Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bancarz

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,877 profile views
 1. Jakoś wyskakuje mi bład 404 więc nie wyślę Ci PW. Może tobie się uda to napisz do mnie PW i się zgadamy Kiedy/Gdzie :)
 2. Witam. Z chęcią bym ruszył zadek i troszkę postrzelał. Zapisać się do NABV mogę ale jakoś z samymi "wiatrakami" to nie bardzo mi się uśmiecha ganiać. Ktoś blisko Rotterdamu??? Ma zgraną ekipę i szuka "przybłędy".
 3. odp 1. Nigdzie w regulaminie nie było napisane o minach. Piro było zakazane a szkoda bo nie było by takich akcji z minami wielokrotnego użytku. odp 4. Jeżeli ORG. zezwoli to masz jak w banku, że potykacze będą grochem napełnione po brzegi :icon_biggrin:
 4. I światełko ja wam załatwiłem. Nie chciałem Ci pociągnąć z takiego bliska z glocka a SCAR leżał za mną daleko w krzakach :(( Fakt Emka coś Ci nawaliła :/ w sumie min było tylko 6szt z czego jedna była na tyłach Azymutu:) a jak zbierałem cały majdan to 2szt były aktywne na bagnach :wink: .....ale dobra niech będzie, że 5 min. :bialaflaga: eMka mi klękła to fakt :hahaha:
 5. Rozbrojonych zostało 5 min [mnie druga wysłała w okolice stratosfery zony] - Mina 2 dowódców jak zgasło światło... nie 5 min a góra 3, zgasło światło to fakt i chylę czoła za akcję dywersyjną na Azymut.(gość obok samochodu miał fart jak h... a raczej ja miałem jak mi eMka zaczeła pulć kulami na 2-3m).
 6. Witam wszystkich i jednocześnie dziękuję za "zabawę" Co do plusów i minusów to nie będę pisał zbyt wiele bo po co...wszystko wypisane we wcześniejszych postach. Dzięki wielkie obsłudze Azymutu (nie sądziłem, że będzie mi dane tak zacięcie go bronić do ostatniej BB). Tak...tak..tak...dałem ciała z nieoznakowaniem pola minowego w koło Azymutu :icon_cry: wybaczcie brak czasu:( Pozdrawiam gościa który złapał kulę w "wargi" :biggrin:
×
×
 • Create New...