Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

korwin

Użytkownik
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 1. korwin

  Beryl

  Czy posiada ktoś rysunek tlumika do mini lub posiada kopie na sprzedajke ?
 2. Poszukuje szkolnych/otwartych/normalnych opatrunków izraelski, olaes czy celoxów masz coś taktyczno medycznego napisz.
 3. Jak kogoś stać to czemu nie. Ale przynajmniej moji znajomi używali tlocków,gerlachów i lethermanów. Gogli modeli od cholery.
 4. Potrzebuje plecaka medycznego tej wielkiej krowy używanej przez WP. Zielony z krzyżem.
 5. Tu panuje dowolność. Co komu pasuje to ma.
 6. Co do panów z UKSów moge powiedzieć że mają grubo. Niektórzy noszą też wyroby miwo lubliniec a hełmów mich 2000, ale tutaj chyba a eryki nie odkryłem dla was.
 7. Ta od niemców od IDF i nich nie ukrywa :D
 8. Od nas pare osób się zbierze. Ważna sprawa każdy rejestruje się inwidualnie.
 9. No pany zgłaszać gotowość rejestracja 24 stycznia. Jak będzie nas sporo to napisze czy da rade nam zarezerwować miejsca lub wysłać jedno wspólne zgłoszenie.
 10. Hej ! W moim regionie szykuje się zlot w klimatach Afganistanu. Chłopaki mają doświadzcenie w organizacji imprez a przy okazji są to jak by nasze klimaty. Koszt to jedynie 40 zł. Proponuje abyśmy się wybrali na tą imprezkę jako FRWP i utworzyli własny pluton ? Była by możliwość do spotkania się w większy gronie a przy okazji się postrzelać. Link do forum: http://misjaafganistan.com.pl Link do FB: https://www.facebook.com/larp.misjaafganistan
 11. Słyszał ktoś coś o desantach z podeszwą kauczukową ? Obiło mi się ze takie monstrum gdzieś istnieje.
 12. Oj PKM na UKM to ciężko by przerobić i bardzo kosztownie bo nie ma wogóle do niego części.
 13. A co do desantów dostałem info że podobno są nowe desanty na podeszwie kauczukowej. Widzał ktoś takie lub słyszał o takich ?
 14. Mnie ostatnio żetony zaczynają dobijać się do mojego serducha. Ostatnio udało mi się dorwać naramienniki żetonów z czego jestem bardzo zadowolony :)
×
×
 • Create New...