Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Srywak

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Srywak

  Airsoftguns.pl

  Mają bałagan w księgowości. W czwartek 20.05.10 ok. 17.00 zamówiłem towar, w piątek 21.05 opłaciłem (przelew elektroniczny ok. 8.00), w poniedziałek rano otrzymałem maila informującego o usunięciu przez nich wpłaty ze względu na przekroczenie czasu oczekiwania. Zamówienie anulowałem, mam nadzieję, że pieniądze zostaną mi zwrócone. No cóż, stracili klienta.
 2. Kupiłem na Capri ten: http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=3524 Nie zdążyłem zamontować, odleciała końcówka przylutowana do radiatora MOSFETU. Zimny lut, a i lutu jak na lekarstwo. Zły pomysł, by lutować do radiatora, ciepło się rozchodziło, lepiej było do nóżki. Chciałem sobie ułatwić życie, to sobie utrudniłem. Najlepiej zrobić sobie układ z MOSFETAMI samemu. Będzie i taniej, i lepiej. Najtrudniej dostępne są przewody, bo kabelki głośnikowe to wg mnie zły pomysł, w wypadku, gdy trzeba je przeciskać między szkieletem gearboxa a body. Za gruba izolacja. Z czasem można sob
 3. Srywak

  Azteko.pl

  Bardzo polecam ten sklep. Mają wiele ciekawych rzeczy do ASG w bardzo dobrych cenach. Ostatnia zamówiłem szkielet GB do łożysk 6 mm, przysłano mi do łożysk 7 mm. Sprawa reklamacji została rozpatrzona bardzo sprawnie, rozwiązano moje problemy bez uszczerbku dla moich finansów, wspaniały kontakt mailowy. Na pewno pozostanę stałym klientem tego sklepu. Dodam ponadto, że firma wystawia na allegro towar w cenie od 1 zł. Można "ustrzelić" rzeczy w cenie dużo niższej niż w sklepie.
 4. Srywak

  Rangershop.pl

  Ja również zasponsorowałem ten sklep. Czekam i czekam ponad miesiąć, mimo iż na stronie towar dostępny jest w dużej ilości, dostawa 5-6 dni. Mają darmowego kredytodawcę i są pewnie zadowoleni. Ja nie. Nigdy już tam nie kupię, nikomu nie polecę tego sklepu.
×
×
 • Create New...