Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maximus1944pl

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,995 profile views
 1. Wysokiej rangi kazachski inżynier uważa, że rakietnica nie została uszkodzona :D Papa Morf nie może czuć się bezpieczny - syn Tałgata planuje okrutną zemstę!
 2. Na starcie odpadło od nas 6os, a w połowie gry zacząłem się zastanawiać czy to jeszcze milsim czy już może grupowy test impregnatów do obuwia - koniec końców chyba każdy z naszej strony miał okazję popływać :D W imieniu TAZu i GRSu dziękuję za dobrze przygotowaną imprezę!
 3. Rozumiem, że ujadamy dla samego ujadania? :icon_smile: De facto plot twist w wykonaniu agentów miał miejsce w sobotę wieczorem, w momencie gdy delikatnie mówiąc impreza przymierała i IMO sytuacja ta nie wpłynęła negatywnie na rozgrywkę, a jedynie ją ubarwiła - szkoda, że strona przeciwna tematu nie podchwyciła, bo może mielibyśmy dzięki temu trochę larpowej interakcji. Z drugiej strony, po przeczytaniu AARów i wypowiedzi organizatora ciężko mi jednoznacznie ocenić imprezę jako udaną. Ogólne założenia milsima (bazuję na ostatniej wiadomości Genierała) czy organizacja - jak zawsze kawał
 4. Czołem! Podziękowania dla organizatora za kolejną, bardzo dobrze zorganizowaną symulację, dla przeciwników, całej strony JEBIDĘBY za wspólne operowanie, jak i dla Morfa za debiut w roli dowódcy. Pogoda dopisała, co niestety skutkowało wzmożoną aktywnością cywilów, niemniej bawiliśmy się super :) Do następnego!
 5. 10/10 - mega pozytywny milsim, szacunek Radziej dla Ciebie - oby więcej takich imprez! Serek (TAZ)
 6. "Bez respawnów i trup ściele się gęsto" - nic dodać, nic ująć, choć tego jednego respawnu (wzorem zeszłorocznej edycji) zabrakło - czasem pech czy jedna błędna decyzja kończą się marszem na parking... i tak, taka jest specyfika milsimu, ale żal w sercu, gdy teren piękny, idealna pogoda, a przede wszystkim sama impreza świetnie zorganizowana ;) Czekam z niecierpliwością na następną Razwiedkę i liczę, że w międzyczasie na jesień Rosomaki też coś zorganizują ;) Pozdrawiam, Serek (TAZ)
 7. Uczestnicy ubiegłorocznej edycji mają pierwszeństwo w zapisach czy na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"? Pozdrawiam, Serek (TAZ)
 8. Czołem! Szukam "taktycznego" iluminatora IR. Kryteria do spełnienia: - doświetlenie na dystansie minimum 10 metrów; - możliwość montażu na broni / hełmie; - trwałość, "pancerność" (sprzęt będzie regularnie wykorzystywany); - dostępność w Polsce / wysyłka do Polski. Ewentualnie proszę o opinie użytkowników poniższych światełek: - Streamlight - Sidewinder Compact Military - Petzl Strix IR - światełka Princeton Tec z IR - Surefire V-series IR - Inforce WML/WMLx z IR - chińszczyzna z IR Internety przekopałem, ale temat ogólnie ciężki do ogarnięcia. Ktoś pomoże? Pozdrawia
 9. Ciekawa alternatywa w kwestii LiPo do kolby SF w KWA - Redox 7,4V 1800 mAh 30C: Pierwsze słyszę o felernych głowicach w KWA, a trochę tego przerobiłem. Skrzeczu2 - mag w ogóle nie podaje czy replika "pluje" kulkami?
 10. Maximus1944pl

  Taktyczny

  Widzę w tym temacie 2 niepochlebne opinie, a niewielkie wpadki mogą zdarzyć się każdemu. Niemniej nie będąc mieszkańcem Małopolski wiem, że Czesio i Tubiś posiadają w środowisku opinię dobrych fachowców. Tip: warto przed wysłaniem repliki skontaktować się z serwisem i zapytać o czas realizacji.
 11. Maximus1944pl

  Taktyczny

  W mojej opinii jeden z najlepszych serwisów w Polsce, kilkanaście replik zrobionych w przeciągu ostatnich 2 lat - polecam.
 12. Światełko godne polecenia? Z innych np: http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Latarka-pistoletowa-X300-ULTRA-LED-black/925 ? Nie chcę wybrzydzać, ale ten piaskowy na zdjęciu nie zachęca do zakupu. Thx anyway ;-)
 13. O kaburę nie pytam - bez światła korzystam z Blackhawka Omega Elite (G17/P226), ze światłem Omega Ultra Universal - co prawda to tylko Cordura (są i plusy i minusy), ale w przypadku tej drugiej kabury mam pewność, że dopasuję ją do większości klamek ze światłem. Jedyny minus taki, że chińskie świecidełka nie posiadają blokady na picatinny i wyciągając broń z kabury często latarka zostaje w środku. TLR-1 w głębokiej ostateczności - normalnie bym brał, ale moja również strzelająca kobieta mnie pogoni jak wyczai cenę, stąd szukam czegoś ciut bardziej przystępnego finansowo.
×
×
 • Create New...