Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest (ID:6452)

Użytkownik
  • Content Count

    7,492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guest (ID:6452)

  1. W oryginale jest przelotka a nie wybija się pina o ile pamiętam? Ale głowy nie dam, muszę zerknąć.
  2. Bo ze sprężynowego SW to kupa a nie snajpa (niestandardowa komora i parę innych detali a snajpa bez porządnej komory to kupa a nie snajpa) a z elektrycznego to zwykły elektryk ze zwykłą dwójką, jak każda przykładowa emka? I co tu ma rekompensować masę i rozmiar armaty .50? Nic, zero korzyści.
  3. Czekaj... bo ani z barrecika ani z emki KWA snajperki jako takiej nie zrobisz. Może weź kup i zrób dobrą snajpę a na plecy wrzuć 15kg plecak?
  4. 300% to odpowiednik m160-m170, trudno ocenić bo... nikt nie montuje DF do snajperek (bo po co?).
  5. Chcesz lansiarsko wyglądać czy być skutecznym? Bo jeśli to drugie to po co barrett?
  6. Aaaa. Bo w AUGu, SIGu i gutku tez jest V3 a komory zupełnie inne, stąd nijak nie skojarzyłem wersji GB z komorą HU.
  7. Ale się udziela i rano i wieczorami :P i ogólnie. Tanio? Nie da się.
  8. Amortyzacja o-ringiem skutkuje zazwyczaj uszkodzeniem tłoka (w snajperkach). O-ring służy do uszczelniania a nie amortyzacji.
  9. no ale co to właśnie jest ta komora hopa V3?
  10. A gdzie w m4 jest szczerbinka tak w ogóle?
  11. Była już uwaga zwracana ale nie działa :D.
  12. Prędzej zrobi komuś krzywdę szturmówką niż "snajperką" za 1200zł.
  13. Nie jest taka sama. W zestawie do tunningu są jazdy bo CA nie robi dobrego zestawu do tunningu m24 po prostu.
  14. Ja widziałem sporo pękniętych cylindrów w warrioropochodnych. Całe tylko szczęście, że w fazie testów i zęby się nie posypały. Dlatego też przy tunningu na m170 i więcej wymagam cylindra. Jak chcesz bez cylindra- tunninguj u kogoś innego. Inną sprawą jest, że pękanie trzpienia cylindra spowodowane jest zazwyczaj nieprawidłową techniką przeładowywania- szarpanie za koniec rączki.
  15. Bardzo, bardzo proszę o zakończenie offtopu o wymysłach :D. To jest temat o kulkach.
  16. Więc kupuj w innych sklepach. SS przynajmniej MA sporo rzeczy. Bo w innych sklepach zazwyczaj mocno przerzedzona oferta.
  17. Właśnie nie jest powiedziane, że szczelna komora w emce da taki sam efekt jak równie szczelna komora w SIGu.
  18. Ale które? Bo tam jest ich w cholere, niektóre pasują, większość nie pasuje.
  19. Co ma rodzaj pędnika do powtarzalności? Jak konstrukcja jest dobra to na GG będziesz miał powtarzalne. Jak jest spieprzona to HP nic nie da.
  20. Jak JBU mniej więcej. Nic godnego uwagi moim zdaniem.
×
×
  • Create New...