Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

coenpl

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. coenpl

  Snajperskie Kulki

  Panowie, a takie coś kiedyś ktoś sprawdzał? https://ampedairsoft.com/amped-custom-0-40g-heavyweight-bbs-3000-white/ Ta jakieś nowe kulki będą, czy może kolejny rebrand (Valkenów czy czegoś podobnego). Drogie są, trzeba przyznać, w szczególności w powiązaniu z szybującym w górę kursem $, ale gdyby jakość była OK, to można by się zastanowić.
 2. coenpl

  Snajperskie Kulki

  Szczególnie, że już sam fakt pakowania próżniowego sugeruje, iż jest jakiś problem z puchnięciem. Jeśli by takowego nie było, to nikt nie zadawał by sobie trudu odsysania powietrza z opakowania.
 3. Mam zagwozdkę, Panowie, i może pomożecie mi ją rozwiązać w oparciu o Wasze doświadczenie w użytkowaniu mundurów w tym kamuflażu. Postanowiłem sprawić sobie nowy uniform i wybór padł właśnie na GreenZone. Jak widzę, do wyboru generalnie jest dostępny obecnie tylko Helikon oraz Leo (mowa oczywiście o jakiejś rozsądnej cenie) i nie wiem do końca, który wybrać. Leo polecacie ze względu na wykonanie, natomiast krój spodni i bluzy (tak w przypadku modelu Explorer, jak i KSK) jest nieco archaiczny. Szczególnie jeśli mowa o bluzach. Zdecydowanie w kroju pasuje mi bardziej oferta helikonowska. Jest bar
 4. coenpl

  Snajperskie Kulki

  Pytanie tylko, gdzie można dostać te 0,45? Bo udało mi się znaleźć wyłącznie 0,43.
 5. Na specu pojawiły się magi na CO2 do AW338. Bierzcie, Panowie, bo pewnie długo nie będą dostępne.
 6. Troszkę informacji w filmiku, do którego link zamieszczam poniżej: Widać na nim, między innymi, spis części, którego brakuje na stronie Aresa. Z tej rozpiski byłaby możliwość wywnioskowania, czy faktycznie jest kompatybilny ze standardem VSR. Jeśli więc ktoś ma instrukcje papierową (taką, jak na filmiku), mógłby wrzucić jej skan.
 7. Powiem Ci, że pojęcia nie mam. Nigdy go nie mierzyłem. Aczkolwiek potwierdziły się dzisiaj moje przypuszczenia na temat problemu na połączeniu komora-dysza (domniemanie na podstawie objawów). Definitywnie musi tam być coś nie tak. Sprawdzałem na stock sprężynie, po kolejnym rozłożeniu GB i upewnieniu się, że tam wszystko siedzi jak powinno, i kulki latały jak chciały. Takiej masakry w życiu nie widziałem. Jedna w niebo, druga w glebę. Komora oczywiście KA, guma Systemy, teflon fix zrobiony (choć nie mam pojęcia po co, skoro komora jest szczelna jak, nie przymierzając, łódź podwodna; chyba
 8. Ja za to mam pytanie do Was takie: czy dysza powinna zakrywać całkowicie otwór w komorze? Dlaczego pytam? Zrobiłem delikatny tuning: 1. Cylinder typ 0, poszerzony - DF 2. Głowica cylindra o poszerzonej średnicy - DF 3. Tłok żółty do SR - CA 3. Głowica tłoka o poszerzonej średnicy - Guarder 4. Dysza uszczelniona, plastikowa, do AUGa - DF Problem mam taki, że chyba nie uszczelnia się dysza na komorze hopa (KA). Pytanie tylko, dlaczego tak się dzieje? Długość praktycznie taka sama, jak stockowej dyszy (może ułamek milimetra jest dłuższa), ale to chyba raczej nie powinien być problem.
 9. coenpl

  Zbrojownia.com.pl

  Spokojnie 0L0, nie ma się co denerwować. Nie dostaliśmy od Was żadnej odpowiedzi po wysłaniu Wam informacji, że nie podpiszemy tego zgłoszenia. Żadnego odzewu, prócz info, że dokument wysłaliście. Ani na gg, ani na maila. O telefonie nie wspominam, bo i tak nie idzie się nań dodzwonić. Wasze milczenie się przedłużało, więc zareagować jakoś musiałem. Wybacz, ale nie znamy się, więc raczej na słowo nie jestem w stanie Wam uwierzyć. A jak podpiszę ten dokument, to sam sobie zwiąże ręce. Bo przecież podpisując zgodziłem się na warunki w nim zawarte, nieprawdaż? Troszkę już firmę prowadzę i z róż
 10. Nie stwierdziłem możliwości odkręcenia tej części. Zresztą, jak na mój gust, jest to część lufy zew. i jako taka jest niepodzielna.
 11. coenpl

  Gunfire.pl

  Na stronie głównej masz informację krok po kroku jak się zarejestrować u nich.
×
×
 • Create New...