Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czeslaw3

Użytkownik
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. czeslaw3

  SCAR-H SF Open Bolt - WE

  Na youtube jest filmik z tego co pamiętam. Poszukaj.
 2. czeslaw3

  SCAR-H SF Open Bolt - WE

  Co do tuningu to w Polsce jedynie znajdziesz gumki i lufę (bo podchodzą z aega po przeróbce). Reszta albo używki albo Chiny. Nie da się powiedzieć na ile starczy magazynek bo zależy np. od szczelności układu, czy temperatury otoczenia, Generalnie na cały magazynek powinno spokojnie wystarczyć bez zauważalnych spadków powtarzalności. Nie pakował bym się w scara H (chociaż jest dużo fajniejszy wizualnie od L) ze względu na magazynki które jest ciężko dostać. Scar L łyka magi od m4 i pochodnych, a ich jest dużo więcej na rynku. Na jednym magu dużo się nie pobawisz.
 3. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  Musisz coś więcej napisać o samej replice. Mówimy o nowym egzemplarzu czy używanym? wcześniej dysza chodziła czy od nowego ma problem? wymieniałeś gumke na inną (np. gumy od ML mocniej trzymają dysze)? Jeżeli egzemplarz jest nowy dysza może blokować się na prowadnicach, w miejscu jej łączenia. Sprężyna powrotna dyszy w WE nie jest super ekstra, najlepiej ją wymienić na 150% od Headquatres, dużo fajniej to pracuje.
 4. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  Osobiście to bym nic nie zmieniła dopóki się nie zepsuje, sam na stokowych częściach już 2k kulek przemieliłem. Co do obciążeń udarowych się nie wypowiem, to będę miał na magisterce dopiero :P. Lepiej bym zainwestował w lufę dobrą gumkę i dystanser.
 5. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  A czemu chcesz wymieniać suwadło? Ra-tech może być cięższy więc może mocniej kopać, pytanie czy plastikowa dysza nie pęknie od tego, bo całe uderzenie przejmuje ona i komora. Kolejną sprawą może być problem ze szczelnością w układzie dysza suwadło, ale myślę że to kwestia wymiany oringa, ewentualnie polerka suwadła.
 6. Witam, jaka średnica lufy 6.23 czy 6.05, do tego systemu będzie lepsza. Dodam, że będzie to szturm, a długość ok 450mm wszystko na r-hopie. Drugie pytanie czy Dayton ma możliwość ustawienia stałej objętości gazu, jaka idzie w lufę? Jeżeli temat już był, to przepraszam ale nie znalazłem. Pozdrawiam.
 7. czeslaw3

  Jak strzelać z gaziaków prawie za darmo...

  Witam, możecie mi powiedzieć gdzie kupujecie propan i w jakiej jest cenie? Używacie czysty propan czy propan-butan?
 8. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  Pozbyłem się luzów. Po południu wrzucę ci foty. Pytanie jeszcze jak duże luzy posiadasz. U mnie były dość znaczące, można powiedzieć wręcz denerwujące:P
 9. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  Ja pozbyłem się luzu za pomocą tej gumki AR15 / M16 Rubber Accu-Wedge Żeby pasowała do WE musisz uciąć podstawę i zostawić samą ściankę , którą też trzeba trochę dociąć. Ogólnie zepsułem dwie gumki zanim dopasowałem odpowiednią. Zrobię jutro zdjęcie jak to wygląda i gdzie się wkłada jak chcesz. Koszt całej inwestycji to ok 25zł za zestaw gumek (5 sztuk).
 10. czeslaw3

  Regulator na butli HP

  ok, to dam trochę kleju. Dzięki za pomoc.
 11. czeslaw3

  Regulator na butli HP

  Wkręcany w butle. Ten pierwszy co redukuje do z 200bar na 800psi.
 12. Witam, orientuje się ktoś jaką siłą dokręcić zawór na butli HP? Czy użyć jakiegoś kleju do gwintów? Pozdrawiam.
 13. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  Witam, jaki macie zakres regulacji fps na NPAS-ie? Bo chyba za słabo podciąłem dysze, bo 380fps jest na maxie. Gaz NURPOL zielony. P.S. Cc do lowera, widziałem kiedyś na allegro za.... uwaga 30zł :P
 14. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  NIe bierz tej dyszy, jeszcze większe skoki fps niż na aluminiowej (zobacz YouTube). W Polsce nie znajdziesz takich części, dysza jest w miarę nowa, możliwe że gunfire sprowadzi ale cena będzie konkretna.
 15. czeslaw3

  M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem

  Mocniejsza sprężynka selektora (ta w chwycie pistoletowym). Ewentualnie możesz włożyć coś w otwór w chwycie. Ja włożyłem stalową kulkę.
×