Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

omonon

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. omonon

  E&L seria M4

  Dwa konta temu sam je gorąco polecałeś, to mnie dopiero dziwi...
 2. omonon

  80m

  Nie ma znaczenia co sądzisz. Kolega napisał jasno: 450fps na 0,2g. Jeśli gnat ma 450fps na 0,2g to spełnia podane kryterium. Gdyby zapytał o gnata z 1,9J na wylocie to nie pisał bym o JC i 2,3J :).
 3. omonon

  80m

  80m ale do dużego celu. No i 450fps na 0,2 na docelowych da więcej niż 1,9J. Nie, żeby łatwo i za pierwszą próbą ale nie jest to nierealne, zwłaszcza, jak uda się osiągnąć ładnego, sporego JC. Sądzę, że przy 450fps na 0,2g spokojnie uda się wycisnąć 2,3J przy kulce dobranej pod flatka, najpewniej jakieś 0,45g.Tylko musi to poskładać ktoś z głową i doświadczeniem, bez ruchania na częściach.
 4. omonon

  Buty do 800zł

  Przestań gonić króliczka bo Ci życia braknie. Po prostu kup ponownie Renegate.
 5. Spoko Iboy, to znany bajkopisarz. Znany głównie z produkcji postów na forum i ruchania ludzi na częściach. Zerknij sobie w "sprawy sporne" i wątek o MK serwis. To on. Nie trafiłem nigdzie w necie na ani jednego właściciela tych replik którymi się tak chwali XD, na żywo tym bardziej.
 6. Wallop, dawno nikogo na lufie nie oszyłeś?
 7. Masz cos źle pomontowane bo nawet niskiej jakości gumki zamontowane dobrze wytrzymuja tysiące strzałów. Szukaj przyczyny w innym miejscu.
 8. Nie znam żadnej broni palnej która była by mniej niezawodna niż jej replika...
 9. To przecież kurde dorób sobie dysze na wymiar a nie głowicę cylindra na wymiar, skoro masz pod ręką dobrego tokarza :D.
 10. Czyli miałeś same paście... Kup sobie raz marujca i miej spokój. AEPy faktycznie niezawodne ale ich 190fps to jest smiech na sali, do niczego to się nie nadaje (choc mają swoich zagorzałych zwolenników to nie zmienia to faktu, że to smiech na sali i do niczego się nie nadaje...). Miałem, sprzedałem, nie załuję.
 11. Spoko i cięzki jest Inokatsu ale podobno rypie się na potęgę. Więc do mania to dobry ale do strzelania niekoniecznie. Jesli chcesz dobrą, ładną i dobrze działająca gazówkę to napisz do Dextera ale tanio nie będzie. W zasadzie będzie bardzo drogo. I jeszcze sobie poczekasz.
 12. Był jeden specjalista od emek do niedawna na wmasg ale okazał się specjalistą od pisania na forum i oszukiwania na częściach. A coraz więcej serwisantów (tych bardziej polecanych czy coś) często nie bierze zleceń na chińczyka bo w tym czasie mogą odwalić inne zlecenie, na lepszym, prostszym sprzęcie, bardziej firmowym, za lepszą kasę :(. No i terminy tez bywają długie więc chyba jakiś ruch w tym interesie jest.
 13. Środowisko jest, żyje i się nawet rozwija. Największa zmiana jest tylko (aż) taka, że robi to... poza wmasg.
 14. A tu wyczytałem https://www.facebook.com/groups/811882815514206/permalink/2124144814287993/
 15. Słyszałem, że EdGi jest jak chiński stock XD.
×
×
 • Create New...