Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

stuleja

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdaje się, że nawet ten montaz możesz sobie darować bo latare zamontujesz na niemal dowolnym, najtańszym montażu do lunety za pińć zotych. Ja na rowerze mam Convoya S2 zamontowanego na montażu do celownika calowym (wymaga podkładki bo latarka ma minimalnie mniej niż 25mm ale większość modeli ma 25mm).
 2. Zamontuj se na izolce jakąś wersję Convoya za głupie 7 dych. Poszukaj wersji którą da się błysnąć tylnym włącznikiem (a nie wersji, która włącza się przy puszczaniu guzika, taka się nie przyda). Nie będziesz fajny i nie przedłuzysz sobie ptaka ale jak chodzi o funkcjonalność- będzie to wszystko to co oferuje ubertaktyczny szpej za 900zł (bo wytrzymywać odrzutu nie musi itp). Po strzelance przetnij izolkę a latarkę wrzuć do szuflady w kuchni. Zaskakująco czesto może się przydać. Częściej w domu/garażu niż na strzelance.
 3. Bardzo dużo piszesz, ale poza przechwałkami to sensu w tym niezbyt wiele. Wciągać się w dyskusję nie mam zamiaru. Doradzenie komuś kto pyta o 590fps składanie setu takiego jak opisałeś traktuję jednak jako bucostwo- nie swoje pieniądze to łatwo rozwalać na zbędne pierdółki. 2600 na części pod 590fps... boże. Kaktus, bajki Wallopa spróbuj zweryfikować w wątku o tej replice, zanim utopisz wiadro kasy.
 4. Nie znam się na tyle aby doradzić pełny konfig ale na tyle, żeby zauważyć pierdoły jednak się znam :). Ty widzisz "zasięg dochodzący do 100m" a ja zwracam uwagę na "550-590fps". Bo z tymi metrami to jest tak jak miałem ostatnio na strzelance. Przyszedł strzelankowicz i w trakcie zwykłych pogaduch w przerwie, mówi, że jak ostatnio poskładał tak ma 120 skutecznego. Czystym przypadkiem miałem w torbie to https://tamed.pl/dalmierze-laserowe/684-dalmierz-laserowy-tamed-optics-800.html aczkolwiek kapkę inny model, nieważne. Skutecznego to on miał 75m :). Dlatego patrzę na te fpsy o które pyta kolega
 5. Ty Wallop takie pierdolety doradzasz swoim klientom? I oni się na to godzą? Koleś pyta o lekki tunning pod 550-590fps a Ty robisz rozpiskę na bóg wie co, chyba z 700? Kaktus, nie doradzę Ci nic bo za słabo się znam, ale uważaj na rady z internetów. Przecież to stek bzdur i wywalanie kasy w błoto.
 6. Przetestowałem, pokombinowałem. Wnioski: od stocka jest to duuużo lepsze. Od normalnego HU ale dość dobrej jakości lepsze nie jest, w zasadzie bez różnicy. Tak samo strzela na systemce i konwencjonalnym dystanserze jak i na zestawach "flatowych". Czyli nieźle :). Może za wiele oczekiwałem :D a marketingowa bańka jest przymocno nadmuchana.
 7. Czyli dałeś się wydymać w pupala, ale w sumie ostatecznie Ci się podobało i jesteś zadowolony?
 8. Wszystkie smary "do asg" to zwyczajne smary które można kupić o wiele taniej. Tylko bez nalepki "ASG" i nie w sklepie ASG. Chyba, że bierzesz w danym sklepie i tak jakieś rzeczy i różnica w cenie tubki smaru jest mniejsza niż wartość wysyłki smaru z normalnego sklepu. Osoby z dużych miast mają prościej bo te "uberspecjalne smary" mogą sobie kupić w chemicznym. Przykładowy ten sylikonowy w sprayu od Protecha- z inna nalepką ("cywilną", nie sprzedawany jako "do replik ASG") kosztuje przeciętnie 10-12zł. I jest to dokładnie to samo. "Weapon cleaner" Protecha to zwyczajna IPA w spreju, okoł
 9. No to się nie domyślaj, rany :D, mam Cię o to błagać? Zbyt bystry to nie jesteś, nie?
 10. No. Porównaj dostępność części i akcesoriów do P90 z v6 z dostępnością części i akcesoriów do kałaszka z v3. Nie widzisz "drobnej róznicy" :| ?
 11. Z wymienionych to chyba RK najprędzej (mimo, że nie lubię kałaszków tak estetycznie). No bo tak: P90- mocno nietypowa replika, dużo części i akcesoriów jest słabo dostepnych albo drogich. Gutki: gruube magi a z kolei z adapterem na stanagi to po pierwsze- lubi się ciąć i grymasić a po drugie: zostajemy ze zbędnym, stockowym hicapem (a szkoda, żeby się marnował...). pochodne AK jednak są na maksa standardowe, typowe i popularne. Serce mi mówi: gutek. Ale rozum mówi: raczej bier RK.
 12. Czego nie zrozumiałeś w tym pytaniu?
 13. No dobra, a gumka? Precka jest PDI oczywiście 6,01.
 14. Przeczytałem cały wątek dość dokładnie i mam kilka wątpliwości. Cały czas czytam, że ktoś zamontował zestaw X+Y i mu działa bardzo dobrze a inny zamontował zestaw Y+Z i działa tak średnio, trzeci zachwyca się skutecznym zasięgiem w A4 na 50m... No fajnie, ale mój zwykły HU tez działa bardzo dobrze :d. Poprawił bym osiągi swojej repliki ale mam wątpliwości czy pchanie się w flat ma sens? Bo z lektury forum, odsianiu zachwytów wynika, że... zwykłym HU ale dobrej jakości (zwykła komora, guma, lufa, duystanser, bez przeróbek i rzeźby) obskoczę to samo co flatem jak się uda fajnie trafić w konf
×
×
 • Create New...