Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

omonon

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Całkiem poważnie: plastikowe gogle czy okulary umieść w pojemniku na plastik. Serio :D. A sklepy/dystrybutorzy lubią słowo "poliwęglan" bo brzmi poważniej niż "plastik" i się ich plastikowe okulary lepiej sprzedają. "poliwęglan" brzmi mądrzej. Drożej. TAKTYCZNIEJ. Plastikowe to są zabawki a nasze gogle są poliwęglanowe a w dodatku balistyczne (cokolwiek to oznacza...). Ale poliwęglan to po prostu plastik, jeden z bardzo wielu rodzajów. Twój Polar to też plastik, zapewne ten sam co butelka na wodę bo to politereftalan etylenu. Ale za to jak brzmi!
 2. Dziwne pytanie, co jest złego w wyrzuceniu plastiku do pojemnika na plastik? Ale zrób jak to airsoftowcy niestety mają w zwyczaju: wywal byle gdzie na ziemię na respie, skoro pojemnik na odpady nie wydaje Ci się odpowiedni na odpady :).
 3. https://wmasg.com/pl/forum/topic/169785-vsr-10-tm-by-dexter
 4. Wiem na jakich kulkach bo wiadomo, ze jak ktoś podaje parametr repliki lub limit na strzelance to tyczy to pomiaru na 0,2g. To przyjęty od "zawsze" obyczaj i jest to dla większości jasne. Chyba, że usilnie "rżniesz głupa" i będziesz udawał, że nie wiesz, że to na 0,2g. Ale to by był zabieg celowy i umyślny (choć nie wiem po co...). Po prostu nie udawajmy głupków :). Dosyć prosty. Zjawisko JC ma znaczenie kiedy porównasz parametry repliki np na 0,2g i potem na docelowych 0,45g. I owszem, różnice mogą być znaczne. Ale nie o to chodzi a o porównanie dwóch replik, obie mają przyk
 5. Masz jakieś problemy z agresją czy coś? Równie dobrze można nadal używać fps jak obecnie J. Jedyne czego nie można robić to przeliczać jednego na drugie, bo JC to nieraz 25%. Ale póki porównujemy jedną replikę podając fpsy z inną replike podając fpsy to nie ma żadnego problemu. Problem jest jak ktos próbuje porównac fpsy na 0,2 z J na docelowych. I tylko wtedy.
 6. Nie ma tanich snajperek. Szkoda kasy wywalać jeśli nie masz 3k do wydania na raz plus jeszcze kafla w bliskiej przyszłości na dodatki. Jak nie masz to odpuść i doskładaj lub zmień plany.
 7. Posłuchaj dobrej rady i jak działa to NIE RUSZAJ. Nie bedziesz gmerał to pewnie podziała ze dwa lata.
 8. Nie taka znowu zła :). Jesli opis jest wiarygodny (bo niekoniecznie jest...) to mi to traca jakąś patolą. Może lepiej niech się chłopak szybko wyrwie.
 9. Rychu, ile razy musisz kupić gówno, żeby wyciągnąć jakieś wnioski?
 10. Ja mam ale nie snajperkę tylko pistolet. Podoba mi się to, że o swoje gnaty dba u klienta. Jakikolwiek problem- dzwonię, wysyłam lub jadę jak mam po drodze i tego samego dnia wieczorem odbieram. Przegląd okresowy z wyczyszczeniem i nasmarowaniem plus eksploatacyjne drobiazgi typu uszczeleczki czy coś są po prostu wliczone w cene zakupu. Nawet jak klamka sprawna. Cena jest wysoka ale obsługa posprzedażowa jest dla mnie super
 11. Ja miałem, dokładnie do MEU kilka lat temu a teraz mam build na hi-capie i Guarderze zamku. Jak składałem sam to zjebałem i ledwie to działało, za drugim razem zleciłem to fachwcowi i działa. Wniosek? Zależy kto składa XD, ja widać nie umim.
 12. nie sprawdzaj tego na szerokośc pokoju tylko na realny dystans np 20-40m. Wiązka światła z kolimatora trafiająca do oka jest, jak sama nazwa wskazuje, skolimowana. Czyli "równoległa z każdego miesjca". Przesuwasz głowę o 2cm to kropka na celu przesuwa się o 2cm. Z bliska, z 4m na szerokość pokoju to widać ale wiązki światła są skolimowane więc na 20 i 40m to tez będzie 2cm. Bez znaczenia praktycznego. Na tym własnie polega kolimator. Jak każdy eurządzenie oczywiście kolimator nie jest "idealny". Miarą tej nieidealności, nierównoległości wiązek światła jest błąd paralaksy kolimatora który wystę
 13. Tanie pistolety nie nadają się na główną. Bedą zbyt niecelne, zasięg zbyt mały. Będziesz dostawał non stop łomot od AEGów a razna czas kogoś cudem ustrzelisz. Wspaniała droga do frustracji :).
 14. Radecek, na iwebie już się podśmiechują z twoich napadów internetowej padaczki to teraz tu przyszedłeś? Rób chrono a nie pośmiewisko z siebie bo to pierwsze robisz dobrze i z pozytkiem dla siebie i innych. Przyjmij na klatę, że nie tylko Ty jeden na świecie potrafisz zrobić działające chrono i jakoś z tym żyj.
 15. Używany a w dodatku najniższej jakości gaziaki to absolutna gwarancja kłopotów i pretensji. Kasa wywalona w błoto a koszt naprawy taki, że bez sensu naprawiać. Nie rób tego błędu żeby zaoszczędzić parę dych czy stówkę.
×
×
 • Create New...