Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kiero

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak masz rację. O paintballu napisałem automatycznie.
 2. Ok, wielkie dzięki za rozjaśnienie. :D PS: Balistyczne w tym znaczeniu, że nadają się do Airsoftu i paintballu. Ochronią Ci oczy przed lecącym z repliki plastikiem. ;)
 3. No właśnie nie chcę wywalać byle gdzie, tylko zadbać o ekologię. Problem polega na tym, że nie wiem (i proszę się nie śmiać), czy gogle, które są wzmocnione poliwęglanem można wyrzucić do kubła z plastikiem do recyklingu. O to chodzi.
 4. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co zrobić z używanymi okularami/goglami, kiedy chce się je wymienić na nowe? Da się jakoś zutylizować używaną ochronę oczu albo zrobić coś, żeby nie wyrzucać jej po prostu do osiedlowego śmietnika? Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób?
 5. Pan Biceps odpowiedź jest bardzo prosta - airsoft w Polsce żyje i ma się dobrze, tyle, że niestety grupy są niestabilne. Oprócz tych, które mają już wyrobioną markę, bardzo szybko się rozpadają i odradzają pod nowymi postaciami. Dominują wolni strzelcy, albo małe ekipy znajomych, które jadą w weekend na "jebankę" i tyle. Nie ma już tylu zapaleńców, co kiedyś. Hobbystów nie brakuje, ale jest ich mniejszość.
 6. Dzięki za info, ale tor offroadowy, który czasami robi jakieś strzelanki to nie to o co mi chodziło, ale i tak dzięki, bo dowiedziałem się wszystkiego, co chciałem. Mam natomiast jeszcze inne pytanie: Na jakiej właściwie zasadzie działają miejscówki komercyjne do gry w Airsoft? Skąd kasa na budowę na przykład poligonów i innych rzeczy i jak wygląda pod względem formalnym i prawnym założenie takiego pola? Pytam z ciekawości - nic zobowiązującego.
 7. Jakim rodzajem farby najlepiej pomalować replikę, jak chcę tylko odmalować miejsce, z którego fabryczna farba zeszła podczas eksploatacji?
 8. Czołem wszystkim, mam jedno szybkie pytanie. Czy jak z repliki zeszła mi farba, to można sobie samemu odmalować to miejsce, z którego zeszła? Czy nie bardzo? PS: Pytam dla pewności. Bardzo proszę o konkretną odpowiedź - tak, lub nie, a jeśli tak, to jaką farbą najlepiej to zrobić (rodzaj, nie kolor :D).
 9. Małe pytanie: Czy jest w Polsce jakiś teren do gry w ASG o nazwie "Cegielnia"? (Który jest oficjalnie wpisany w rejestr działalności gospodarczej itp. Ma prawny status.)
 10. W zgłoszeniu - "Hermann Brunner"? A gdzie Hans Kloss się pytam? :D
 11. Wiadomo, na kiedy ostatecznie zostanie przesunięty Ghost War? PS: Mam zamiar się wybrać. ;) Na Fire Storm było super :D
×
×
 • Create New...