Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamil_87

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. BTW ,pojawiły się w NL jakieś polskie grupy ?
 2. hmmm trzeba będzie spróbować ;)
 3. A czy z tym całym NABV nie jest potrzebne holenderskie zaświadczenie o niekaralności ? Bo, jakiś spory czas temu, dostałem odpowiedź na maila z NABV, że "niby" potrzeba.
 4. Małe spropstowanie dotyczące airsoftu w NL. Jak już było wałkowane ,żeby legalnie trzymać replikę i brać udział w skirmach w NL trzeba być członkiem NABV, ponieważ ostatnio dopytałem się drogą mailową, jak wygląda sytuacja z Polakami ,to mamy doczynieni z mała dyskryminacją , gdyż, aby być członkiem NABV trzeba mieć m.in. zaświadczenie o niekaralności ale nie z Polski, tylko z NL, a mogą to otrzymać tylko Holendrzy, Polacy już nie, ale można przewozić replikę na terenie NL i w razie kontroli okazać stosowne pismo od organizatora imprezy i będzie wszystko ok, jednakże, nie można przechowywać re
 5. Od 15.01.2013r. ASG legalne w Holandi http://www.nabv.nl/nieuws/item/41-de-eerste-airsoftsport-reis-is-volbracht.html Jednakże muszą zostać spełnione warunki : - ukończone 18 lat - przynależność do Holenderskiego Związku Airsoftowego - zaświadczenie o niekaralności - pozwolenie na broń palną (informacja nie potwierdzona jeszcze)
 6. Zajrzyj na tą stronkę http://www.nabv.nl/?page_id=97, jest to co prawda holenderska strona, jednak ekipy te działają na terenie Belgii
 7. Znalazłem przyczynę, ułamała się jedna pierdółka w silniku :/
 8. Silnik sprawdziłem już z dokręcaniem, brak reakcji :/ Chyba jednak wina kabli, podłączyłem inny silnik i także nie kręci
 9. Zębatka była jednak źle wypodkładkowana. Natomiast teraz po naciśnięciu spustu nie ma reakcji ,silnik nie kręci, bateria sprawdzana w innej giecie, śmiga aż miło. Kiedy podłączyłem batkę ,przepalił się z kabli ,został przylutowany na nowo ale nadal nie ma reakcji. Czyżby kable do wymiany były ??
 10. Rozkręcę jutro GB i pokombinuje z tą zębatką i zobaczymy jaki będzie efekt ;)
 11. Powiem tak, silnik chodzi, ale z tego co widzę zębatki się nie ruszają
 12. Witam, mam problem, mianowicie ,jakiś miesiąc temu wymieniałem zębatki w replice, nowe podkładki pod zębatki itp. Wszystko ładnie śmigało, ale na drugiej akcji, po naciśnięciu spustu gieta zamiast strzelać wydaje z siebie dziwne "brzęczenie" ,zębatki są całe, zębatka na oś silnika także. Gdy reguluję położenie silnika za pomocą śruby dociskającej brzęczenie nadal pozostaje :/ Skończyły mi się pomysły . Ktoś pomoże ?? Miał z czymś takim styczność ??
 13. witam, mam pytanie, mianowicie jakiś czas temu ułamał mi się w replice element spustu, wymieniłem go i replika strzelała , po jakimś czasie przestała, po wyjęciu wnętrza i rozebraniu selektora (myślałem że znowu ten element, ale był jednak cały) okazało się że styki były czarne, te blaszki, wyczyściłem je ,jednak replika nadal nie strzela, było podpinanych kilka baterii , bateria od m14 normalnie strzelała w innych replikach, co może być problemem ??
 14. Witam, mam pytanie, czy nie wie ktoś czasem ,gdzie moge dostać w Polsce elementy oporządzenia w kolorze czarnym ?? Bo olive jest multum, ale czarny znalazłem tylko pas i szelki. Jest szansa w Polsce, czy szukać na ebay ??
 15. 50 złoty za taką impreze :strach: Nic tylko jechać :)
×
×
 • Create New...