Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vlad

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Ok dobry pomysł ! Denison jest dla kumpla na Market Garden i dobrze by go miał przed grą .
 2. Biorę te okładziny do lugera i Denisona. daj mi znać na Priv
 3. JA osobiście się szykuję ! Może warto jednak w mniejszym gronie to zrobić.
 4. Nieco odgrzebię ten temat choć wisi dosyć wysoko. Chodzi mi o ocenę replik 4T. Mamy ich sporo obecnie na rynku. MB 03 Well znam, ale pojawiły się repliki Cymy, JG i temu podobne. Oczywiście są to klony ale jedne lepiej a drugie gorzej zrobione. Co zatem warto brać do ręki a czego nie tykać
 5. To ja dorzucę swoje 3 gr podziękowania. Było dobrze a nawet bardziej, chociaż ... pogoda i batman rozdawali karty. Cóż , okazuje się, że zawsze można coś zrobić jeśli jest doborowa kompania. Gra nocna, szybko bo bez respów i na tzw żywioł. Wygranym był... Batman. Natomiast później wspaniała integracja. Opowiedziana relacja z D- day aż kusi by być tam w następnym roku. Może warto zrobić większy wypad, next year ? Ranek szybko i bez stresu, każdemu się chciało. 3 godz CQB i znowu pogoda rozdała karty, więc nie dziwne, że wszyscy padali jak muchy. 30 C up robi swoje, nie narzekajmy więc na zmęczenie, pograliśmy i było dobrze. Współczuję dlatego Niemcom, bo atakować w tych warunkach budynek to po prostu Suicide, ale zaangażowanie, walka oraz ilość użytych granatów była 1 st class. Sam zaliczyłem kilka, już jako ranny ale co tam było w dechę jak mawiają emeryci. Ciąg dalszy niestety jak łańcuszek św Antoniego pokazał padówę obu stron. Sił brakło, morale zdechło. Co zatem? Czy dalibyśmy radę inaczej? Nie sądzę. Nawet najlepszy scenariusz w tych warunkach by padł. Na koniec już się miałem zbierać , poczekałem jak zwykle na finalną grochówkę a Ci koledzy co pojechali niech żałują, a jest czego. Na koniec ! Wish , czekam na następne pomysły szczególnie na koniec wakacji, bo to być MUSI !!! Dzięki.
 6. Dzięki za informacje i czekam na dalsze informacje ws dogodnego terminu dla wszystkich.
 7. Na dzień dzisiejszy próbuję ustalić możliwą bazę startowa do gry czyli parking, możliwość noclegu pod namiotami, ognisko po grze etc. Baza jest bardzo fajna i sprawdzona, tylko musi mieć wolny teren. Terminy podam po sprawdzeniu. Rozumiem, że wakacje to termin bardziej dla rodziny, ale jednocześnie dobry dla długich działań. Po wakacjach mamy 2 zaplanowane imprezy, czyli do 30 sierpnia nic się nie dzieje a szkoda byłoby czegoś nie zrobić. Sam event obliczam wstępnie na min 30 osób.
 8. Czy zatem termin w II połowie lipca byłby do ogarnięcia ? Zapowiadam wtedy nowy teren w ASH i sporo łażenia. Podobnie jak w Hermenegildzie podam tylko krotką fabułe ( w przygotowaniu) a rozkazy jak w simie przed grą dla dowódcy. Potrzebni będą trzej chętni na dowódców WH, US , PL-partyzantka.
 9. Może samo określenie milsim nieco Was straszy koledzy ? To nie jest taki zły wilk zjadający ludzi. Fakt, na simie jest mniej strzelania, ale a to więcej zadaniowości i przez to powstaje konieczność działań w grupie by je wykonać. Nie ma tutaj znaczenia czy są respy czy gra jest bez respów Te pierwsze zwykle są dłuższe niż w strzelankach ale to daje nieco wytchnienia graczom i pozwala na skonsolidowanie grupy. Jednocześnie nie wchodzi się w przypadkowe kontakty bojowe bez rozpoznania przeciwnika gdyż te kończą się z reguły przegraną .
 10. Mój pomysł to kilka odsłon alternatywy, rozgrywki toczącej się w różnych okresach czasu. Na pewno byłby to semi-milsim elementy LARP byłyby wprowadzone tylko na zasadzie NPC by ubarwić grę. Do takiego cyklu gier możemy wprowadzać różne strony łącząc to w całość Czas rozgrywki byłby przeciętny jak w naszych grach ok 12 - 14 godz. Zasady nam znane. Respy byłyby czasowe. Czy ilość stron była by za duża ? Nie sądzę, 4 niezależne oddziały w grze ze swoimi rozkazami ale mogące ze sobą współpracować by wykonać zadanie? Na ilu Rosjan możemy liczyć to jest pytanie ? Nad scenariuszem obecnie pracuję. Na początek możemy zrobić kilka potyczek partyzanckich.
 11. Przenieśmy się zatem do założonego wątku.
×
×
 • Create New...