Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fabson93

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. orientuję się kto, jakiego szpeju używa CPA 10 ? CIRASY eagle Industries widziałem ,podobno PC EI z cumerbandami. A jakieś inne firmy są w użyciu?
 2. VanDerSeba Oświetlenie to LTR 1 lub 2, kabura to safariland albo Red Rive.
 3. Zatem Pierwszy może mieć karrimora, coyot jest dość jednolity. Drugi ma przetargowy plecak na radiostację od wisport ... Tutaj nie ma innej opcji. Trzeci sparrow 30L ATACS Czwarty nic nie widać Piaty może sparrow 20 L jednak nie mam pewności w tej kwestii.
 4. To kabura HK USP SD 9mm Red River Golden Eagle pod TLR 2 z montażem od McTronic.
 5. Ja mam już trochę swoje HK i mogę powiedzieć co nie co o problemach :) 1. Ivo_Maleskevic czytałem o twoim przypadku i ... musisz spilowac odrobinę na rączce przeładowania , od spodu tej wypustki która chaczy o suwadlo... po przylozeniu suwadla do koryta rączki musi mieć idealne przyleganie do "garba" na suwadle. 2. Szmerglu: a ) nie mów ludziom żeby pilowali magazynki ... są zbyt drogie na to ... zawór jest droższy od firing pina w VFC... ktoś będzie chciał sprzedać magi bo coś tam mu wypadło i to mu się nie uda ... z powodu spilowania zaworu. b ) Nie strasz ludzi suwmiarka i dremelem.
 6. Fabson93

  PVS 21

  Witam Chciałbym się dowiedzieć, czy da się przerobić zwykły noktowizor X generacji, tak aby wsadzić go w obudowe PVS 21 ? tak aby był w pełni sprawny. Liczę na fachowe odpowiedzi ...a nie komentarzę, że Bóg mnie opuścił itp. :) Wiem o co pytam i zdaje sobie sprawę, że to nie bedzie tania rzecz :)
 7. Co prawda post pod postem ... ale znalazłem ciekawy filmik odnośnie zasilania VFC na CO2 a tu efekt jego starań :icon_smile: https://www.youtube....h?v=M_-wdYpL0js
 8. Ja kupiłem dysze z npas aluminiową i stalowe suwadło , robie rhop na zestawie z z-kit, preca 6.01 pdi, zmienię uszczelkę w magu i będę działać :) na pewno nie pakuj CO 2 NA 800 PSI... Ja tak zrobiłem o młotkiem zbijałem zawór :D Ja kupiłem dysze z npas aluminiową i stalowe suwadło , robie rhop na zestawie z z-kit, preca 6.01 pdi, zmienię uszczelkę w magu i będę działać :) na pewno nie pakuj CO 2 NA 800 PSI... Ja tak zrobiłem o młotkiem zbijałem zawór :D
 9. Ja i kuzyn mamy Hk 416 jeszcze z 1 które pokazały się na rynku. odnośnie GB - Alu CNC V.2 SHS - wejdzie kążde JG :) - wchodzi Ultimate za jakieś 2 tygodnie zobacze jak będzie pasować GB specny Nasze repliki mają około 450 FPS - zestaw bore UP i spring M120 Guardera - zęby SHS 16:1 - sławienny Silnik PJ - Preca PDI 6.01 Raven 363mm - komora madbula - lipo 11.1 V z mosfetem i kablami AWG16 troche nas to kosztowało ...ale cóż ... to i tak jedyna replika którą używamy :) To co będziemy sobie żałować :)
 10. Jak Cię stać to kupuj : http://www.ops-core.com/FAST_Ballistic_High_Cut_XP_H_P100C6.cfm :)
 11. Mam lipolke 11.1 1500 (1+1+1)od Tornado Power, kupione w sklepie modelarskim. Zainstalowanie mosfeta może stanowić problem, bo do otworów wchodzi tylko pojedyńcza cela, a trzecią będziesz zmuszony umieścić w prowadnicy kolby, która (w moim przypadku) wchodzi na styk. Zatem można założyć ,że 11,1 do 1500 redoxa wejdzie bez problemu.
 12. Fabson93

  IDF / MAGAV

  Prawdopodobnie to wersja RBH 103 dla sił specjalnych. Bowiem tą wersje widziałem na głowach komandosów i nigdy u zwykłych piechurów. Jak dobrze pamiętam fasunek składa się z dwóch skrzyżowanych pasków ,a na paskach jest ulokowana jak gdyby pianka. To tyle co wiem na ten temat :icon_smile:
 13. Ja do mojej kasiuni wstawiłem komore HU od KA i siedzi bardzo fajnie wraz z lufa PDI 6,01mm :)
 14. Doradźcie co zrobić, z "zapieczoną" śrubą prowadnicy kolby ??Chciałem ją odkręcić żeby docisnąć kabelki, bo zmieniłem wtyczke pod lipola.Użyłem śrubokrętu ,którym zawsze dokręcałem sobie taką śrubę w emce JG,i nie było problemów. Tutaj jest tak ,że nawet WD 40 nie pomogło !!! Dodatkowo zerwał się gwint pod krzyżaka :/ Normalnie koszmar... Co dalej ... rozwiercić tą srube ? czy jak ?
 15. Doradźcie co zrobić, z "zapieczoną" śrubą prowadnicy kolby ??Chciałem ją odkręcić żeby docisnąć kabelki, bo zmieniłem wtyczke pod lipola.Użyłem śrubokręt ,którym zawsze dokręcałem sobie taką śrubę w emce JG,i nie było problemów. Tutaj jest tak ,że nawet WD 40 nie pomogło !!! Dodatkowo zerwał się gwint pod krzyżaka :/ Normalnie koszmar... Co dalej ... rozwiercić tą srube ? czy jak ?
×
×
 • Create New...