Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rafal_gz

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rafal_gz

 1. Cichy AEG to trudna sprawa. Jedyna opcja to short stroke albo DSG. Wtedy krótszy cykl powoduje mniejszą głośność/większą kulturę pracy. Od strony strzelca nadal jest dość głośno (praca silnika + GB), ale od strony lufy jest w miarę cicho. Na tyle oczywiście ile AEG ma szansę być cichy. Na pewno nie masz szans pozostać ukrytym po kilku strzałach. Dodatkowo Short Stroke czy DSG z reguły obniża moc repliki, jako że najczęściej stosuje się je do buildów CQB. Tak jak napisał Elco - chcesz mieć cichy szturm to musisz iść w HPA.
 2. Jesteś pewien, że w snajpie masz 350fps ?
 3. Action Army T10 Części jak w wielu innych postach: Komora - Action Army Red Lufa: Pdi/DaVinci/Lambda lub po taniości Maple Leaf Gumka np: Mr Hop Dystanser Panthera Zestaw spustu i cylindra od Barta Sprężyna Rapax Wszystko to razem powoduje, że nie warto pchać się w przestarzałą platformę VSR. Lepiej kupić Tac41p lub Steyr Scout
 4. Komora Action Army, Lufa - Lambda/ SA Vinci Do tego Gumka nr Mr Hop i porządny dyatanser (panthera) Zestaw spustu i cylindra od Barta To w zasadzie tyle. Jak chcesz to wal na priv
 5. Nie do końca jest prawdą co piszesz. Repliki GBB mogą dać pewne podstawy. Mi na strzelnicy z ostrą łatwiej było niż kolegom, którzy w życiu nie mieli kontaktu nawet z repliką. Oczywiście nie jest to przypadek, o którym pisze autor wątku. U niego jak napisałeś wystarczy gumowa atrapa albo ciężki kijek.
 6. nie nadużyłeś google co ? w zestawie konwersji masz wężyk od "silnika", który wyjdzie poza replikę. Potrzebujesz jeszcze końcówkę, mambę (wąż łączący końcówkę węża wystającą z repliki a raczej jej złączkę z butlą), butlę z regulatorem.
 7. AAC T10 najlepsza buda, wrzucasz zestaw cylindra i spustu barta (pewnie ok 800 zł), komorę AA (ok 250), Lufa wystarczy Maple Leaf (100-150), Gumka Mr Hop, dystanser panthera (ok 50) i sprężynę Rapaxa 3j (ok 100 zł)
×
×
 • Create New...