Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

megabac

Użytkownik
 • Content Count

  1,553
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by megabac

 1. To nie jest kopia Aresa. To JEST Ares.
 2. Ale to rak jest xD Wiem, że IAR jest traktowany jako LKM, ale jednak :P
 3. megabac

  PKM [A&K]

  Rozmontowałem, uciąłem, zlutowałem, zaizolowałem. Strzela pięknie, bez dubletów i przestaje po puszczeniu spustu :teeth: Podziękował <3
 4. megabac

  PKM [A&K]

  Ok, czyli upierdzielam wtyczkę w fabrycznym układzie, mostkuję + z - i problem solved :)
 5. megabac

  PKM [A&K]

  Dobra, to inaczej. Chcąc całkowicie pozbyć się tego dziadostwa i wsadzić w jego miejsce uFeta co i gdzie powinienem polutować? Jak będzie wtedy z magazynkiem? On nie pobiera czasem sygnału z tego mosfetu?
 6. megabac

  PKM [A&K]

  Czołgiem, Ostatnimi czasy PeKasia zaczęła się odrobinę fochać. Strzela nierówno (ROF sam się zmienia), a czasami zdarzy jej się nie przerwać ognia pomimo puszczenia spustu. Za winowajcę obstawiam fabryczny układ MOSFET z fukcją zmiany ROFu. I teraz: 1. Chciałbym go wypieprzyć w kosmos, jednak nie posiadam dołączanego fabrycznie elementu eliminującego układ. Co z czym połączyć, żeby działało? 2. Czy w tym miejscu pomiędzy połączeniem warto wsadzić MOSFET (ot chociażby uFET)? 3. Czy warto od razu wymienić okablowanie w całości?
 7. megabac

  PKM [A&K]

  No to własnie tego elementu mi brakuje.... Shiiiit....
 8. megabac

  PKM [A&K]

  Yyyyyy toś mi teraz ćwieka zabił. Chodzi Ci o ten kołek blokujący całą lufę?
 9. megabac

  PKM [A&K]

  Panowie, pytanko. Wsadziłem komorę hopsiupa produkcji Morrisa. Jest mały problem. Wężyk podający kulki do komory tak jakby jej nie sięgał. Jest przerwa jakieś 5-7mm pomiędzy nim a komora. Czy czegoś mi tam brakuje czy może coś skopałem?
 10. megabac

  PKM [A&K]

  Dobra, poskładałem, działa, szczylo jak złoto :) Tłok SHS z pełną metalową szczęką, doszczelniona głowica, komora CNC Morris, lufa Promyk 590mm. 510 FPS / 340 FPS.
 11. megabac

  PKM [A&K]

  \ Kupiłem, wsadziłem. Pasuje idealnie, zostaje trochę luzu. Mieli jak szalona, prąd się nie kończy :)
 12. megabac

  PKM [A&K]

  Wsadziłem tak jak "stała". Widać ją jakieś 3-4 cm w tłumiku płomienia. Póki co mi nie przeszkadza :icon_smile:
 13. megabac

  PKM [A&K]

  Panocki to jeszcze pytańsko. Kurzy mi się promyk 590mm Wejdzie to to do PeKaśki?
 14. megabac

  PKM [A&K]

  Kurde duże piwo dla Ciebie :) Sprawdzę jak tylko wyciągnę PK z samochodu :)
 15. megabac

  PKM [A&K]

  Panocki pomóżcie jeszcze z jednym tematem. Co może być przyczyną, że box ma fochy i nie chce podawać kulków. Mam dwie sztuki. Oba to samo.
 16. megabac

  PKM [A&K]

  Jako, że zależy mi na jak najwyższej wydajności prądowej aby bateria podziałała jak najdłużej, to czy to ogniwo spełni swoją role i wejdzie do boxa? http://allegro.pl/li...6581873670.html
 17. megabac

  PKM [A&K]

  Dzieki Panocki :) Rozważam dwie opcje: http://www.modele.sklep.pl/pl/Katalog/AKUMULATORY-BATERIE-I-PAKIETY/Ogniwa-i-pakiety-Li-Pol/LiPo-111V-3s/REDOX-LIPO-3000-111V-30C.html http://www.modele.sklep.pl/pl/Katalog/AKUMULATORY-BATERIE-I-PAKIETY/Ogniwa-i-pakiety-Li-Pol/LiPo-111V-3s/REDOX-LIPO-3000-111V-20C.html Który lepszy?
 18. megabac

  PKM [A&K]

  No to ja odkopię :) Jaką największą batkę da się wcisnąć do boxa? Ktoś może przerabiał temat zasilania, żeby pociągnęło całą imprezę? Wczoraj puszczając kontrolowane krótkie dwuminutowe serie zużyłem trzy pakiety LiPol :)
 19. W moim magicznym pudełku z ersoftowym złomem :)
 20. Dopychacz też mi się złamał. Wymieniłem na stalowy :)
 21. U siebie wsadziłem springa na 470 FPS (nie mam pojęcia jakiego - pierwszy lepszy). Stockowe bebechy latają bez zająknięcia.
 22. W warunkach "bojowych" nie używam HiCapów :P W zasadzie po tym jak udało mi się dopasować PMAGi od G&G jestem zakochany w tej replice :) Aczkowleik dzisiaj przyjedzie jej mocny konkurent w postaci SCARa od G&G...
 23. Polecam zdjąć klapkę z dołu magazynka. Zdziwisz się :)
×
×
 • Create New...