Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Harrkonen

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 1. to był by niezły hicior :mrgreen: ..... oby to się nie okazało plotką :roll: ;-)
 2. model karabinu się zgadza :uśmiech: lecz ja poszukuje informacji na temat modelu z G&G SIG550który jest dostępny w capri :uśmiech: , pomożecie? ;-)
 3. Podziękowania dla autorów recenzji...i mały ochrzan za obsuwę ;-) zabrakło mi w tej recce niestety polemiki na temat, jaki "mocny" tuning wytrzyma ta replika, ale może kiedyś dodacie moje sugestie :uśmiech: teraz tylko czekamy na testy z ciężkich kulek i pola bitwy pozdrawiam :uśmiech:
 4. niech teraz parę firm zrobi jeszcze konwersję PSG-1 i będzie jak w hipermarkecie :mrgreen: ups!?....to chyba nie ten dział :roll: ;-)
 5. może i masz rację, ale RS ma części niestandardowe, i jeśli cokolwiek się zepsuje....to masz po kieszeni ;-) ...a CA ??? poczekamy, na reckę zobaczymy :uśmiech:
 6. z tego co zrozumiałem z tego filmu, to to że te SWD posiada gb v2 long od SR-25 z C&A czy ktoś wie coś na temat tego Gear Box-a?
 7. no to ja pierwszy szkolenie snajperów w wojsku rosyjskim....mam nadzieje że ktoś zna rosyjski, bo inaczej będzie to dla niego niemy film sensacyjny :mrgreen: szkolenie rosyjskich snajperów pozdrawiam ;-)
 8. trzeba przyznać że biovale są najlepsze, ale cena(90 zł za 3500 kulek) dyskwalifikuje ich użycie w replikach: SWD od RS-a, SR-25 i wszystkich samopowtarzalnych replikach snajperskich(no chyba że ktoś wygrał w totka) :mrgreen: ...mimo że nikt ze snajperki nie wali na "auto", to 3500 kulek na wiele w samopowtórkach nie wystarcza ...choć to tylko moja subiektywna opinia, i nikt się nie musi z nią zgadzać :roll: pozdrawiam
 9. ja mam podobny problem z SWD od A&K, magazynek stock-plastick, gumka hop-siup czarna Guardera, nie zawsze wylatuje ale dość często :strach:
 10. zgadzam się w 100% tylko gaz, dla tego kilera :mrgreen: a i tak wiem co kupię, jak wygram w totka :wink:
 11. słowo cytowanex2 czekamy z niecierpliwością :mrgreen:
 12. jak to mówiłeś, "trzeba będzie się przyzwyczaić" :roll: ;-) jako że trochę zeszliśmy z tematu, to chciałem przypomnieć ;-) http://www.kalinkaoptics.com/detail.aspx?ID=500 cena to 290$ marzy mi się taka, ale raczej zostanie tylko marzeniem http://www.kalinkaoptics.com/detail.aspx?ID=62 w sklepie jest to najtańsza wersja, kosztuje 200$, pytanie czy jakoś idzie w parze z ceną, czy wręcz na odwrót czekam na info ;-)
 13. wcale ci się nie dziwię, ty masz M700 A.I.C.S. od Tanaki, a to zupełnie inny karabin i inna optyka pewnie "przyzwyczajenie" do niego spowodowało kiepska ocenę jakości PSO :-P ;-) ja mam "wschodnie" korzenie, i będę bronił PSO, choć i doświadczenia wiem że i tak najlepszą optykę robi CARL ZAISS :mrgreen: Edyta dla dexterkrak-a: no kiedyś robił do niemieckich mauserów, a dziś robi do aparatów fotograficznych, ale optyka to optyka, nie mówiłem że bojowa :-P
 14. Lamebert, może i masz rację że 10 liga, ale jeśli oprócz zabawy, zależy komuś na wiernym "lansiarskim" :mrgreen: odwzorowaniu repliki SWD, to nie mam wyboru :roll:
×
×
 • Create New...