Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

predatorszarak

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by predatorszarak

 1. Tak, 0.25. Ten shotgun na 99% będzie celniejszy niż tamte pistolety. A shotgun "nie zostanie" ?
 2. http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/108978-beretta-m92-stti-src/ Więcej chyba o niej na forum nie ma.
 3. Kupiłem ją i także mam taki sam problem z magazynkiem. Dokręciłem to coś trzymające kapsułę z CO2 na maksa, a gaz i tak się ulatniał. Złożę reklamację i mam nadzieję, że dadzą mi działający mag.
 4. A może taki gaziak: http://gunfire.pl/product-pol-1152191466-Pistolet-GC105.html Podobno to samo co tamta Beretta, tylko na CO2, co skutkuje większym zasięgiem, lepszą ekonomią itp. Z resztą - poczytaj porównanie LogaNa: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/108978-beretta-m92-stti-src/
 5. Masz na forum temat mający ponad 20 stron o tej replice. Nie podam Ci linka, bo nie jestem twoim służącym, a na prawdę bardzo łatwo go znaleźć.
 6. CM.031 , a CM.031, to wewnętrznie to samo. Różnią się tylko wyglądem - jeden to AK-47, a drugi to AK-74.
 7. Śmiało! Kupuj! Założę się, że te cudowne opinie przeczytałeś na stronach sklepów, które mają tę odpustową zabawkę w ofercie. Jak to mówią "Człowiek najszybciej uczy się na własnych błędach". Czy coś w tym stylu ;)
 8. 1. Jakaś nieznana firma, praktycznie brak opinii na forum (chyba, że to to samo, co Boyi) 2. Nie podoba mi się wizualnie ;)
 9. Ok, wieeeeeeelkie dzięki za pomoc! Przeczytam jeszcze temat podany przez Tuksiaka i zdecyduję.
 10. Na prawdę nie ma to aż tak dużego znaczenia? Z tematu o CM.045 dowiedziałem się, że kupno dłuższej lufy (+ tłumika) jest pierwszą rzeczą jaką robi większość osób, zaraz po dostaniu tej repliki w swoje łapy ;) Osobiście wolę wydać 80 zł więcej i mieć od razu kałaszka z dłuższą lufą*, niż potem bawić się w tłumiki itp. * - no jeśli ona faktycznie mało daje, to wtedy wolę kupić 45 :P
 11. Co do gumki - lepiej weź przeźroczystego Guardera. Czarny jest przeznaczony do replik koło 450 fps. Gdy wsadziłem go do CM.028, to kulki ledwo co z lufy wylatywały.
 12. Pozwólcie, że się podepnę. Od jakiegoś miesiąca zastanawiam się nad kupnem nowej repliki. Po tym okresie na placu boju pozostały dwa modele: - CM.045 (http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_045a_cm-1411.html) - CM.040C (http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040c_cm-1409.html) Tak wiem, że pod względem gearboxa to właściwie to samo, ale interesuje mnie długość lufy: Jak duży wpływ na zasięg/skupienie/moc mają te dodatkowe 20 cm lufy w CM.040C w porównaniu do CM.045 ? Jeśli jest to nieduża różnica, to wybiorę 45, gdyż mobilność jest dla mnie dość ważna.
 13. Proponuję podpiąć tego posta w tym dziale. Może skończą się głupie pytania na ten sam temat co 2 dni.
 14. A nie lepiej na allegro dorwać taniej i to jeszcze oryginały, a nie chińskie podróbki? :bialaflaga:
 15. Coś nie tak jest ze sklepem, bo zauważ, że u krakmanów opłaca się kupować tylko repliki i różne rzeczy do tuningu, a oporządzenie wszelkiego typu, gogle, hełmy itp. mają tam tylko chińskie = g*wniane.
 16. W swoim otoczeniu, z rówieśnikami możesz nawet w wieku 9 lat :P Ale większe imprezy itp. mają zazwyczaj ograniczenia wiekowe.
 17. U krakmanów ŻADNE, mają tam same chińskie podróbki. Najlepiej kup gogle jakiejś sprawdzonej firmy, np. ESS-y od użytkownika zielonapantera na allegro (polecane wyżej): http://allegro.pl/gogle-taktyczne-ess-zestaw-od-1pln-bcm-299-i1421487034.html Albo jeśli zależy Ci na nówkach: http://allegro.pl/gogle-ess-striker-land-ops-acu-ucp-nowe-promocja-i1416023932.html Jeszcze raz, bo chyba nie wszyscy zrozumieli: NA OCHRONIE OCZU SIĘ NIE OSZCZĘDZA!!! Jeśli nie rozumiesz - daj sobie spokój z ASG Chyba, że chcesz w przyszłości nosić takie coś
 18. Nie wiem jak w JG, ale w Cymie masz 2 takie repliki - CM.037 i CM.042B. Zawsze kolega może mieć jakąś Betę za 20 zł z allegro (o ile takie istnieją :P) A jeśli to jest JG albo jedna z podanych wyżej cymek, to TAK, replika jest dość dobra.
 19. Niby jak wrzucam na google tłumacza, jako "Wykryj język", to pokazuje, że to Polski... No, ale to w końcu tylko strona internetowa, może popełniać błędy.
 20. 1. Jaka dokładnie replika? (model, firma etc.) 2. Jakie okulary?
 21. Co prawda nie znam się na "goglach na crossa" i może się mylę, ale możliwe jest, że będziesz musiał się zaopatrzyć w TO
 22. Ja bym na goglach z taiwana nie polegał. Oczy nie odrastają. Lepiej wydać trochę więcej na markowy sprzęt. http://allegro.pl/gogle-ess-striker-land-ops-acu-ucp-nowe-promocja-i1395153217.html -> Podobno wytrzymują strzał z wiatrówki. Mam je i ~500 fps przeżyły bez problemu.
 23. No wiesz, chińczyk to chińczyk. Może trafić się dobra bateria, a może trafić się taka, co się dość szybko posypie. Według mnie przez pierwsze kilka tygodni bez obaw możesz ładować baterię stockową ładowarką. Chociaż może poczekaj na opinię ludzi, którzy się znają lepiej ode mnie ;) Tak. W takim przedziale cenowym jest to zdecydowanie najlepszy wybór.
 24. Ja swoją batkę przez kilka miechów od kupna (póki nie zaopatrzyłem się w lepszą ładowarkę) ładowałem stockową ładowarką i batka jakoś do tej pory żyje (1,5 roku, a jest stockowa :D) A co do wcześniejszego pytania o kolimator - mam kolimator 1x40 i CM.028A. Choć odległość między okiem, a szyną wydaje się być dużą, dla mnie celowanie przez koli jest dość wygodne. Jednak (tak jak koledzy wyżej mówili) jest on IMO zbędny. AK ma bardzo przejrzysty i sprawny celownik mechaniczny, a za pieniążki, które przeznaczyłbyś na niego, lepiej kupić np. ładowarkę :D
 25. Korepetycje z języka polskiego.
×
×
 • Create New...