Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Percival

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Percival

  magazynki

  Z tego co słyszałem od jednego z użytkowników VSS od FC pasują. Ja osobiście jeszcze nie sprawdzałem.
 2. Percival

  FC VAL.

  Szukam chętnych na zamówienie grupowe frontów od barta.
 3. Zakupiłem komorę CA ale nie jestem pewien, jest ktoś w stanie mi to potwierdzić (zdjęcia w folderze) lub powiedzieć co sprawdzić aby się upewnić czy jest to komora CA ? Patrzyłem na zdjęcia na necie itd ale dalej nie byłem w stanie potwierdzić czy jest to CA. Na zdjęciach 2 komory stock i CA (chyba). https://drive.google.com/open?id=1gMBdTmcX9b-MP1Z7-C_tZ8pquBKhCuSc
 4. O ile dobrze pamiętam magi od A&K, GWGWD, AtoZ pasują od Koera nie pasują.
 5. Polecam senkuPH, Super kontakt, pomoc w dobraniu części oraz informacje o wszelkich zmianach i usprawnieniach które mogą zostać wprowadzone. Moja następna replika też do niego zawita :)
 6. Percival

  FC VAL.

  Zmiana lufy na 363mm będzie miała jakiś negatywny wpływ, praktycznie jest to 65 mm względem stocka 428 mm ?
 7. Percival

  FC VAL.

  Ktoś próbował montować komorę airsoft pro CNC do replik typu AK jak w tej aukcji ? Lub miał z nią styczność według danych odnośnie komory współpracuje ona z dyszami od 19,7 mm itd http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/779326 Komora ma działać w vss vintorez wraz z częściami niżej : Dysza sprężyna głowica tłoka prowadnica + zielona gumka G&G
 8. Ktoś wie jakie magi podejdą pod AtoZ-a ? Z tego co czytałem magi od A&K, GWGWD, Koer nie pasują. Magi z King Arms-a podejdą lub czy gdzieś znajdę oryginalne/psujące magazynki ?
 9. Kupiłem komorę Pro Win do m4 i tu nastąpiła nie miła niespodzianka z powodu braku ramienia dociskowe. I tu moje pytanie czy można to jakoś zastąpić np. https://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Retro-Arms-ramie-dociskowe-do-komory-hop-up-M4/2742 ?
×
×
 • Create New...