Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spider87

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Spider87

 1. Witajcie, Gdybyście potrzebowali/szukali to mam następujące rzeczy na zbyciu: - zasobnik piechoty górskiej (pustynny), pomisyjny, tak więc używany ale w dobrym stanie, w komplecie z małym plecaczkiem, - hełm wz2005 z 4pkt zawieszeniem, pomalowany z pokrowcem pustynnym, - beryl wz96 w wersji B (Ares), full stock w 100% sprawny, na bieżąco serwisowany, pomalowany, w komplecie kilka magów, szyna (brak baterii). - mundury leśne w ripstopie na ok 165-175 wzrostu. Jak ktoś będzie zainteresowany to dajcie znać poprzez PW :)
 2. Najpierw szukałem, a teraz mam za dużo... Sprzedam kolbę do Beryla wz96. Oryginalna, w 100% sprawna, nie była nigdy przy żadnej replice. Cena 180zł
 3. Nie ma ktoś na zbyciu kolby do Beryla? stan wizualny raczej obojętny, byleby była sprawna.
 4. https://plus.google.com/photos/104024416176878132175/albums/6044337375352942865 Oto i zdjęcia od fotografa płci pięknej ;)
 5. Tak zachwalacie kontakt, a ja czekam już 3 dni na odpowiedź na PW. :( Macie jakiś inny kontakt???
 6. Mam pytanie... Czy któraś z ekip zawita w tym roku na zlot w Bornym Sulinowie? 15-18 sierpnia.
 7. Może 5-7 lipca wpadniecie w okolice Łodzi? Planujemy 3-dniowe szkolenie. Po więcej info zapraszam na priv ;)
 8. Trzeba byłoby pomyśleć nad jakimś zlotem całej naszej Formacji :) Myślę, że byłoby ciekawie :)
 9. a już myślałem, że ktoś zrobił sobie replikę pallada do berylka 96 :P
 10. Jeżeli byłaby taka możliwość to jestem na tak :) A jeszcze przy Rośku byłoby elegancko :) No i to dobry sposób na integracje nas wszystkich, gdyż znamy się tylko stąd, nie widzieliśmy się z Wami nigdy ;) Zaraz poruszam temat wśród B3 i myślę, że kilka osób by się skusiło ;)
 11. Poruszę ten temat w B3 natomiast na oficjalnej stronie zlotu napisane jest, że zlot ten głównie ma się skupić na konfliktach XIX i XX wiecznych oraz na sprzęcie artyleryjskim, czy rakietowym. "Nasze" czasy są jednak nieco późniejsze i nie wiem czy ewentualnie uzyskalibyśmy pozwolenie aby się wystawić z aktualnym sprzętem, czyli Beryle etc.
 12. Ja proponuję jedno duże sprawozdanie ze zdjęciami i krótkimi opisami z naszych miast ;)
 13. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkim spokojnych, radosnych, pełnych uśmiechu tych najbliższych dni, aby nie spotkało Was nic przykrego i żebyście wspominali te święta przez długie lata :icon_wink: To takie moje życzenia, a od Sztabu B3 taki mały gratis http://www.jibjab.co...ab&cmpid=jj_url ps. Natomiast całej naszej Formacji życzyłbym owocnej współpracy oraz wiele nowych ekip, abyśmy mogli w końcu spotkać się, poznać osobiście, zintegrować się i w ogóle żeby było super :D hehe
 14. Ja korzystam z nich aktualnie. Mam 3 takie midy, nie zacinają mi się, podają wszystkie kulki. Jeśli chodzi o SRC to osobiście z takich nie korzystałem. Ale cymowe wydają się być wytrzymałe - już jakiś czas je posiadam i nie mam żadnych zastrzeżeń ;)
 15. B3 melduje się jako Desant ;) 6BPD :) Ciekawe fotki możesz znaleźć na naszym profilu. W razie potrzeby większą rozdzielczość mogę przesłać ;)
 16. Polecam http://weeb.tv/channel/cplus <== można oglądać "na żywo" w każdą niedzielę lub powtórki ;)
 17. Królik nie chodzi o to żeby "za darmochę" wypożyczyć. Chodziło mi o to, że czytałem wypowiedzi zarządu PZL Mielec, że nikt z produkcji serialu nie zainteresował się nawet tym i nie pytał o jakiekolwiek możliwości związane z Black Hawk'iem.
 18. Moim zdaniem można do minusów dopisać szczegóły takie jak np. zielone Rośki zamiast tych "pustynnych" albo np brak Black Hawk'a jako MedEvac. Szkoda, że właśnie obsługa serialu nie zainteresowała się tym, że w Mielcu są produkowane właśnie te śmigłowce i nie trzeba byłoby ściągać specjalnie z USA. Wpadki z kolbą w PK i snajperami bez lunet też ciekawe :icon_wink: Jeśli chodzi o postaci to moim "debeściakiem" jest Zbój ;p
×
×
 • Create New...