Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sielny

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Istotnie posiadam na swym MC51 taki tłumik--> http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=810 . Choć nie tłumi nieprawdopodobnie to jest skuteczniejszy niż mogłoby się wydawać patrząc na jego rozmiary. Zainteresowanym mogę wysłać na maila różnicę w odgłosie wystrzału z i bez tego tłumika. Wydaje mi sie iż wspomniany--> http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...?products_id=90 będzię trochę lepszy(jest dłuższy). Miałem go przez chwilkę na swoim MC( Weq mi użyczył :) ) ale nie miałem okazji usłyszeć różnicy(gearbox przy uchu). Kombinuję też nad dodatkow
 2. Witam. Kilka fotek: 1]Mag: http://img26.imageshack.us/img26/3338/01magcay7yy.jpg 2]Odsłonięty zaworek w magu: http://img196.imageshack.us/img196/576/02m...2magzawr6gr.jpg 3]Sam zaworek wykręcony z maga: http://img196.imageshack.us/img196/7968/03...wrnapisy0oc.jpg 4]Zaworek w dwóch częściach "a" i "b" wspomnianych w moim poście powyżej: http://img196.imageshack.us/img196/1504/04...cinapisy8pm.jpg 5]Zdjęta uszczelka o-ring, gniazdo uszczelki o-ring, paseczek taśmy samoprzylepnej lub w tym wypadku papieru w gnieździe: http://img149.imageshack.us/img149/358/05o...ngnapisy6ww.jpg Uważam
 3. Witam. Jestem prawie pewien że powstała nieszczęlność na uszczelce o-ring która znajduje sie w zaworku a dokladniej siedzi ona w gnieżdzie na trzpieniu którego koniec widzimy jako złoty, błyszczący przycisk po ktorego naciśnięciu wylatuje gaz. Pisałem kiedyś jak to naprawić(kilka postów wcześniej podałem linka) lecz temat w którym to umieściłem dziwnym trafem zniknął. Napisze więc jeszcze raz: 1)Musiałem dostać się do zaworka-ukazał mi się on po odkręceniu tej malej śrubki jakiś 1 cm pod ww złotym, błyszczącym przyciskiem a następnie po wyjęciu dwóch płaskich części(są względem siebie r
 4. Witam. Z tyłu tzn który zawór puscił? 1)Górny (jego koniuszek widać jako złoty przycisk po którego naciśnięciu ulatnia się gaz) 2)Dolny(ten od ładowania z butli)? Napisz co się dzieje i gdzie dokladnie(domyślam się ze ten pierwszy nawalił). Pozdrawiam.
 5. Witam. Jak wygląda regulacja hop-siupa w tym modelu? Czy jest ona dokładna? Jakie jest skupienie przy odległości ok 40m? Pozdrawiam. Sielny.
 6. Witam. Gnat jest na snajperze nadal ( http://snajperasg.pl/product_info.php/products_id/135 ). Co do tego z MILITARY(nie jestem pewnien czy to ten sam)to zastanawiam się czy jest wyposarzony w tlumik jako przedlużenie lufy(jak w MP5SD3 UHC) czy faktycznie w tłumik który tłumi. Pozdrawiam!
 7. Zgadzam się. Zgodnie z adnotacja w opisie produktu w MG jest to prawda. Ale chodzi mi o różnicę w działaniu a nie kompatybilność z innymi częściami. Domyślam się iż zwężone zęby zastosowano w jakimś konkretnym celu np.przykładowo:zwiększenie szybkostrzelności mimo małego voltarzu bateri. Jeśli ktos wie jaka jest różnica w działaniu tłoka ze zwężonymi zębami(do którego pasują zębatki o zwężonych zębach) a tłokiem o standardowej szerokości zębów(a co za tym idzie kompatybilnego ze standardowymi zębatkami), prosze o odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam.
 8. Witam. Mam pytanie do zgromadzonych odnośnie tłoków. Jaka jest różnica w działaniu, tłoka o zmniejszonej szerokości zębów np. takim a tłokiem o standardowej szerokości zębów np. takim . Pozdrawiam.
 9. Witam. Ostatnio strzelałem w lekkim deszczu (nie była to ulewa) i mój MC51 strzelał bez zarzutu dopuki deszcz nie zamoczył kulek w magu. Po tym podczas strzałów kulki po przebyciu ok 20-25 metrów robiły kwiatuszka (leciały we wszystkie strony). Domyślam się że hop-siup świrował przy mokrych kulkach. Psiknąłem w lufe silikonu który prawdopodobnie wyparł z lufy wilgoć lub to coś co zapobiegało poprawnemu działaniu, wysuszyłem maga i wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam.
 10. Witam. Jestem jeszcze świeżym użytkownikiem AEG'a i chchiałbym zapytać jak postępować w przypadku zacięcia kulek w lufie precyzyjnej/stockowej? Co robić aby usunąc zacięcie? Jak usunąć zaciętą kulkę/kulki z lufy aby niczego nie uszkodzić? Pozdrawiam.
 11. Witam. Mam pytanie. Czy jest taka możliwość aby budowa tłumika miała wpływ na prędkość wylotową kulki? Zakładając że kulka swobodnie przelatuje przez tłumik, podczas lotu wewnątrz tłumika nie muska i nie dotyka niczego. Pozdrawiam.
 12. Mam pytanie. Jak odróżnić Excele Biodegradalne od Exceli zwykłych(nieBiodegradalnych)? Ma MG.pl oferowane są Excele 0.20, 0.23 oraz 0.25g( http://www.machinegun.pl/sklep/index.php?c...df9c6336780d64d ). Czy któreś z wymienionych, będących na stanie MG.pl są właśnie Biodegradalne? Pozdrawiam.
 13. Kupiłem niedawno nowy mag z Machinegun.pl i raczej nie mogę napisać jak z jego żywotnością gdyż wystrzeliłem z niego jak narazie ok 60 kulek-stanowczo zbyt mało aby twierdzić ze jest awaryjny/bezawaryjny. Co do maga którego dostałem razem z gnatem(wersja z MILITARY) to wystrzeliłem ok 1000 kulek lecz z zaworkiem górnym była masa problemów. Po naprawie ( http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?p=151491#151491 ) nie strzelałem z naprawionego maga duzo-jest dość prawdopodobne że znów się rozszczelni. Ale USP jest tak wspaniały i nieprawdopodobny że wszystko zrobie aby działał. Będę go niebawem używał
 14. Proszę bardzo:) Widzę że wiele przygód ten mag miał. Ja miałem problem tylko z jedna uszczelką w górnym zaworze-jakoś udało się naprawic. Gdybym z magiem miał takie problemy jak powyżej opisane nie wiem czy bym sie wogle brał za naprawę. Prawdopodobnie na Twoim miejscu kupiłbym nowy mag(w machinegun.pl) jeśli oczywiście chciałbyś nadal używać USP. Pozdrawiam Serdecznie. Sielny.
 15. Witam. Też miałem problem ze szczelnością w górnym zaworze. Pokombonowałem troche z tym o-ringiem na tłoczku i działa. Tu napisałem co i jak zrobiłem--> http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?p=151491#151491 Pozdrawiam. Sielny.
×
×
 • Create New...