Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kleju

Użytkownik
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kleju

 1. Co by uprzedzić pytania co niektórych, tak - pas to Condor :icon_wink:
 2. Lubawa podobnież się też gdzieś przewinęła.
 3. jakiej to produkcji JPC? orientuje się ktoś?
 4. Cos zes Pan zle spojrzal, bo oni maja wszystkie takie same, czarne podkłady ;)
 5. Chociaż cordura wygląda na ta używana przez RR i Miwo, do tego komórki MOLLE szyte dwójkami, ktoś wspomoże?
 6. pas od Orkan na zdjęciu poniżej?
 7. Orientuje się ktoś co to za pas u operatora na pierwszym planie?
 8. Jest tu ktoś kto byłby w stanie załatwić chociażby elementy tego oporządzenia? Tylko PW jak coś.
 9. W sumie tj pisałem gdzie inadziej HellMaker666@ chociaż doszły mnie słuchy, że "rzeczne potwory" z JWK mają na stanie ULPC własnie od niedawnego czasu.
 10. Toć już NFM szył takie kamzy dla 2305 oparte konstrukcyjnie na 6094, kto ma czujne oko, ten widział :)
 11. Sry za offtop. Od zaraz zakupię kaburę tj na zdjęciu pod HK USP by Iwo-hest (przydziałowa w JWK i AGAT jeśli jeszcze ktoś miałby jakieś wątpliwości)
 12. Jakieś foto, Hell? Plus jeszcze Eagle ind i NFM.
 13. Pilnie poszukuje zdjęć 2305 z obchodów 22 Święta Jednostki (nie mam na myśli fot od Special-ops). Jeżeli jesteś w stanie pomóc, podbijaj śmiało!
 14. Świetny trop! Zawsze byłeś swój człowiek! na 99% jest to o czym piszesz, porównałem nawet najmniejszy szczegół, zgadzałoby się :)
 15. Co to za kamza? Kilka stron wcześniej, ktoś wszystkich wprowadził w błąd pisząc, że jest to standardowy PC od EI w MJK, jest to MJK i na tym się to kończy, bardziej wygląda to na plejcie inspirowanym LBT, Ktoś coś wie na ten temat?
 16. Zagadka, a zarazem prośba. Pouch w kojocie na poniższych zdjęciach to?
 17. Szybka prośba z mojej strony, poszukuje więcej zdjęć operatora po prawej z poniższego screena, jeśli masz dostęp do takowych, proszę daj mi znać ;)
 18. Kleju

  HK-416

  Replika pod reko JW Komandosów (7-8 zmiana PKW A-stan) Kitlist: - Replika HK146145D GBB Umarex - DBAL A2 G&P - Surefire M952 z żelem - chwyt przedni od KAC A Co. - zawieszenie oryginalne od H&K Malowanie zerżnięte żywcem z 7-mej zmiany PKW. Dokładne foty poniżej
 19. A wiec tak, paczka doszła to i ja się wypowiem, tj jak poprzednicy czyli minus to brak kontaktu mailowego - u mnie wgl nie odpisywali, lecz plusy mówią same za siebie, po złożeniu zamówienia przesyłka została wysłana na drugi dzień i chociaż brałem tańszą (nie ekspresową ) i doszła w.. 4 DNI! żadnych opłat celnych i innych takich rzeczy, bezpiecznie spakowana paczuszka, bardzo polecam!
 20. Witam, jeżeli jest ktoś w stanie coś dodać w temacie noży i pochodnych narzędzi, to zapraszam do tematu: http://1sfrrg.dbv.pl/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=343&pid=2290#post_2290
 21. Ktoś z Was korzystał z tanszej przesyłki (14$) ? nie zalezy mi na czsie, lecz na mniejszych kosztach, nie było problemu z dostarczeniem/zagubieniem po drodze? Dzięki za odp.
×
×
 • Create New...