Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kiero

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalnie możesz sobie obczaić profile kilku miejscówek, które regularnie organizują strzelanki. Centrum Gier Furia Dąbrowa Górnicza, Zona ASG, FAT Zabrze, SAG Wataha Gliwice i inne grupy z Gliwic, które bardzo często coś robią. To są najczęstsze miejsca, gdzie coś się dzieje i grupy, które coś organizują.
 2. Chodzi Ci o osobę, która ogarnia temat strzelanek na Śląsku, czy listę miejsc i gier, które odbywają się regularnie?
 3. Woj. Śląskie jest bardzo stabilne. Jest wiele fajnych miejscówek, a ze względu na specyfikę regionu (wszędzie blisko, duże miasta są obok siebie + dobra komunikacja miejska, że są bezpośrednie połączenia do miejsc, gdzie odbywają się gry), zdecydowanie można polecić. Dojazdy nie są problemem (chyba, że mówimy o grach w terenie leśnym itp - wtedy samochód jest przydatny.) Ale jak chodzi o płatne miejsca, to nie ma problemu. Można nawet autokarem dojechać do niektórych miejsc w okolicy Krakowa na strzelanki - mniej więcej 1,5 godziny raptem. No i do Czech na Border War też w miarę blisko będzie.
 4. Ok, nie było tematu. Może faktycznie niepotrzebnie to wpisałem. Z drugiej strony, mogłoby być coś nowego. Ale daruję sobie. PS: Wiesz może kiedy dokładnie powstał airsoft w Polsce? Jest gdzieś jakaś data?
 5. Czołem, chcę jeszcze nawiązać do mojej poprzedniej wypowiedzi, która niejako łączy się z tym, co teraz napiszę. Jeśli nawet nie ma konkretnej daty powstania airsoftu w Polsce, może dałoby się na przykład wpisać do kalendarza świąt nietypowych dzień airsoftu? Moglibyśmy raz do roku mieć swój dzień. Myślicie, że ten pomysł przypadnie do gustu społeczności? Podoba się komuś tutaj?
 6. Cześć wszystkim, chciałem zapytać, czy ktoś z Was wie może, kiedy dokładnie airsoft napłynął do Polski? Kiedy dokładnie powstał? Czy jest gdziekolwiek jakiś zapis dot. daty dziennej tego wydarzenia? Pytanie kieruje również w odniesieniu do całej Europy i innych kontynentów.
 7. Tak masz rację. O paintballu napisałem automatycznie.
 8. Ok, wielkie dzięki za rozjaśnienie. :D PS: Balistyczne w tym znaczeniu, że nadają się do Airsoftu i paintballu. Ochronią Ci oczy przed lecącym z repliki plastikiem. ;)
 9. No właśnie nie chcę wywalać byle gdzie, tylko zadbać o ekologię. Problem polega na tym, że nie wiem (i proszę się nie śmiać), czy gogle, które są wzmocnione poliwęglanem można wyrzucić do kubła z plastikiem do recyklingu. O to chodzi.
 10. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co zrobić z używanymi okularami/goglami, kiedy chce się je wymienić na nowe? Da się jakoś zutylizować używaną ochronę oczu albo zrobić coś, żeby nie wyrzucać jej po prostu do osiedlowego śmietnika? Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób?
 11. Pan Biceps odpowiedź jest bardzo prosta - airsoft w Polsce żyje i ma się dobrze, tyle, że niestety grupy są niestabilne. Oprócz tych, które mają już wyrobioną markę, bardzo szybko się rozpadają i odradzają pod nowymi postaciami. Dominują wolni strzelcy, albo małe ekipy znajomych, które jadą w weekend na "jebankę" i tyle. Nie ma już tylu zapaleńców, co kiedyś. Hobbystów nie brakuje, ale jest ich mniejszość.
 12. Dzięki za info, ale tor offroadowy, który czasami robi jakieś strzelanki to nie to o co mi chodziło, ale i tak dzięki, bo dowiedziałem się wszystkiego, co chciałem. Mam natomiast jeszcze inne pytanie: Na jakiej właściwie zasadzie działają miejscówki komercyjne do gry w Airsoft? Skąd kasa na budowę na przykład poligonów i innych rzeczy i jak wygląda pod względem formalnym i prawnym założenie takiego pola? Pytam z ciekawości - nic zobowiązującego.
 13. Jakim rodzajem farby najlepiej pomalować replikę, jak chcę tylko odmalować miejsce, z którego fabryczna farba zeszła podczas eksploatacji?
×
×
 • Create New...