaraz się nie rozleciał? Pomijam fakt zdobycia tych części ze stali, bo to już sam spróbuję sobie jakoś ogarnąć.
 13. Romothon

  Nowy

  Idzie się przyzwyczaić. Jeśli nie jesteś osobą "potliwą' to gogle na okulary zdają egzamin. Ja używam Bolli X500.
 14. Spóźniłeś się parę miesięcy. Kolega już sprzedał replikę :icon_biggrin:
 15. Popatrz na datę postu przed tobą. Główny temat o tej replice jest tu: http://forum.wmasg.pl/topic/55804-oficjalny-mp5-cyma/page__st__1120__hl__+mp5%20+cyma#entry2081305
 16. Złota łopata jest Twoja.
 17. http://gunfire.pl/product-pol-1152196905-Replika-elektryczna-karabinu-wyborowego-A-K.html Ostatnio repliki ogólnie strasznie poszły w górę.
 18. Przepraszam za post pod postem. Jak skupienie? Czy jest w miarę zadowalające? Oczywiście rewelacji w tym zakresie się nie spodziewam.
 19. Myślałem zrobić to chałupniczo. Kolba ze sklejki, łoże z kantówki i zabejcować. Ta masa śrubek na kolbie z tworzywa wygląda po prostu okropnie, dlatego myślałem o zrobieniu drewien. Drewna nie mają przypominać tych z broni palnej. Chciałem po prostu mieć drewno. Odwzorowanie nie jest tu dla mnie priorytetem. Poza tym trzeba od czegoś zacząć :icon_biggrin: . Przez standardowe uszkodzenia masz na myśli urwania zaczepów? Co do hopka to interesuje mnie czy da radę włożyć tam komorę i lufę od AEGa. Ile wynosi zasięg średni? Te 40m skutecznego to takie moje minimum, ale z tego co czytałem to chyba t
 20. Witam! Mam zamiar kupić sobie tę replikę jako pierwszą poważniejszą (pewnie tego jeszcze pożałuję, ale pompki ostatnio mi się strasznie spodobały). Zasięg i celność na 40m, chyba ktoś pisał, że z tej odległości nie ma problemu trafić w A4. Prawda to? Fajnie by było mieć jakiś w miarę sensowny zasięg. Boję się tylko o wytrzymałość bebechów i hopka (o hopka najbardziej). Naprawdę jest tam tak tragiczny? Dałoby się dopasować jakoś w miarę łatwo aegową komorę? PS. Dorobienie kolby i chwytu z drewna chyba nie powinno być zbyt trudne dla przeciętnego majsterkowicza, co nie?
 21. Albo masz niedokręcony silnik albo zmielone zębatki. Jeśli to tylko niedokręcony silnik to musisz zdjąć chwyt pistoletowy i dokręcać śrubę na stopce silnika tak długo, aż replika zacznie strzelać. Jak zębatki, to spróbuj to wysłać do serwisu.
 22. Wiem, że dużo zależy od umiejętności itd. ale chciałbym wiedzieć czy na dłuższą metę pompka daje radę. Mówię tu o niej jako replice głównej. Zaraz będę musiał kupić swoją replikę, a nie powiem, shotguny strasznie mi się podobają. Napęd całoroczny, żre mało kulek no i ten klimat :icon_biggrin:. Chciałbym od razu kupić jakąś droższą replikę najlepiej metalową, ale boję się, że zwyczajnie nie dam rady przy elektrykach no a nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto. Pewnie i tak usłyszę, że lepiej elektryka, ale bardzo się napaliłem na pompki. No i ewentualnie dopełnić zestaw cymoglockiem bądź czymś pod
×
×
 • Create New...