Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ryży

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak mam juz od pół roku i bardzo ale to bardzo sobie cenie Bo nie miłosiernie wkur... mnie tamten sposób regulacji Mam pytanie z innej beczki czy można używać akumulatora Li-Po 14.8V do PTW MAX na 150 . Na forum zagranicznym wyczytałem ze lepiej używać 11.1V niż 7.2V bo podobno za nisie napięcie może uszkodzić Mosfet . Z tego co wiem to PTW-MadMax używa ale tam jest to samo co w maxie i super maxie z elektroniki ?
 2. Dzięki chodzi mi o tą Emersona http://azteko.pl/eme...ate-p-4177.html FMA http://gunfire.pl/pr...ing-Pad-MC.html z kolei ma z tworzywa ale jak sprzedawca mówi podobno najlepsza kopia .
 3. Jeszcze jedno pytanie czy w Emersonie montaż popd NV jest wykonany s tworzywa czy z aluminium Nie wiem czy to prawda ale gdzieś czytałem ze emerson wykonuje je z aluminium a jeżeli z tworzywa to czy jest to dosyć mocny element bo na pewno będzie tam podpięta kamera i NV do działan w nocy
 4. Chce kupić FASTa Którą firmę brać : Emersona http://azteko.pl/emerson-helm-fast-base-jump-helmet-us-seals-plate-p-4177.html FMA http://gunfire.pl/product-pol-1152207397-Replika-helmu-Ballistic-Protecting-Pad-MC.html Nie zależy mi na kolorze aczkolwiek celuje w te 2 kolorki trochę poczytałem i nie wiem który kachol byłby lepszy potrzebuje to do kręcenia czyli z ałtomatu muszę kupić na GoPro zawieszenie(w miejsce noktowizji) FMA ma juz jakiś wypinany montaż Emerson nie . Wiem ze są to inne modele Balistic i Jump To tez nie gra roli Co polecacie i który lepiej wykonany?
 5. Dzięki za współprace było zacnie :) A tu moja mała twórczość Pozdrawiam medyka co mnie leczył na końcu filmiku mam nadzieje ze mogłem udostępnić twoją facjatę ? Jak będziesz chciał mam całe zajście a tobą nagrane śmiechu co niemiara :D Pozdrawia GSA
 6. Skoro bez UPera zębatki robią pełny cykl lub na auto kręcą się ciągle to jest ewidentna przyczyna cylindra niczego innego .
 7. Cylinder oryginalny z m165 nie daje 600fps tylko około 540-550 no chyba ze spopdkładkujesz .
 8. Tak A kto pyta ?☺
 9. Oddałem PTW na przegląd do ASGshopu (mam parę metrów do niego) Dowiedziałem się ze orginalne magi systemy są przewidziane na kulki 0.25 co za tym idzie nie ma gwarancji ze na cięższych kulkach będą pracować normalnie , zbyt słaba sprężyna zastosowana została w tych magach . Podobno kulki G&G ważą ciut więcej niż odpowiedniki wagowe Ktoś już wspominał . Spróbuje jeszcze z 0.28 Bio czy to podaje .
 10. Szybki jak zawsze :icon_smile: Do czerwonego cylindra też używasz 0.25 G&G ? Dodam jeszcze ze na singiel podaje zawsze .
 11. Faktycznie nie opłacalne. Jeszcze jedno pytanie : Używam kulek G&G 0.25 które mi idealnie podawa PTW i kulek 0.30 też G&G no i tu jest problem szatkuje mi. O co chodzi czyżby magazynki do PTW miały problemy z podaniem większej wagi? , mam 12 magów od systemy i strzelanie na auto zazwyczaj kończy się szatkowaniem kulek nawet pop załadowaniu niewielkiej ilości (tak co by nie przeciążyć sprężynek w magu) A 0.25 smiga jak ta lala :icon_eek: . Dodam ze magi są świeżo po wyczyszczeniu i przesmarowaniu . Może te G&G nie są wcale takie dobre , jakich kulek używacie ?
 12. Polski zaufany i chyba jedyny z PTW http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?cat=126 ;) Pytanie techniczne Jak przełożyć selektor na prawą stronę ? Czy może potrzebuję selektora dedykowanego na prawą stronę ? PTW MAX 2007 model
×
×
 • Create New...