Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hamster

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. Kulki G&G - raczej to nie ich wina Możliwe że to moja wina choć kilka gumek zmontowałem Pytanie czy zielone G&G na kołnierzu po wewnętrznej stronie mają widoczny odlew ??
 2. Rogaś mam problem właśnie z komorą ProWin + zielona G&G. Komora na lufie szczelna na 100% co dziwne wszystko działało. Teraz niestety kulki się blokują ( nie przechodzą przez komorę) ciągle są zacińki na kołnierzu gumki. Drugi zestaw gdzie mam ProWin-a + Gumkę systemy wszystko ok.
 3. Witam Serdecznie, Mam gorącą prośbę do posiadaczy Comtac II od Z-tactical. Jeśłi był by kotś w stanie wykonać zdjęcie rozebranej słuchawki. Tej do, której wchodzą kable z PTT. Potrzebuje schematu/zdjęcia aby móc przylutować odpowiednio okablowanie. Niestety w moim modelu na płytce nie ma opisu. Z góry dziękuje za wszelaką pomoc.
 4. A ja mam troszkę inne pytanie... zauważyłem, iż po instalacji lufy dytac komora hop-up ma luzy i ruszą się na boki.... Co prada jeszcze nie testowałem repiki ale boje się, iż będzie to miało wpływ na tor lotu i podawanie... Sądzicie, że e-block usztywni układ ??
 5. Zna moze ktos polskie klany które przeprowadzaja nabor do Battlefield 2 Bardzo prosze o kontakt. Gra w zespole owiele przyjemniejsza :D
 6. Przy strzelaniu na teście do białego celu zawsze pisze mi że nie trafiłem. Za pierwszym razem myślałem że to moja wina ale za 20 :) tymbardziej ze trafiam bez problemu cel na treningu który jest dalej. Właśnie przeczytałem że w wersi 2.2 mają jakiś problem z tym testem i dopiero to naprawiają! Dziękuje za pomoc!!!
 7. Witam Mam straszny problem! Ukończyłem test strzelecki z wynikiem 37, dalej test snajperski był nie katywny więc wpisałem poen m24_range ale niestety zadnym sposobem nie mogę przejść tego testu! Czy ktoś wie co się dzieje. Bardzo proszę o pomoc!
 8. W pełni zgadzam się z dzikkim! Problem tych wszystkich ran nie wynika z podkręcania broni tylko z odpowiedniego i przemyślanego stosowania jej. Wiadomo, że jak ktoś wpada do budynku z podkręconą spluwą i zaczyna pruć po wszystkich z małej odległości to inteligencją nie grzeszy. Ja uważam, że problem nie tkwi w tuningowaniu broni, bo wiadomo jak to denerwuje kiedy siedzi się w budynku jakiś gościu wali tak, że się wychylić nie można a kiedy zaczyna się strzelać kulki nawet nie dolatują. Wszystko zależy od nas samych od naszej rozwagi i zdolności do przewidywania w pewnych sytuacjach. Po prostu
×
×
 • Create New...