Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KubaLubin

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Witajcie! Stosunkowo niedawno powstała koncepcja utworzenia GRH zajmującej się odtwarzaniem oddziałów przełamania linii Odry z naciskiem na 150 Dywizję Strzelców, która była wszechobecna podczas "oswobadzania" naszych terenów, jak i oddziałów Niemieckich które broniły linii Odry. Sama idea powołania grupy opiera się, na udziale w uroczystościach rocznicowych, typowych rekonstrukcjach oraz grach ASG, dzięki którym narodziła się to myśl. Pragniemy zainteresować młodzież historia naszego regionu. Na dzień dzisiejszy jest nas cztery osoby , dopiero zbieramy podstawowy sprzęt, kupując razem b
 2. Śmigłowiec jest mały bo spadł daleko. Na fotomontaż bardziej wskazują te olbrzymy które gonią za helikopterem, mają chyba jakąś broń, może któryś z nich go zestrzelił?
 3. Jestem leworęczny, i używam boyiowskiego ak 74. Na początku było trudno się przyzwyczaić ale nauczyłem się trzymać replikę w prawej łąpie i nie mam z tym problemu. Troche dziwnie mi się celuje, ale nie przeszkadza mi to w większym stopniu.
 4. Fanom Warhammera polecam mod Exterminatus, inne warte uwagi mody to City 14, SMOD, Nightmare House i płatny mod Half Life 2: Lost Coast.
 5. Najgorzej będzie jak zaczną sprzedawać itemki typu jedzenie albo amunicja, inne rzeczy typu jakiś bonus w stylu innego skina postaci jeszcze da się znieść.
 6. Wiadomo dlaczego serwery nie działają: http://gry.onet.pl/wiadomosci/gracze-spalili-piec-serwerow,1,5183474,artykul.html
 7. Gra rewelacyjna, mam KW 3, już prawie uzbierałem na KV 4
 8. Również jestem chętny aby pograć: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Brony_Pony_PL/
×
×
 • Create New...