Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Redrad

Użytkownik
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

 1. Super impreza, dziękuję Organizatorom, kolegom z przeciwnych frakcji no i nam za super zabawę :-), fajnie w tak sympatycznej atmosferze spędzić niedzielę :-)
 2. Najlepiej rozwinąć taśmę mierniczą i zobaczyć ile to jest tak naprawdę 70m, 100 m i niektórym kopary opadną, jak i ich 70 zrobi się 40-50m.
 3. Polecam link http://www.google.pl/ niesamowita ilość informacji, z filmikami jak robić ghilii od podstaw, jak mawiali starzy Rosjanie szukaj, a znajdziesz :zastanawia:
 4. Niestety muszę się zgodzić z Kamilem, po pierwszym woow zrobiło się nudno, w multi jeszcze nie grałem, może ten tryb podniesie moją ocenę nie wiem, gra z interesującej zrobiła się nudna, kill camy w pewnym momencie zwyczajnie przeszkadzają, za cały komentarz niech służy stwierdzenie domowych kibiców: tato po co się skradasz, wstań i pobiegnij załatwisz wszystkich, Tata: A Snajperzy? Odp. Oni i tak nigdy nie trafiają....
 5. Wiele wniosę, właśnie pograłem demo i powiem wow, woow,wooooooooooooooooooooooooooooooooooooow zarąbiste, polecam, jutro nabywam pełną wersję na pc, pozdrawiam
 6. Od Barta_a ZT siedzi w mojej VSR-ce jedyne co mogę powiedzieć to to ,że jest pancerny, trochę twardy spust ale ogólnie jest ok
 7. Bo jesteśmy prawdziwymi poszukiwaczami, ja przeszedłem sporo replik i zostaję ostatecznie na VSR-10 TM z konwersją na HP, nareszcie mam to czego szukałem ( jak znam życie, jakby kasa pozwoliła to dalej bym szukał tej drugiej :hahaha: , reasumując to szaleństwo nie ma końca )
 8. i wszystko jasne :-)
 9. Oprócz tego koleś działa ( przynajmniej tak na filmikach wygląda) cały czas na tym samym terenie, więc ma optymalnie zrobione kamo i doskonale zna warunki terenowe i pole gry, mnie powalił używaniem broni bocznej i tak szacun dla kolesia
 10. O najwyższy Moderatorze widzisz ,a nie grzmisz ..... http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/96230-kacik-literacki-co-wy-na-to/ i polecam www.bellona.pl i taki gościu jest hmmmmm jak jemu było, o mam dr Google .... ;-) :hahaha:
 11. Odkopuję temat, udało się komuś namierzyć to cudo?
 12. @ Dread ha,ha,ha,ha,ha mistrzostwo świata, chłopie Ty się za pisanie weź, dobre,naprawdę dobre P.S. Mam nadzieję ,że nie pracujesz jako dziennikarz, bo tak jakoś łatwo Tobie poszło to pisanie ;-)
 13. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111201/POWIAT03/693111075 bez komentarza
 14. Pomysł świetny, szkoda tylko,że tak daleko. Mała podpowiedź: Spajda wielu z nas działa w parach więc może tak szkolenie przechodzić ze swoim Spotterem ? Jak będzie bliżej zaryzykuję, choć musiałbyś wtedy dodać kategorię czający się niedźwiedź...... :hahaha:
×
×
 • Create New...