Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pixxel

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pixxel

 1. Na razie dziękuję :icon_smile:. Kupiłem przyrządy mechaniczne i okazuje się, że od przodu nie ma szans, żeby weszły na szynę. Piłował ktoś ją już?
 2. Miał ktoś do czynienia z taką http://www.taiwangun.com/dysze-2/aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-aug?from=listing&campaign-id=19 dyszą? Bo coś mam obawy patrząc na jej długość.
 3. Jeśli na Czeczenię to chyba dozwolona jest pewna swoboda w dobiraniu ekwpinku, bo wtedy wielu żołnierzy nie miało jednolitego umundurowania, prawda? Pod mundur może być ubrana ta pasiasta koszulka, czy jest ona zarezerwowana tylko dla WDW? Będzie do tego pasowało standardowe AK-74 czy lepiej, żeby to była wersja ze składaną kolbą?
 4. Czy warto jest kompletować mundur typu Butan? Bo z tego co widzę jest stosukowo tani: http://allegro.pl/radzieckie-rosyjskie-bluzy-vsr-butan-oryginal-i4219265813.html http://allegro.pl/radzieckie-rosyjskie-spodnie-vsr-butan-oryginal-i4219265752.html O ile się nie mylę to jest mundur pamiętający jeszcze wojnę w Afganistanie, tak?
 5. Na początek? Nie sądzę. Jak widać po opiniach wyżej trzeba w niej trochę pogrzebać, żeby jako tako strzelała, więc wątpię, żeby laik się chciał w to bawić. Początkujący powinien kupić coś sprawdzonego, w miarę bezobsługowego. Ta replika raczej dla majsterkowiczów.
 6. W pierwszej chwili pomyślałem, że to 028 I generacji, ale z drugiej strony aku o niskiej pojemności jak w zabawkach.
 7. A co gdybym kupił dysze Ultimate (która jest za krótka) i spiłował lekko czoło popychacza, by sięgała porządnie do komory hop-up? Czy takie coś ma rację bytu?
 8. Niestety nie mam narzędzi by móc taką dysze zeszlifować od wewnątrz, więc rozglądam się za innymi modelami. Słyszałem, że dysza Ultimate będzie za krótka, wiec wytypowałem dwie dysze: http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1503 http://www.taiwangun.com/aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-aug-acm Czy miał ktoś do czynienia z którąś z nich i mógłby powiedzieć jak się sprawują?
 9. Czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie tyłu repliki z wyjętą stopką kolby? Chciałbym zobaczyć umiejscowienie płytki dociskającej GB, a zwłaszcza o co jest zaczepiona w dolnej części. EDIT: Myślę, że to już nie będzie potrzebne. Okazało się, że przez cały czas użytkowania repliki miałem źle włożoną płytkę z tyłu (była ona przed tulejką na śrubę tylną) przez co nie mogłem założyć stopki kolby przy włożonej baterii Jeśli ktoś ma podobny problem z założeniem stopki kolby niech sobie to sprawdzi!
 10. I robiłeś coś z tym czy moze tak zostać?
 11. A te tranzystory p-channel i n-channel to są te same?
 12. Czyli to jest ten z dwoma tranzystorami z tego poradnika http://wru.org.pl/ramki/asg/pliki_warsztat/mosfet/mosfet4.html ?
 13. A przy wymianie okablowania zostawić bzpiecznik czy wywalić? Bo słyszałem, że zwiększa on niepotrzebnie opór.
 14. Źle ująłem pytanie, chodziło mi o to, w czym on się różni w budowie.
 15. Opłaca się kupować łożyska kulkowe zamiast ślizogowych? @GOGI123, w opisie swojego AUG masz napisane, ze masz MOSFET AB właśnej roboty. Czym on się różni w porówaniu do tego mosfeta, którego instrukcja wykonania przewinęła się tu 2 storny temu?
 16. Sprężynę M120, zeby mieć te 420 fps, tak? Dyszę to proponuję wymienić nawet jeśli nie planuje się treningu mocowego. Ta stockowa jest nieszczelna. Ta głowica tłoka to moze być dowolna z łożyskowaniem jak ta: http://www.taiwangun.com/wzmocniona-aluminiowa-glowica-tloka-z-lozyskowaniem-p-j ? W swoim AUG mam prowadnicę sprężyny z kałacha CYMY, która mimo, że jest z plastiku jest bardzo solidna. Można ją zostawić w razie takiego tuningu?
 17. Ach, przepraszam, mój błąd.
 18. Czy wymiana okablowania wszędzie oprócz wnętrza GB a wymiana okablowania wraz z wnętrzem GB robi dużą różnicę?
 19. A te + i - to trzeba zachować dokładnie jak w schematach?
 20. http://wru.org.pl/ramki/asg/pliki_warsztat/mosfet/mosfet4.html Jak takie cudo będzie działało w AUG gdzie osobne styki są na auto a osobne na semi? Na mój chłopski rozum będzie to chroniło styki od semi, ale od auto już nie. Mam rację?
 21. Piankę, ew. gąbkę jakąś przykleja się do tej płytki z tyłu, żeby lepiej dociskała GB do korpusu.
 22. Nie używałem repliki ok. rok. Wczoraj rozłożyłem GB i wymieniłem tłok z głowicą, gdyż stary był zepsuty. Rozciagnąłem również oring na głowicy tłoka. Po złożeniu repliki i przestrzelaniu zauważyłem, że mało kiedy podaje ona kulki i raz kulka leci bardzo blisko, a raz normalnie daleko. Raczej nie jest to zapychanie sie lufy, gdyż nie jes tak, ze wylatuje kilka kulek na raz. Co moze byc problemem? Magazynek hi-cap? Podejrzenia co do zbyt długiej dyszy rozwiałem wsadzając kilka kulek do komory hop-up, odwracajac do góry nogami i strzelając(z podawaniem kulek nie było problemu) Ogólnie mag
 23. A z tych dwóch pozostałych która będzie lepsza?
 24. Mam zamiar polepszyć osiągi mojego AUG. Czy zamontowanie uszczelnionej dyszy i dobrej gumki hop up coś da? Myslę o takiej gumce: http://zbrojownia.li...products_id=183 I mam na celowniku 3 dysze, ale nie wiem ,która by była najlepsza: http://zbrojownia.li...roducts_id=2144 http://zbrojownia.li...products_id=581 http://zbrojownia.li...roducts_id=2154 Czy to, że dysza jest połączona luźno z popychaczem i bez siły można ją odłączyć to dobrze? I jeszcze jedno: to, że kulki podczas semi mało kiedy wylatują z lufy to wina fabrycznego hi-capa?
 25. Czy części zewnętrzne z AUG Ca bedą pasowac do jego odpowiednika z JG? Czy da się przenieśc upper receiver z lunetą z A1 na miejsce receivera z szyna od A1 bez poprawek żadnych?
×
×
 • Create New...