Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vlad

Użytkownik
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. Marku ! W kwestii medyków i leczenia proszę o wyjaśnienie pewnych spraw. Przy pierwszym trafieniu jesteśmy ranni. Czy jeśli drugi raz ktoś nas trafi po tym 1 trafieniu liczymy to jak drugą ranę ? Przy drugim trafieniu musimy usztywnić czymś kończynę. Co dalej ma robić gracz w ten sposób zaopatrzony? Może walczyć czy nie i jak szybko wraca do gry? Drugie pytanie czy warto w ogóle stosować usztywnienie kończyny ? Czy nie lepiej byłoby wycofać gracza na tyły ( np ewakuacja przez medyka, kolegę pod rękę ) i odczekanie jakiegoś czasu?
 2. Wrzucam wpłatę i zgłaszam się jako sanitariusz. Zgłoszeni wcześniej poszło
 3. Widzę że zrobiłem nieco burzy. Może i dobrze ? Ja w swoich PM-ach nie mam singla. Sten wiadomo, nie ma a MP 40 w oryginale też nie miał i dlatego też go u siebie skasowałem. Magi a 50 bb szybko schodzą, dlatego chciałem to wyjaśnić, możemy strzelać krótkimi 3-5 bb seriami. Tak czy inaczej zabieram Kar 98 i mogę robić za sanitariusza.
 4. W kwestii wyjaśnienia "Tylko Starsi mogą strzelać serią. " Czy to oznacza głównie broń 4T ? dla pozostałych graczy?
 5. Koniec wojny obfitował właśnie w takie poszukiwania wartości, technologii i ludzi. Stąd był mój pomysł na " Alternatywę Pattona" To są bardzo ciekawe tematy pozwalające na budowanie rozwiniętych scenariuszy lub epizodów.
 6. Nie do końca, bo celem było wywiezienie poczty odnalezionej i zabezpieczonej a wysadzenie instalacji to też był rozkaz 1-szo planowy.
 7. Co do terenu, to mogę coś zaproponować z dobrym dojazdem i bazą noclegową.
 8. Ja czekam na pozostałych i Vox Populi. Chociaż sprawdzam i nie wygląda to źle. Może nie ten serwis info ? https://pogoda.interia.pl/prognoza-na-weekend-stronsko,cId,33528
 9. Czy w przypadku potyczki, jeńcy mogą użyć broni rannych czy zabitych przeciwników? " Wirtualnie zgodnie z deklaracją zabieram twoją broń" Mam wątpliwości czy w tym przypadku to zagra, jeśli alianci mają ruchomego respa a po 30 min nie wiadomo gdzie będą.
 10. Tak sobie pomyślałem, że przyjadę popatrzeć na wasze zmagania okiem Drona. Zrobimy współpracę z C4amperem. Krótki filmik z nad Twierdzy może się przyda do promocji.
 11. Co prawda tylko na części sobotniej ale było miło. Teren trudny i wymagający dobrej kondycji. Dzięki z a imprezkę i do następnej. Wrzucam mapkę tego fajnego terenu.
 12. Z dużym prawdopodobieństwem ( robota mnie goni) dojadę w sobotę rano .
 13. Obejrzałem teren i jest całkiem ciekawy topografiacznie, sporo wzgórz i kilka głebokich wąwozów
×
×
 • Create New...