Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cavtan

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 1. Zajrzyj na tą stronę: http://www.31sts.com/
 2. Chodzą, używają. Najczęściej pasoszelki od CROM. Pod spodem płyty w pokrowcach, tzw PC niskoprofilowe.
 3. Wpierwej wydawano PC w kolorze ranger green których budowa oparta była na tych z zestawu MBSS. Później zaczęto doposażać żołnierzy w upgrade w postaci cummerbundów owych PC. Kolejnym etapem były PC których obecnie jest najwięcej, a wyglądają tak: Różnice są stosunkowo niewielkie. Ten pierwszy PC, od wewnętrznej strony w przednim panelu naszytą miał kieszeń na antytraume. Obecny jej już nie ma. No i ewidentnie kształt przedniego panelu, ale to już chyba każdy widzi.
 4. Ta wersja? http://www.ebay.com/itm/Eagle-MOLLE-LE-Plate-Carrier-w-Cummerbund-ranger-LG-XL-/230734476066?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b8d8b322#ht_790wt_1037 Bo jeżeli chodzi chodzi Ci o tą starsza, to dostanie jej w kolorze RG graniczy z cudem.
 5. Gryzli, Piorun, integrówka MOSS 25 są na te same wkłady. Miałeś tą kamizelkę, więc bez problemu sobie zrobisz do niej wkłady z kształtu poszycia.
 6. Niestety plecaki te wydawane są nadal... Np w Dęblinie. :) Teraz służy jako podstawowy plecak w myśl zasady: chu**wo, ale jednakowo.
 7. No dobra, oryginał. :P Ale kamizelki Bazy i tak nie masz. :cool:
 8. Nie, to jeden z pierwszych PC od CRH. Na plecach dopięty worek na odzysk również od CRH.
 9. cavtan

  Currahee

  Witam, W pierwszej kolejności chciałbym przeprosić wszystkich naszych klientów, za brak odpowiedzi i spore opóźnienia w dostawie zamówionego towaru. Wszystkie zaległe zamówienia zostaną zrealizowane jeszcze w tym tygodniu. Natomiast brak odpowiedzi na wiadomość e-mail wiązał się z pewną reorganizacją pracy, sytuacja taka nie będzie mieć już miejsca. Chest rigi pojawią się w ofercie sklepu pod koniec września. Pozdrawiam, Cav
 10. cavtan

  Currahee

  Hej, Jak już Jaeger napisał są to nasze mundury. Nie są kupowane indywidualnie, "góra" kupił trzyczęściowe komplety - combat shirt, bluza mundurowa i spodnie combat. cav.
 11. cavtan

  Currahee

  Czołem, Sklep naprawiony, atak hakerów powstrzymany. W sklepie znajdują się już także produkty firmy source. Natomiast combat shirty powinny być dostępne od połowy przyszłego tygodniu. Cav.
 12. cavtan

  Currahee

  Czołem wszystkim, Miło mi poinformować, że firma Currahee dołączyła do grona oficjalnych dystrybutorów firmy SOURCE VAGABOND. Już w poniedziałek w naszym sklepie pojawi się cała militarna linia produktów tejże firmy. Dodatkowo jako pierwsi w Polsce będziemy mieć w ofercie pokrowiec Diamond (plecak hydracyjny dedykowany do kamizelek typu plate carrier) oraz pokrowiec WILDFIRE (pokrowce dedykowane dla strażaków wykonane z materiałów niepalnych). Zapraszamy do zakupów.
×
×
 • Create New...