Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bieniekk

Użytkownik
  • Content Count

    129
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bieniekk

  1. Na zbrojowni bodajże takowe istnieją. :happy: Saper ? :icon_eek2: aha, to fajnie :blink: :bialaflaga:
  2. Panie, jaka cena, słyszał ktoś o nowych nokto hamerykańców ? Supervision, czyli bodajże termowizja, raptem rozmiarów Pefałesa 14 :happy: Jak myślicie zda to egzamin ? :zastanawia:
  3. Ja mam snake skin na swoim michu, robiony areografem, wygląda ładnie i estetycznie, jeden zrobi tak drugi woli inaczej. :happy:
  4. Eeee pierwsze słyszę :D szkoda że nie zaprezentowali działania. Co do działania nie wiem, jakoś nie jestem przekonany, co będzie jeżeli "Exploding" nastąpi z jakiegoś powodu w lufie albo w komorze ? :zastanawia: Po opakowaniu nie twierdzę, że są one precyzyjnie, więc posiadaczom luf precyzyjnych i pół-precyzyjnych podziękujemy :happy:
  5. A) Krylon B) Jeżeli posiadasz areograf, możesz pomalować hełm, a zarazem stworzyć na nim jakiś dodatkowy wzór (snakeskin, napisy itp. itd.)
  6. Szczerze mówiąc... 80% wszystkich możliwych zapytań odnośnie replik można znaleźć na forum.
  7. Mocny silnik ? widzę że elitę wśród silników wymieniłeś :zastanawia:
  8. Właśnie przed chwilą doszła paczka z taiwana, zamówiłem ją w poniedziałek, dzisiaj rano otrzymałem ją od kuriera. Chłopaki bardzo szybko się zwijają z wysyłką. Raz mi się zdarzyło, aby dostarczono mi paczkę w sobotę.
  9. Bieniekk

    Cyma 028

    Po co preckę, wystarczy guma :happy:
  10. Zamawiałem tam kamizelki, ładownice i inne rzeczy, sklep bardzo fachowo podchodzi do klienta, profesjonaliści w 100%. Jeden z najlepszych sklepów, z jakim się spotkałem. Jedynym minusem jest brak sklepu internetowego jak wspomniał kolega wyżej, mam nadzieję że wkrótce się to zmieni :happy:
  11. jest wiele filmików na yt odnośnie okularów/gogli bobstera, wydają się mocne.
  12. podaj link. Z tego co wiem, są to gogle motocyklowe.
  13. BDU, po co masz kupować kontrakt ? Kolega napisał Tru-spec, propper, currahee i inne firmy stoją otworem. I nie proponują 1000zł za komplet.
  14. UCP, czyli universal camo pattern jak na mój gust jest uniwersalny, ale do obszaru afganu, iraku. Ogólnie jeśli strzelasz się w budynkach, w większych kompleksach budowlanych (fabryki, przetwórnie), UCP sprawdzi się świetnie. W lesie nie problem będzie cię zauważyć.
  15. Mam starego flecka i oporządzenie w RG, powiem ci iż nie wygląda to fajnie.
  16. Ładujcie w zasięg nie w moc, tym bardziej w szturmie, Mp7 od TM Johnego ma z 260 fps i ciągnie celnie na 50m albo i więcej mówił tak sam. Masada świetny karabin, jedynie co wymienić to guma, ew teflon fixa zrobić i wsio :) Uwielbiam Masadę <3
  17. Ja napisałbym do poldeckiego na PW ;) Ew. do innego dobrego serwisanta ;) Odpowiedź, rozwieje twoje zmartwienia. ;)
  18. Temat do zamknięcia. Chyba... może to skłoni autora do skorzystania z szukajki, w ogóle na głównej stronie u zielonych trzeba zrobić duży napis: POSZUKAJ ZANIM NAPISZESZ/ZAŁOŻYSZ TEMAT ! czeka na linki ? :blink: taki hrabia z niego ?
  19. Też długo czekałem na replikę od VFC, najpierw dowiedziałem się o tym, że jest w drodze. Pół roku potem, dalej niedostępna, zapewnienie że jest w drodze, patrząc teraz, kawał czasu od rezerwacji karabinku dalej nie ma.
  20. Wg mnie nie jest normalne, aby koszulka po 3 użyciach straciła kolor oraz poprzecierała by się w tych wymienionych miejscach.
  21. Przykro mi, nie da się zrobić z magazynka M4 magazynka do G36. Zadzwoń do sklepu, zapytaj się, podejrzewam że to nie będzie zbytnio opłacalne ze względu na koszty wysyłki z obu stron.
  22. @Foka Na oficjalnej stronie minecrafta można ściągnąć serwer, którego można postawić w 5 min, więc skoro sami twórcy go udostępniają na ich stronie do pobrania za darmo, to raczej tego kradzieżą bym nie nazwał. Wersja, którą się kupuje udostępnia nam serwery premium, czyli niedostępne dla graczy, nie posiadających oryginalnego konta, wiąże się to na pewno z mniejszymi kradzieżami na serwerze, ponadto można wybrać kolor "człowieczka" którym się chodzi itp. Tym się to różni.
×
×
  • Create New...