Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ices82

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej. Czy posiada ktoś z was zbędny zawór wylotowy do magazynka Prowin?
 2. W polu możesz zrobić to co pisałem parę postów wyżej, daje taki sam efekt i natychmiastowo. Natomiast gdyby była to wina zaworu, to nie napełniłbyś go, bez względu na temperaturę. A gazu weszło Ci więcej do magazynka, bo wlewany gaz nie uległ rozprężeniu, ze względu na niską temperaturę samego magazynka.
 3. Ok. pozostańmy przy swoich tezach. Ty nie przekonasz mnie, a ja Ciebie. Więc nie ma sensu się spierać.
 4. Hmm...jeśli chodzi o funkcję to magazynek gg w niczym nie różni się od butli, butelki gazowej, np. butli na green gaz. Spróbuj pustą butlę gazową w temp. pokojowej ok 20 kilku stopni napełnić gazem, bez odpowietrzenia. Efekt będzie mizerny. Dlatego wciśnięcie zaworu wylotowego przy nabijaniu magazynka jest wskazane, aby "odpowietrzyć" komorę, zmniejszyć ciśnienie gazu w stanie lotnym. Ale tylko na chwilę, na ok 2-3 sekundy. Powoduje to schłodzenie magazynka i "odpowietrzenie". Po schłodzeniu magazynka, gaz będzie w mniejszym stopniu się rozprężał, przez co więcej się go zmieści w komorze.
 5. A wciskałeś zawór wylotowy w celu schłodzenia, odpowietrzenia magazynka podczas nabijania?
 6. Najlepszym sposobem napełniania magazynka gg jest naciśnięcie zaworu wylotowego na początku ładowania. Ładując magazynek z butli przy otwartym zaworze przez ok 3-5 s. schłodzisz go. Im zimniejszy magazynek, tym więcej gazu w stanie płynnym się do niego dostanie. Nie polecam mrożenia magazynków w zamrażarce, ponieważ często po takim chłodzeniu są nieszczelne, ze względu na zamarzniętą wilgoć na uszczelkach w zaworze wylotowym.
 7. Rozwiązaniem jest zmiana dyszy z aluminiowej na plastikową, lub co jest rozwiązaniem tymczasowym, spiłowanie dzyndzla wypychającego kulki ze szczęk i wyrównanie go kawałkiem plastiku, bądź twardej gumy. Rozwiązanie w 100% eliminuje kruszenie kulek. Rozwiązanie jest jednak tymczasowe, ze względu na to że, ów plastik lub guma, niezależnie od rodzaju użytego kleju, prędzej czy później odpadnie, ale raczej prędzej. Miałem ten sam problem.
 8. Witam. Czy posiada ktoś bolt carrier Viper Tech w replice WA lub klonach? Potrzebuje nowy bolt carrier i właśnie rozglądając się za czymś konkretnym viper tech wydaje się najsolidniejszy (chodzi głównie o ściankę suwadła w której montuje się płytkę stopującą dyszę) Wiem że średnica w środku jest mniejszą więc standardowe dysze się nie nadadzą, Jak jest z średnicą zewnętrzną, czy jest taka sama jak b-c standardowych np. ra-tech.
 9. A które masz na myśli? Zbijaka?, powrotna jest nowa, tzw. zimowa czyli dość miękka.
 10. Witam. Mam mały duży problem. Kombinowałem już dużo, ale nadal nie wiem co jest przyczyną. Problem polega na tym że po naładowaniu na ful maga propanem, ciśnienie jest tak duże że kurek nie zbija zaworu. Muszę upuścić trochę gazu przez zawór ładowania i wtedy zaczyna się problem. Mianowicie na semi udaje się wystrzelić ze trzy razy, na auto może 7 - 8 i koniec. Suwadło przestaje się cofać, albo cofa się zbyt krótko żeby odciągnąć dysze i wtedy lecą tzw. suche strzały. Co może być problemem? Po wyjęciu maga guma wylotu jest cała oszroniona.
 11. Nie wiem dokładnie jak spisują się te bufory, ale polecam z tego samego sklepu takie coś http://gunfire.pl/product-pol-1152202822-Zestaw-Super-Recoil-Kit-do-replik-typu-M4-WA-G-P.html Nie wiem jak jest z kompatybilnością na WE, ale te dwa bufory z Twojego posta pasują do WA, więc ten powinien pasować do WE
 12. U naszych "Hello my friend'ów" z Hong Kongu z ehobby. Widziałem też na Shooterze.
 13. Dzięki. Właśnie takiego zamówiłem. :)
 14. Witam. Po dłuuuugim czasie i tysiącach wyplutych kulek stockowy bolt carrier pękł. Staje teraz przed dylematem co w zamian? Czy suwadła aluminiowe to dobre rozwiązanie? Jak z ich trwałością? Pod uwagę biorę budżetowe rozwiązanie np G&P, Element lub Energy. Nie chcę ratecha bo to jest droższe niż cała replika. Który z tych w/w polecacie i używacie?
 15. WItam. Czy może ktoś wie czy płytka górna ze szczękami trzymająca kulki z magazynka AGM M4 pasuje do do magazynka JG, chodzi mi o rozstaw śrubek?
×
×
 • Create New...