Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olsons

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Na Anakondzie 2016 dali niezły popis możliwości desantowych. Wiadomo, tutaj mamy wspólny wypad NATO, ale ktoś to musiał to ogarnąć. Link gdzie można więcej poczytać: http://wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/anakonda-2016-desant-wojsk-nato-pod-toruniem-zdjecia-wideo,3762588,artgal,t,id,tm.html
 2. Anti-fog w moich Bollach (x800) nie dał kompletnie nic. Moim zdaniem nie ma co się tym sugerować. Kiedy sam spryskałem własnym środkiem przestały parować.
 3. Na 99,9% takie coś nie będzie miało miejsca, nawet zorganizowanie takich ćwiczeń mija się z celem (i byłoby bardzo kosztowne).
 4. Mówimy tutaj o tych teoretycznych możliwościach jakie posiadamy gdyby przeznaczyć wszystkie samoloty do jednego zadania i dane które podałem to liczba skoczków z ekwipunkiem.
 5. Małe podsumowanie teoretycznych możliwości desantowych zakładając wykorzystanie C-17. Co do Bryz to nie jestem pewny (występuje kilka wersji, nie każda jest przystosowana). Nie znam stanu liczebnego 6 Brygady, więc dalej nie pomogę. Hercules- 64 x 5 = 320 Casa- 16 x 49 = 784 Bryza- 24 x 13 = 312 Globmaster = 102 x 3 = 306 Razem: 1722 żołnierzy desantu
 6. Nigdy wszystkie maszyny w naszym asortymencie nie będą zdolne do lotu z "z godziny na godzinę". Przeważnie jest tak, że jakaś przechodzi remont, inna czeka na naprawę itd. Jest to rzecz całkowicie normalna i nie odstajemy tutaj od innych państw. Generalnie rzecz biorąc nie posiadamy złej floty transportowej i mamy stosunkowo duże możliwości desantowe (inną sprawą jest wykorzystanie ich). Przeżywalność tych maszyn zależy bezpośrednio od konfliktu, ale trzeba się liczyć z tym, że nie zawsze muszą zostać zniszczone w powietrzu. Lotniska mimo wszystko to cele o dosyć dużym znaczeniu, i atak rakie
 7. Jedyny minus (większy wydatek):
 8. Tutaj się można się jeszcze dowiedzieć paru ciekawych rzeczy: http://www.gostak.co.uk/composites/sweden/
 9. Jeśli na siłę chcesz to M4, to możesz o Specnie pomyśleć. Mam, polecam, osobiście na twoim miejscu kupiłbym rk.
 10. Podsumowanie testu jest takie: Ja wyciągam trochę bardziej pozytywny wniosek z tego. :icon_biggrin: Jeśli chodzi o replikę to macałem i strzelałem (jest też reklamowana dla początkujących) i mogę polecić MP5 firmy Galaxy.
 11. Hełm ze zdjęć to najprawdopodobniej Hjalm 90. Pewny nie jestem bo ma ten pokrowiec, ale Szwedzi takich używają i ma prawie identyczny kształt.
 12. Pewnie chodzi o te: http://wmasg.pl/pl/armoury/show/554085?conv=True Temat przerobiony przeze mnie. Pasek rozwalił się w połowie pierwszej strzelanki z nimi, jeszcze parowały nieźle, ale to już indywidualna kwestia. Nie polecam ogólnie. Ale dzięki za odpowiedź ;)
 13. Witam, zastanawiam się nad okularkami bądź goglami w cenie do 200zł (oscylując przy 200 wolałbym gogle niż okluary). Na wstępie powiem, że jestem otwarty na wszelakie propozycje. Generalnie interesują mnie Uvexy I-Vo i Bolle x500. Wiem, że przepaść cenowa jest tutaj dosyć duża. Co do Uvexów I-Vo boję się, że kulka może trafić pod szkiełko i że mogą nie wytrzymać strzałów z mocniejszych replik (klasa F i tak, studiowałem http://forum.wmasg.p...i-ochrony-oczu/,). Miałem też sytuacje, że zostawały odpryski na okularkach (ogólnie chciałbym uniknąć takiej sytuacji). Znowu jeśli chciałbym je kupić
×
×
 • Create New...