Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziabacz

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. Firma kulki: Madbull Airsoft, Waga kulki: 0,25g Replika: P90 TM Lufa precyzyjna: 6,04 Systema Lufa standardowa: - Lot kulki: Prosty Zacięcia: Brak (oby tak zostało) Firma kulki: GFC AMMO, Waga kulki: 0,25g Replika: P90 TM Lufa precyzyjna: 6,04 Systema Lufa standardowa: 6,9 TM Lot kulki w lufie precyzyjnej Systemy: Prosty, idealne skupienie Lot kulki w lufie stockowej TM: Prosty, skupienie pozostawia wiele do życzenia Zacięcia: Brak w Systemie, jak i w TM Firma kulki: P&J PREMIUM Waga kulki: 0,25g Replika: P90 TM Lufa precyzyjna: 6,04 Systema Lufa standardowa:
 2. Dziabacz

  SpecShop.pl

  To i ja się podzielę moimi doświadczeniami z tym sklepem. W pewien poniedziałek zamówiłem u nich towar, dotarł do mnie już w środę. Nie naruszony, w świetnym stanie. Polecam ten sklep w 100% - ach.
 3. Ostatnio każdego się czepiasz, gdybyś się dobrze zastanowił, to zapewne domyśliłbyś się o co mi chodziło.
 4. Może się walnąłeś z obliczeniami :F
 5. IMHO lepszy kolimator. Jak celujesz, nie ma szans, abyś zdradził swoją pozycję.
 6. Potrzebuję tego, ponieważ narazie nie kupuję oporządzenia i ładownic i postanowiłem złączyć 2 magi. @Tuksiak: Możesz to dokładniej opisać?
 7. Czy wie ktoś z was, w którym polskim sklepie z asortymentem ASG można nabyć łącznik magazynków do P90?
 8. http://www.poradnikhandlowca.com.pl/bezcms...mages/inf07.jpg [ironia]Kup sobie któryś z tych.[/ironia]
 9. To jak boisz się sam rozkręcać replikę i grzebać w dżirboksie, to daj ją do jakiegoś airsoftowego komisu blisko Wejherowa lub w nim.
 10. Dziabacz

  WE SCAR GBB

  Fajny ten SCAR ale mnie firma odstrasza.
 11. Dokończę wypowiedź skywalkera. Ładujesz 10, wypuszczasz je, ładujesz 20, wypuszczasz, ładujesz 30, zwalniasz, ładujesz 40, "Prosze zwolnić blokadę" itd. itd. "Rozpoczynamy losowanie 20 z 80 kul" :lol:
 12. Dziabacz

  M14 [G&P]

  Podpiszę sie pod thorem. IMO jest za dużo zamieszania ze ściąganiem M14-tki itp. (dokładnie jak pisałeś, za duże opłaty). Kup sobie na spokojnie M14 G&P. Pozdrawiam, Dziabacz! ;)
 13. No wlasnie, nie jestem za ''sprawny fizycznie'' abym wykonal taka czynnosc.
×
×
 • Create New...