Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vlad

Użytkownik
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,204 profile views
 1. Tak przypadkiem się nam otworzyła, ale zostało wszystko zabezpieczone i opatrzone. IMO przygotowanie gry na najwyższym poziomie, Warto popracować nad stylizacją WP.
 2. Kolejna mała informacja. Są pierwsze zapisy na grę ! Mam prośbę o deklarację ws gry nocnej i integracji 6 września. Pozwoli mi na szybsze skalkulowanie gry z miejscówką.
 3. I ja dziękuję za organizacje gry. Było wspaniale, dobry teren, zdania podzielone pomiędzy oddziały, klimat. Czekamy na inne pomysły, bo potrzeba nowych inicjatyw, organizatorów i miejscówek. To przyciąga uwagę wszystkich i zwiększa grono graczy ASH, popularyzuje ten rodzaj rozgrywek. Dlatego cieszy mnie, że poza Mazowszem i Poznaniem, ruszyli inni. Najpierw Kraków zrobił swoje dając nam nowe wyzwania ale obecnie Dolny Śląsk, gdzie nie brakuje ciekawych miejsc. Czekam na więcej !
 4. Informacja : Po rozmowach z siołem "Julianówka" wstępnie zarezerwowałem miejsce dla chętnych na nockę z 6 na 7 września. Możemy zaparkować samochody, rozbić namioty, zrobić ognisko. Planuję zrobić krótki nocny scenariusz i integrację. Dla chętnych, do wynajmu 4 domki z wygodnym spaniem i sanitariatami. Po weekendzie utworzę wydarzenie na FB w naszym profilu ASH.
 5. Podaję zasady gry Data gry: 06-07 września 2024 r. (sobota, piątek wieczór dla chętnych ) Czas gry głównej: 10-16, start: 10:00 dla chętnych piątek 20:00-22:00 Wiek: min. 18 lat Wpisowe: Zostanie podane po ustaleniach z lokacją „ Julianówka ” UWAGA! Gra odbędzie się jeżeli do dnia 01 września zbierze się minimum 40 opłaconych graczy w zbalansowanych stronach. Zapisy: wyłącznie na adres wqurek@gmail.com wg wzoru: ksywka, strona, funkcja. Funkcje do obsadzenia: dowódca, sanitariusz, saper, snajper, kaemista. Przykładowe prawidłowo wypełnione zgłoszeni
 6. Zawsze można przy mniejszej licznie graczy rozegrać epizody z Market Garden.
 7. Chcę Was koledzy zaprosić na zakończenie walk we Włoszech w 1944 r., z polskim akcentem wyzwolenia Ankony. Z uwagi na dosyć odległy termin gry jest to zapowiedź pierwsza. Przewidywany czas gry 10:00 - 17:00. Teren niektórym jest nam znany z "Alternatywy Pattona" vol 1., nieco górzysty z pewnymi umocnieniami w terenie. Strony gry: Jak zwykle dobrze znane! Niemcy: Grupa Armii C Feldmarsch. Albert Kesselring Alianci: Amerykanie: 5 Armia, gen. Mark Clark Brytyjczycy: 8 Armia, gen. Olivier Leese Polacy: II Korpus Polski, gen. Władysław Anders
 8. Logistyka, to się da zrobić wg @Wish owego systemu. Nawet o tym pomyślę przy najbliższej grze.
 9. Termin jest odległy ale problemu nie ma. Ja się dostosuję, bo rok 1939 ma swój potencjał i chcę wziąć udział.
 10. Czy ktoś z kolegów z Krakowa zna to miejsce ? Może być ciekawe ? była OPL https://maps.app.goo.gl/8QNbkiLGednryxRp9
×
×
 • Create New...