Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vlad

Użytkownik
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. Ja cały czas pracuje nad stylizacją. Ciężko coś znaleźć ale postaram się być.
 2. Przecież robiliśmy SNAFU w 2020. I tak liczyliśmy fps . Co do Jouli nie mam przecież oporów może być i J JA chrono mam i praktycznie każde dobre liczy moc repliki.
 3. Ja mam Kar 98 od SW z modyfikacjami AirsoftPro zespół tłoka sprężyna i komora hopup. . Wszystko działa bardzo dobrze.
 4. Ankieta Na dzień 11-07 na pytanie ankiety odpowiedziały 23 osoby Wynik ankiety wynosi 17 os za wykorzystaniem 6 os za zwrotem tym samym ankietę zamykam ! Osoby które prosiły o zwrot ( część otrzymała ) proszę zgłoszenie do mnie na priv lub maila wqurek@gmail.com z nr konta i Nickiem. To ułatwi mi wykonanie przelewu.
 5. Tutaj jednak wszystko zależy od terenu, czym bardziej gęsty LAS tym więcej rykoszetów od gałęzi i liści. 300 bb to max 6 magów po 50 szt. W realu było to 30 szt, czyli mamy przelicznik 1: 1,66. IMO dobry i niech taki będzie. KM y jednak mają przewagę w ilości i zasadzie działania. ( podparte strzelanie perymetr), raczej widziałbym tutaj do rozwiązania kwestię doładowania. Tutaj można dyskutować o ilości w boxie, systemie doładowania etc. Jednak już się utarło skrzynka ammo etc. Co do wystrzeliwania zaś kulek, zależy to również od samej gry, czym bardziej sim, tym mniej i doładowa
 6. Ależ oczywiście że dostaną :) Już pracuję nad tym w spokoju ducha i będzie coś ekstra.
 7. Panowie robicie ónwoburzę o nic. Temat mi dobrze znany z ASG i wyścigu zbrojeń i "mazowieckiego Stocka". Ustaliliśmy kiedyś limity i było ok, a nagle zrobiło się wokół kupa dymu. Nasze repliki mają się nijak do realiów i dobrze to wiemy. Na zasięg i energię kulki ma zbyt wiele czynników jak np wiatr, hop up, czy sama sprężyna repliki która w czasie użytkowana także się zużywa. Z tego powodu nie widzę celowości robienia zmian pod kątem typu pocisku i mocy w realu. Większość replik ma podobne zasięgi a skuteczny to 30 -50 m. Przeciętny PM jak osiąga350 - 380 fps to dobry wynik ale lu
 8. Koledzy! W ankiecie wypowiedziało się 19 osób na 33 opłacone. Wyniki na dzień dzisiejszy są następujące 12 os wykorzystać dla 5 osób zwrot. Moja propozycja jest następująca Przedłużam ankietę do 11 07 poniedziałek tak by pozostali się mogli wypowiedzieć. Osoby które prosiły o zwrot 5 os otrzymają zwrot kasy. Proszę o przypomnienie się na maila wqurek@gmail.com z nr konta i Nickiem. To ułatwi mi zwrot kasy. Zwroty zostaną odnotowane a pozostałą kwotę wykorzystamy na organizację następnej imprezy.
 9. Zgubiono --- Znaleziono Niemiecka Flaga oznaczająca RESP Niemiecka menażka czarna
 10. W samych założeniach w mieście miało być więcej osób cywilnych Nasi goście mieli odgrywać inne role niż grali gdyż pozostali musieli zrezygnować z udziału, powody były różne. Mogę nieco powiedzieć, że miał być miejscowy policjant, leśniczy, załoga Hubrtus Gasthoff ( byli), my--> orgowie, czasem wcielający się w swoje role Burgmiestera i Dziedzica, oraz uchodźcy ze wschodnich terenów, lub dawni pracownicy pobliskiej fabryki ARADO. Oddział NKWD wchodzący do gry w innym czasie. Wasze głosy są bardzo dla mnie istotne w ew wnioskach organizacyjnych. Wyjaśnię zatem p
 11. Mistrzowskie zdjęcia z misji https://onedrive.live.com/?authkey=!AKJnWcF39Hnkq2s&v=photos&id=EDD8B0E0D8061632!614&cid=EDD8B0E0D8061632
 12. Moja wypowiedź miała na celu pokazanie swobody działania i Twojego dowodzenia oddziałem alianckim. Miałeś różne opcje i wybierałeś taką, jaką uważałeś za najlepszą dla Siebie i żołnierzy. Mogłeś zrobić zasadzkę na Niemców ? Mogłeś ale nie musiałeś i o to głównie chodziło.
 13. Niedługo będzie dostępna praca naszego fotoreportera National Geografic dzielnie pracującego nad naszym wizerunkiem. Czekamy na zdjęcia Robala oraz zdjęcia kolegi fotografa strony Niemieckiej. Co do strzelania to obie strony miały w tej kwestii do podjęcia samodzielne decyzje. Dowódca Aliancki jednak nie palił się do głębokiego rozpoznania terenu co mogło doprowadzić do kontaktów bojowych. Miał widać inny plan działania.
 14. Ad a Zgoda większość PM ma takie osiągi a jak nie posiada to łatwo zrobić upgrade bez wpływu na gearbox = przeciążenia i uszkodzenia. Masa kulek max 0,28 g ---> bardziej stabilna w locie Ad b Zgoda Ad c Zgoda z zastrzeżeniem do masy bb 0,3g i możliwość dostarczenia taśmy przez amunicyjnego w metalowej skrzynce. Strzelanie nie wymaga obecności amunicyjnego. Ad d Zgoda bez problemu Ad e Ogólnie zalecana ( maski lub wkładki ochraniające dobrowolne) Przy małych dystansach CQB obowiązkowa.
×
×
 • Create New...