Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tagan

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. To są tzw ochotnicze bataliony Azov, Donbas itd
 2. Ten filmik jest stary i to nie z żadnych walk tylko z ćwiczeń Rosjan w 2013 albo na początku 2014 już dobrze nie pamiętam.
 3. Dziadek na drugiej fotce nie ma czasami M22 Tarzan?
 4. Podsumować można to tak chory kraj, chore prawo.
 5. Zaraz Putin poda na konferencji że to Polscy najemnicy :)
 6. To ciekawe bo po pierwsze ja widzę wyraźnie że za selektorem nie ma przycisku zwalniacza kolby, uchwyt na zawieszenie znajduje się na dole kolby i mocowanie kolby jak w stałej. X54 no od Czeczenii poza AKMami AK ze stałą kolbą u Rosjan się już nie widuje.
 7. Czy oni w ogóle używają jakiś sprzęt rodzimych producentów typu Spec-ops czy Miwo bo tak trochę ,,hamerykńsko' ' wyglądają?
 8. To podobno goście z tej pro Rosyjskiej samoobrony, btw zauważcie że grubcio na drugiej fotce ma AK74 ze stałą kolbą.
 9. Nie wiem czy nasza armia w obecny stanie była by w stanie utrzymać stodołę o jakimkolwiek froncie nie mówiąc. Zresztą co tu gadać ci co ,,robią'' w MONie sami wiedzą jak to wygląda. Aha żeby nie było piszę to z pozycji miłośnika historii i militariów a nie jako jakiś ,,ekspert'' więc bez spiny koledzy.
 10. Według mnie nasz armia powinna iść w czołgi typy Merkava do wojny obronnej bo powiedzmy prawdopodobnie nasze wojsko w obecnym stanie nie było by w stanie wyprowadzać żadnych poważnych uderzeń ofensywnych.
 11. To jest prawdopodobnie Gorka w kamuflażu Sumrak.
×
×
 • Create New...