Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zapomnianyy

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zapomnianyy

 1. Cześć, ostatnio gdzieś na strzelaniu zgubiłem wycior do repliki przez co nie mam jak wyczyścić lufy z syfu... Wie ktoś może gdzie owy wycior dostane, lub czy macie jakiś sposób na czyszczenie lufy innaczej niż wyciorem ? Zgóry dzięki za odpowiedź ;)
 2. Wiem że temat stary ale może komuś się to w przyszłości przyda. Sam szukałem info z kompatybilnością części do tej repliki w odmentach internetu przez pare miesięcy. Do cm.702 pasują tylko dedykowane komory dla tej repliki. Jeśli chcemy wsadzić inną komorę trzeba się liczyć z frezowaniem lufy zewnętrznej. Moim zdaniem nie ma to sensu gdyż AP wypuszcza co jakiś czas nowe komory dedykowane do cm.702.
 3. Mam tą samą replike tylko w innej wersji kolorystycznej. Generalnie replika w stocku strzela tak samo jak tanie AEG'i tej samej firmy np cyma 028. Części tuningowe do niej nie są jakoś bardzo drogie ale problemem jest ich dostępność. Owa "Snajperka" jest repliką m24 ale ma inny standard częściowy niż inne m24 np od snow wolf'a. Co za tym idzie trzeba kupować dedykowane części do tej repliki poza : lufą, gumką hop up , dystanserem i zespołem spustowym. Reszta częśći wewnętrznych musi być dedykowana do tej repliki. Odpowiadając na twoje pytanie "czy tuning za pomocą zestawu tuningowego jest
 4. Witam mam problem z repliką APS APM40A3 Extreme Power Version. Mianowicie zacinają mi się kulki jak przeładowuję poziomo i nie obejdzie się wtedy bez rozkręcania repliki. Widziałem sporo już takich tematów/postów lecz nigdzie nie widziałem konkretniej odpowiedzi jak to naprawić. Miał ktoś taki problem i udało mu się naprawić ?
×
×
 • Create New...