Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FatalWalker

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by FatalWalker

 1. Udało Ci się już dobrać lipo? Mam kolbę G&G GOS-V3. Nie wiem jaka maksymalna pojemność tam wejdzie.
 2. Dokładnie o tym samym dzisiaj myślałem. Też chętnie posłuchałbym osób bardziej doświadczonych w temacie.
 3. Panowie, Odkopię... Jak wygląda przeróbka tych lowów z evike do m14 g&g?
 4. Panowie, a jak w tym wszystkim wypada Ares SL9 albo ICS Mars DMR pod względem kosztów tuningu? Szukam jakiejś alternatywy od m14.
 5. Cześć, Zastanawiam się nad sensem tuningu KJW KP-06 - raczej w wersji na co2. W związku z tym mam kilka pytań. Chciałbym używać tej repliki jako główna w cqb. Czy to w ogóle dobra baza do przeróbek? Najbardziej zależy mi na jakiejś hi-capie ze względu na pojemność magazynków. Bardzo przypasował mi też TM Strike Warrior ale jego cena jest 2x większa. Za tą różnicę mam 2 magazynki, preckę pdi i lepszą gumkę. Co zmieniać na początek z części wewnętrznych żeby zwiększyć znacząco celność i bezawaryjność? Czy jest sens brania GG/propanu nad co2 jeżeli chcę go używać też w niżs
 6. @Niedźwiedź korzystasz z m190? Mierzyłeś te fps na chrono?
 7. Dzięki za odpowiedź. Właśnie gieta jakoś niekoniecznie mi się podoba. Jeżeli już wolałbym coś z rodziny m4. Koniecznie kompaktowe i z systemem szybkiej wymiany sprężyny.
 8. Cześć, Poszukuję uniwersalnej i kompaktowej repliki do lasu i cqb. W związku z tym musi mieć system szybkiej wymiany sprężyny. Czy znacie może jakąś sensowną alternatywę do CZ Scorpion Evo? Budżet to około 1500. Oczywiście może być używka.
 9. Oring jest przesmarowany ale zrobię to jeszcze raz innym smarem. Deltashop oddali replikę z wysmarowanym tłokiem od zewnątrz. Teraz przy okazji rozkręcania całość oczyściłem no i chodzi zdecydowanie ciężko. Wcześniej zresztą też lekko to nie banglało.
 10. Potwierdzam dla potomnych, że łoża z MB01, MB04, MB05 są ze sobą w 100% kompatybilne. Wymieniłem właśnie u siebie z MB01 na MB05. Mam taki zestaw Airsoftpro od deltashop https://deltashop.pl/p/518/1044/pelny-zestaw-tuningowy-mb-06-sr-2--inne-czesci-replik-snajperskich-air-soft-gun.html ze sprężyną m150 Chciałem zapytać co może być przyczyną, że tak ciężko naciąga się sprężynę u mnie? Czy smarujecie czymś cylinder z zewnątrz aby zmniejszyć tarcie?
 11. Dziękuję. Ty strugałeś swoje, że radzisz zrobić mi to samo?
 12. Cześć, Orientuje się może ktoś czy łoże z MB05 jest zupełnie kompatybilne ze środkiem MB01? Chciałbym kupić i zamienić ich body bo l96 średnio mi się podoba.
 13. Gdybym wiedział w jakie inne body przełożę wszystko bez problemu to poszukałbym na forum lub olx uszkodzonej repliki lub zamieścił ogłoszenie. Kupiłem ze względu na włożone części i cenę, a nie na to żeby mi się l96 szczególnie podobała.
 14. Gdzie mógłbym to sprawdzić? Cały internet przeszukałem :D
 15. Taką kupiłem, dlatego zanim zacznę strzelać chciałbym zrobić z tym porządek. W stocku było 510mm bo mam też oryginalną. Myślę, że ciężko będzie teraz szukać kupca na to co wiąże się z czekanie. Liczę, że mocny tokarz więcej niż 50zł nie weźmie. Mógłbyś mi to dokładniej wyjaśnić? Chciałbym po prostu wyjąć wszystko z mojej mb01 i wsadzić do nowego łoża mb05. Dzięki za pomoc :icon_wink:
 16. Hej, Jestem posiadaczem mb01 po tuningu. Aktualnie mam: Airsoftpro zespół spustu gen. 2 PDI komora hopup Airsoftpro cylinder niklowany zestaw Airsoftpro stabilizator lufy Prometheus lufa 650mm 6,03 Systema gumka HopUp Airsoftpro Elite Iron tłumik Guarder m150 sprężyna Jakiś tam bipod i luneta Mam kilka pytań na które nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Drażni mnie długość zestawu. Wydaje mi się mało mobilny. Chciałbym go skrócić do 500mm lub nawet mniej włącznie ze skróceniem lufy zewnętrznej. Czy warto skrócić do 450? Bardzo pogorszy celność i zasięg? Rusznikarz lub tokar
×
×
 • Create New...