Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

camils14

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podsumujmy sobie wszystko - kupujący wrzucił randomowe zdjęcie szkieletu z internetu jako dowód i oczekuję zwrotu pieniędzy, mimo że replika nie jest uszkodzona i jest całkowicie sprawna. Lepiej nie handlujcie z tym miszczem, bo nie wiadomo od kogo jeszcze będzie chciał wyłudzić pieniądze.
 2. camils14

  E&L seria M4

  Replika wylądowała lufą na betonie.
 3. camils14

  E&L seria M4

  Witam, w mojej m4 e&l złamała się prowadnica kolby, wie ktoś jaka prowadnica pasuje do e&l? Albo gdzie znajdę prowadnice od e&l? Kupiłem prowadnicę shs, ale gwint ma za małą średnice :(
 4. Witam, od dłuższego czasu szukam jakiegoś wkładu, widziałem różne, z krakmana od 8fields, od emersona, milteca itp. i szczerze mówiąc bałbym się pić wodę z takiego. Patrzyłem też w decathlonie na takie coś, niezła cena, ale rurka wydaje się nie izolować temperatury wody przed słońcem. No i tutaj szukam pomocy, gdzie warto zajrzeć żeby znaleźć jakiś lepszy wkład hydratacyjny? Obejrzałem już strony typu specshop, deltashop, gunfire itd.
 5. A co zrobić z tymi płytkami?
 6. Witam, mam lunetę biegową od jinjuli i niedawno odpadło mi pokrętło od regulowania podświetlenia krzyżyka. Wygląda to tak: Wie ktoś może jak to założyć na nowo?
 7. Byłem w krakmanie i rozwiercili mi środek, tak że wszystko już gra i temat jest do zamknięcia.
 8. No byłoby taniej, ale taki tłumik mi się podoba, a tu liczy się tylko wygląd. Jutro pojadę do krakmana i zobaczę na innym, jeśli mi wymienią.
 9. Witam, kupiłem ten: http://www.taiwangun.com/tlumiki-dzwieku-2/tlumik-dzwieku-typ-aac-spr-scr-h-black?from=listing&campaign-id=19 tłumik dźwięku, który był w zestawie z tym: http://www.taiwangun.com/tlumiki-plomienia-2/tlumik-plomienia-typ-aac-blackout?from=listing&campaign-id=19 tłumikiem płomienia, i problem jest taki że ten tłumik płomienia jest za mały na lufę wewnętrzną. Lufa wewnętrzna to pjtowski stock. Da się coś zrobić żeby to się razem spasowało? Czy to może winna jest lufa, i po wymianie na promyka będzie wszystko grało?
 10. Witam, mam takie magi: http://deltashop.pl/p/496/5665/magazynek-mid-cap-do-replik-typu-m4-m16-magazynki-mid-cap-magazynki-air-soft-gun.html Gdy używałem je z hk416 od boyia podawały każdą kulkę jak szalone, aż do ostatniej. W spr od pj podają co drugą albo się zacinają (raczej kulki gdzieś się zacinają, niż same magi), gdzie powinienem zacząć szukać problemu?
 11. camils14

  Scar-H [BOYI]

  A jak wygląda to przedłużenie lufy?
 12. camils14

  Scar-H [BOYI]

  A wie ktoś coś o dłuższej lufie, takiej jaka jest w wersji ostrej?
 13. camils14

  Scar-H [BOYI]

  Jak tam z midami do tego? Wyszły już jakieś, czy może da się coś zrobić, żeby midy od sr-25 pasowały?
 14. Aha, no to dobrze wiedzieć. Tak już próbowałem, ale postaram się mocniej.
 15. Witam, mam problem dokładnie z tą kolbą - http://www.taiwangun.com/kolby-i-dodatki-2/ergonomiczna-kolba-taktyczna-mod-2-black?from=listing&campaign-id=19 Dopiero po kupnie ogarnąłem czym się różni mod.2 od mod.1, mianowicie dodatkowym uchwytem pozwalającym pociągnąć blokadę niżej. Czy jest jakiś sposób, dzięki któremu mógłbym odciągnąć blokadę kolby do końca, tak żeby weszła na prowadnice?
×
×
 • Create New...