Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dik89

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dik89

 1. http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=20564
 2. dik89

  Glock 18C [CYMA]

  Cm.122 rozkłada sie analogicznie jak cm.030. Pinów jest tyle samo(ok 4-5, nie pamietam juz) i sa rozmieszczone w tych samych miejscach(jeden jest schowany pod selektorem ognia-jego dzwignia). Z racji, ze lufa wew. wchodzi gleboko w imitacje lufy zew. najlepiej jest ja wyjmować, po usunieciu wszystkich pinów stabilizujących gb(plus odkrecenie imitacji stopki magazynka). Mozna wtedy gb odchylic w tyl.
 3. http://www.nowastrategia.org.pl/mspo-2016-prezentacja-karabinka-msbs-w-wersji-kal-762-mm/ 7,62X39mm
 4. dik89

  R-Hop

  Tak tylko podrzuce swoje spostrzeżenie, że drewniane patyczki z lodów "świderki" maja przekroj 6mm i ladnie wchodza do lufy, bez ryzyka jej porysowania od wewnatrz, przy dopasowywaniu łatki.
 5. Strzela jak zwykły AEP(do ok 25m), silnik i gb są takie jak w mp7 i scorpionie. Większość body to plastik, ale dość gruby. Z magazynka(dostepny tylko hi-cap) ładnie podaje, nawet na lipo 7,4. Składana i rozsuwana prętowa kolba jest wykonana z metalu. Mi osobiście przy dłoniach rozmiaru M nie zbyt wygodnie się go trzymało, z racji bardo grubego chwytu/gniazda magazynka. Za to podtrzymywanie go za tkumik dźwięku drugą ręką jest bardzo wygodne.
 6. Na głównej stronie FB, pojawił się już jako oferowany produkt, tak jak beryle. http://fabrykabroni.pl/produkty/karabiny/msbs/ Czekać tylko, aż w kategorii "inne" pojawi sie również trenażer.
 7. dik89

  Glock 18C [CYMA]

  Na przykład Youki model, brain energy 350mAh. Tylko bez lutownicy i zdolności manualnych sie nieobejdzie, ponieważ trzeba zmienić złącze balansera(jakis niestandardowy) i wyprowadzćc kable z wtyczką
 8. Problem z wypadającymi magazynkami. Wyrobil sie zaczep w plastikowym zwalniaczu(ten powyżej, drugi dla porównania) Dremlem wyciąłem kawalek plastiku, tak aby zmieścił się tam ułamany stalowy ząbek z zębatki tłokowej z AEG'a. Nastepnie zalałem to kropelką i zeszlifowałem dremlem, aby nieodstawał. Jak by jednak niewytzymalo(jakimś cudem), to dam znac. https://lh3.googleusercontent.com/-Yhz7J4FVYsk/V0CQGl3OUYI/AAAAAAAAChg/X6yw7whbeRk6TKnw5OlJ95oTmEYSQizaQCHM/s1024/upload_-1 https://lh3.googleusercontent.com/-clCitG1LWEc/V0CQH-L9tII/AAAAAAAAChk/GWkjhOKYNSgOJ5fJQueIsQwM5A8RSuFOgCHM/s1024/
 9. Tak z ciekawości, jak duże mają to być tarcze? Z jakiego materiału(orientacyjnie, jaka waga)?
 10. Dziś rano mnie olśniło :D Myślalem, ze smd mają inne oznaczenia niż przeplatane i stąt było moje pytanie. Kożystam od kilku lat z irl1404 irl3713 i sa jak dla mnie wystarczajace. Dzieki za pomoc :)
 11. Jest ktoś w stanie polecić konkretne tranzystory SMD, które by działały w naszych realiach?
 12. http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=18387 MSBS 7,62
 13. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  Przy komorze, zwykly teflon wystarczy-normalnie są chinczykowe przeciągi. Edyta: Bez otwerania gb, możesz jeszce doszczelnić dyszę gęstym samrem(np.teflonowo-sylikonowym). Obracasz ja o 90°przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i ją wyciagasz. Tam tez powinien być o-ring uszcelniajacy dyszę.
 14. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  Można wymontować stary styk baterii (dwa luty plus śrubka), kable puszczasz tak, aby byl latwy dostęp do zapiecia konkretnej baterii (czasem można górą-nad batką, czasem bokiem/bokami wewnątrz body). Wtyki wymienić na miniDeans i wywalić bezpiecznik (zawrzeć blaszki przylutowanym przewodem). Edyta:literówka
 15. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  Nie ma osobnego dystansera. Ten docisk pełni role dystansera typu H. Jak Ci nie kręci kulek to sprawdź: Czy gumka nie jest uwalona smarem lub, Czy przy mianie nastaw pokrętła zmienia sie kąt ramienia docisku. @Ślepak Na zewnątrz lufy trzeba by szlifować dwa pionowe wciecia po bokach. Podkladki standardowe wchodza bez problemu.
 16. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  Gumka wejdzie po jej skróceniu, lufa dedykowana ma wycięcia stabilizujące ja w kokorze hu, zwykłą nie mialo by co trzymać w komorze(zaczep jest przykrecany od przodu komory.
 17. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  To najprostszy i odwracalny proces instalacji lipo, to dolutowanie do styków gniazda baterii dwóch kabelków z sensowną koncowka typu miniDeans(fajnie jakbyś nie pomylił polaryzcji, ale w mp7 da się to poprawić bez konieczności ich przelutowywania). Puszczasz je góra a miejsca Ci starczy na lipo wiekkosci zwyklej batki z mp7.
 18. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  A chcesz lipo mieć wewnątrz, czy na zewnątrz w puszce? Chcesz mieć możliwość korzystania ze starej baterii, czy niekoniecznie?
 19. Przecież Szelma1981 napisal: "Zastosowane oringi: pod dyszę to - 6x1 pod zabierak - 6x2,2" Więc są sprawdzone i takich muszisz szukać, lub ryzykować z innymi. Jakiego doradztwa jeszcze potrzebujesz?
 20. Na podsumowanie całej akcji, wszystko zebrane w jednym miejscu. Pobrane z forum bron.iweb.pl, napisane przez użytkownika Navigare (http://bron.iweb.pl/...?f=146&t=137556) Cytuj: W dniu 18.11.2015 Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC, która po transpozycji w krajach członkowskich, w znacznym stopniu zaostrzy prawa dostępu do legalnej broni dla praworządnych obywateli UE. W rozumieniu Komisji poprawki mają zwalczać terroryzm. Problem w tym, że terroryści nie przestrzegają Dyrektyw. Proponowane zmiany uderzają nie tylko w posiadaczy broni palnej (sport
 21. Czyżby coś się zmieniało w podejściu respondentów? "Powyższe znaczy tyle, że zmieniają się w Polsce społeczne nastroje. Wczoraj w programie Jana Pospieszalskiego aż 74% respondentów oddało swój głos za, na pytanie o powszechny dostęp do broni palnej. Pospieszalski z wrażenia zaniemówił, nie komentując wyników ankiety. Program był o czymś zupełnie innym niż dostęp do broni palnej. Znaczy to bardzo wiele. Osoby niezwiązane z tematem wyraziły swoje zdanie." trybun.org.pl/2015/11/27/prawda-jak-oliwa-zawsze-na-wierzch-wyplywa/ Brak wymogu przynależności do klubu oraz podziałów na
 22. http://www.protestuj.pl/nie-pozwolmy-komisji-europejskiej-rozbroic-europejczykow--,54,k.html Kolejna petycja, tym razem skierwana do: Ministra Spraw Wewnętrznych - Mariusza Blaszczaka Ministar Obrony Narodowej - Antoniego Macierewicza Ministra ds. europejskich - Konrada Szymanskiego
 23. A wracając do źródła problemu, proponuje: Osobom, które tego jeszcze nie zrobily, aby wyraziły swój sprzeciw, chociaż by w takiej formie: Https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership Osoba, które chcą wyrazić swój głos sprzeciwu w formie oficjalnej(najbardziej zachęcam): https://ec.europa.eu/transparency/regdoc/?fuseaction=feedback&docId=3085376&language=pl
 24. To nie przejdzie, u nas jest zbyt duża histeria odnośnie ogolnego dostępu do broni. Ludzie patrza na osobę z bronią, jako potencjalnego zabójcę i bandytę, tak jak na geja jako pedofila i muslima jako terrorystę. To tak, jak przekonanie, że prostokąt miałby być kwadratem... Podpisane tylko po to, aby dać tam wyżej sygnał, że nie zgadzam sie z tym co sie dzieje teraz i może dać podwaliny na inne ruchy mające na celu powstrzymanie tej paranoii z zaostrzeniem prawa, jako podniesienia poziomu bezpieczeństwa... tylko szkoda, że nie naszego. Edyta: Korekta z "jest" na "miałby byc"
 25. Mógłbyś napisać, co to za krótka szyna ris, na której trzyma się rączka?(chodzi mi o jej kompatybilność z Twoim KeyModem).
×
×
 • Create New...