Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bruce_

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bruce_

 1. Od dłuższego czasu nagłaśniana jest informacja o "jakości" i "uczciwości" usług serwisowych jakie Wallop świadczy. Sprawa była z tego co mi wiadomo również zgłaszana administracji WMASG - ta zbywała ją twierdząc, że "musi wypowiedzieć się druga strona". No to druga strona nadal się "wypowiadała" - hasał tutaj jak po swoim terenie, połowa wątków jest zaspamowana jego mądrościami, on sam budował sobie tutaj wiarygodność, dzięki której trafiali do niego nowi klienci. Swoją drogą boskie jest to jego powoływanie się na art 212 KK, który jest reliktem ze stanu wojennego :D. Pewnie wrzucił w googl
 2. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak poradzić Ci, żebyś użył dalmierza mierząc osiągi replik. Tylko, że jak napisałem wcześniej - żadnych lobów. Ustawiasz punkt celowniczy na celu i do niego strzelasz osiągając dobre skupienie (6/10 i więcej trafień). Taką metodą robiliśmy w ekipie pomiary. 80m to już jest donośność replik 550 fps z markowymi częściami w środku.
 3. Na to "chociaż" 70m? Na to "chociaż" 70m z dużą powtarzalnością i bez lobowania strzela DMR 550fps poskładany na topowych częściach.
 4. Mi Rocketsy (na dodatek Platinium :D :P) cięły się w KM-Head 6.04.
 5. No właśnie z katalogu wynika jakiś misz-masz: http://madbull.com/catalog/en/products/nbsp/troy-licensed/m4-metal-body-ver-2-troy.html http://madbull.com/catalog/en/products/nbsp/noveske-licensed/noveske-mur-metal-body.html
 6. Polski rynek ASG w skali światowej jest marginalny i jednocześnie specyficzny (wyścig fpsów) - wystarczy pogadać z dystrybutorami jaki priorytet czołowi producenci replik dają polskim sklepom. Azja, USA - to są obszary, które się liczą i gdzie się zarabia prawdziwą kasę na sprzedaży. Nam zostają nadwyżki z linii produkcyjnej. Dlatego łatwiej ściągnąć kontener E&C, obrandować jako Specnę i sprzedawać za +/- 1000 zł - bo przecież dla większości klientów i tak liczy się czy "da się z tego tanio zrobić 550 fps, bo koledzy tyle mają" więc po co brać jakieś VFC, którego szkielet nawet w najnowsz
 7. Bo wycena sklepowa zawsze odzwierciedla jakość repliki.......Tu naprawdę nie ma co spekulować, warto zwyczajnie poszukać informacji o tej replice. Przekopiuję opinię bardzo kompetentnej osoby na temat serii VR16 M105 VFC. Więcej raczej nie trzeba już dodawać: "VFC tą repliką rozwaliło rynek. Masz reple pierwszej klasy. Idealnie spasowaną i osiową. Z piękną anodą. I na pewno osiową. Co do GB - jak to VFC - szkielet jest słaby i kable są sztywne, ale: - w nowej wersji, kompresja jest idealna (na M120 - 430fps) mimo, że cyl. to alu... ale zupełnie inne niż te od ASP. - dysza uszczelniona
 8. Na pewno nie ma w arsenale wumazgu serii Recoil Shock Tokyo Marui oraz cześci najnowszych replik m4 VFC.
 9. Czy istnieje różnica między materiałem oraz sposobem jego obróbki między korpusem Noveske 3 gen. a pozostałymi korpusami Madbulla (Troy, Stag Arms etc.)? Bo z opisu w katalogu Madbulla nic nie można jednoznacznie wywnioskować.
 10. PDI, EDGI, Prometheus, Km-Head - w takiej kolejności.
 11. Sklep jest chyba oficjalnym dystrybutorem Classic Army w Polsce- można spokojnie coś od nich brać. Ale ten opis replik jak z google translator powala :D
 12. A robiłeś jakieś testy tych "satynowych" sztuk czy od razu je odesłałeś? Pytałeś się dystrybutora o wyjaśnienie tej sytuacji i jak dużo było innych reklamacji? Miałeś styczność z partiami luf Prometheusa, które zostały importowane później niż "satynowe"? Jeśli na którekolwiek pytanie możesz odpowiedzieć "nie" to chyba jednak jesteś mniej uprawniony do pisania, że Prometheus "nie jest tak dobry jak kiedyś" niż ja, że sztuka należąca do najnowszej dostawy nie ma żadnych skaz.
 13. Wallop- pare dni temu kupiłem Prometheusa 363 z nowej partii w Asg Revolution- w środku lustro. To by było chyba na tyle jeśli chodzi o "zmianę" ich jakości.
 14. Te nowe ICS-y to naprawdę piękne repliki. Niestandardowy tam jest sam szkielet GB (stock do szturmu i tak starczy), dysza i popychacz. A tak to w pełni standardowe części. Jest to naprawdę bardzo dobry produkt.
 15. Jeśli chodzi o emki w tym zakresie cenowym to chyba najlepiej wybrać jakieś odpicowane VFC (seria Avalon) albo np. takiego ICS-a: http://redberet.pl/p...epliki-asg.html Pięknie wykonana replika, osiowa i ładnie spasowana. Dwóch baaaardzo kompetentnych serwisantów, z jakimi rozmawiałem na temat tej repliki, mocno ją zachwalało.
 16. Chyba kiepsko przeczytałeś te "stare tematy" - masz tam jak na dłoni, że to VFC to jest absolutnie optymalny wybór do 1000 zł. Normalnie repliki na takim poziomie wykonania kosztują gruba ponad tysiaka, a ci którzy szukali m4 w tym przedziale cenowym, musieli zadowolić się replikami ze znacznie niższej półki i iść na różne kompromisy. Tutaj jedyną "niedogodnością" jest brak przedniego RIS-u, ale początkującemu nie powinno to w żaden sposób przeszkadzać. Masz w tej chwili dostępną jedną sztukę z długą lufą i jedną z krótszą, z początkowych 10. Ale jeśli chcesz to możesz nadal szukać jakiegoś cr
 17. Nie ma żadnych luzów - to nie Specna. Tworzywo też pierwsza klasa. Jeśli ktoś szuka wersji budżetowej to nie ma co się pchać w przedni RIS, bo latarka to jedyna sensowna rzecz, którą można tam umieścić. Jeśli z kolei pieniądze to nie problem to jak najbardziej lepiej kupić wersję z przednią szyną.
 18. Combat Machine - emka z plastikowym korpusem. W czasach kiedy porządne emki były za 1500 zł to była jako taka budżetowa alternatywa. Obecnie masz za 990 zł VFC, które wywróciło rynek "m4 do 1000zł". Od biedy można wziąć EA. Naprawdę, lepiej pozbierać kasę miesiąc-dwa dłużej, niż męczyć się latami ze słabym sprzętem. Od razu odpowiem - rozwiązanie "kupię badziew, a za jakiś czas sprzedam i kupię coś lepszego" nie jest opłacalne finansowo.
 19. Różnią się tylko RIS-em na froncie. Zarówno jedna jak i druga mają górny RIS, na którym można zamontować kolimator.
 20. Albo za 990zł VFC gdzie nie zmieniasz nic, bo strzela i wygląda jak z bajki.
 21. Heh ja właśnie od paru gier bawię się stockowym m4 VR16 VFC. Kulki HPA 0.30/ 5.95 0.28 (zależy od gry), bateria lipo 11- ta replika strzela naprawdę świetnie, jedyne co planuję wrzucić to PDI/EDGI. A tak to nie ma do czego się przyczepić. W stocku replika ma 400fps. Nic tylko wyciągać z pudelka i grać. A moje wrażenia odnoszę do m4 G&P na topowych częściach więc byle czym bym się nie zachwycił. Jedyne co w niej jest spartolone to miejsce na baterię.
 22. VFC to najładniej wykonane zewnętrznie emki, obecne modele mają w środku również bardzo przyzwoite bebechy - w stocku strzela naprawdę świetnie. Mając do wybrania za tysiaka VFC i EA to się raczej nie ma co zastanawiać, o innych repliakach m4 w tym przedziale cenowym już nawet nie wspomnę. Porównanie do Specny? Zestaw Mercedesa z Dacią, bo to taka różnica.
 23. https://gunfire.pl/p...05-Classic.html Tu masz topową emkę za równego tysiaka. Jeśli szukasz repliki na lata to się nawet nie zastanawiał tylko dozbieraj te 3 stówy.
 24. Daruj sobie tego hi capa- raz, że to hi cap. Dwa- umieszczenie go w gnieździe magazynka w wybranej przez Ciebie replice jest niestety problematyczne. Weź lepiej mid capy castellana- siedzą i podają idealnie.
 25. Ale o jakim samym body za 2k mówicie? Nikt tutaj takich przykładów nie dał. Scar H zresztą jest średnią bazą pod DMR, o czym wspomniałem. Chcesz mieć DMR i wydać relatywnie mało? Bierz A&K.
×
×
 • Create New...