Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gienka

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Nato green/Everglade Jak to montana, trochę się świeci, ale wystarczy przetrzeć drobnoziarnistym papierem. :)
 2. Witam, Już dzisiaj jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na Mikro - Milsim organizowany przez Stowarzyszenie Airsoft Grim Reapers - Chełm pod nazwą Warszawa'81. Informacje organizacyjne: 1. Opłata za udział w spotkaniu wynosi 20 PLN - opłaty można dokonać w dniu imprezy ( zebrana kwota przeznaczona jest na organizację techniczną wydarzenia: - ubezpieczenie NNW, - budowę pojazdu, - zakup pirotechniki, - wykonanie scenografii 2. Zakaz replik HP oraz Mancraft!!!! 3. Dopuszczalny wiek 16+ osoby niepełnoletnie pozwolenie od rodziców/opiekunów! -----------------------------
 3. Witam! W imieniu Stowarzyszenia Airsoft Grim Reapers - Chełm, serdecznie zapraszam na event pod nazwą "Szybernik" w trybie rozgrywki mikro-milsim. Data: 09.10.16 Zbiórka: Godzina 9:00 Planowane zakończenie rozgrywki o godzinie 15:00 Miejsce: Podgórze (okol. Chełma) - lubelskie PROLOG: ...wieczorny gwar dobiegający z tętniących uliczek nadmorskiego miasteczka Szybernik zagłusza bicie dzwonu pobliskiej katedry, który odzywa się zwiastując zbliżające się zagrożenie od czasów średniowiecza. Od ponad roku trwa konflikt bratobójczy na całym terenie byłej Jugosławii, który już
 4. Witam, Przeszukałam forum, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi/poradnika na moje pytanie. Otóż mam swoją cm045 już dosyc długo ale leżała i się kurzyła, chciałam ją teraz ożywić.. Po przestrzeleniu zauważyłam, że jest problem z celnością. przy hopku na zero zachowuje sie oczywiście normalnie (kulka szybko opada w dół), natomiast przy względnym wyrównaniu toru lotu kulki lecą albo za wysoko albo za nisko. Dlatego też pomyślałam, że może być problem z dystanserem lub zleżałą gumką. Problem w tym, że nie mogę znaleźć sposobu jak dostać się do samej lufy z komorą. W dłuższych wersjach
 5. Witam, W imieniu Stowarzyszenia Airsoft "Grim Reapers" CHEŁM... ...serdecznie zapraszam na imprezę "Masakra w Duk Padiet", która będzie miała cechy typu LARP/MILSIM. Brak limitu osób. Opłata za wjazd - co łaska. :) Więcej informacji na naszym forum: http://www.grimreapersasg.fora.pl/spotkania-otwarte,6/masakra-w-duk-padiet-10-04-2016,2296.html Zapraszam do rejestracji, przedstawienia się i zapoznania ze szczegółami eventu. CZEKAMY NA WAS! :)
 6. Zostały farby po malowaniu starej repliki, efekt zamierzony uzyskany. :icon_wink:
 7. Btw - leci na sprzedaż, gdyby ktoś chciał. ;)
 8. Wybaczcie, że odkopuję temat, ale zastanawiam się nad kupnem chwytu MOE produkcji Elementa. Jednak mam dosyć sporą baterię. Wymiary 127x30x20 mm Czy da radę upchnąć taką baterię?
 9. Nie widzę opcji edytuj, więc nowy post. Wstawiam zdjęcia z malowania mojej emki: http://oi57.tinypic.com/111qxol.jpg http://oi57.tinypic.com/14wriw5.jpg Malowane Montaną Gold z użyciem gąbki.
 10. Dzięki, w czwartek będę mieć komplet puszek, spróbuję na skrawku blachy z gąbką i roślinami.. próbki i ostatecznie pomalowaną replikę wstawię niebawem. :)
 11. Jako, że pierwszy raz chcę zabrać się za malowanie repliki zapytam - jakie kolory dobrać, aby spełniały rolę kamuflażu biorąc pod uwagę nasze polskie lasy, ale żeby też dały radę na otwartym polu. Chodzi, aby nie były za ciemne ani za jasne. Rozważam Połączenie oliwki i odcieni ziemistych (khaki).. jednak nie wiem do końca na co się zdecydować. Planuję kupić farby z montany, bo raczej tych profesjonalnych farb do kamuflażu nie kupię. Możecie coś polecić?
 12. Szoker - ja chyba też jednak wezmę klasyczną wersję, wiadomo - dłuższa lufa, to będą kulki ładniej leciały. Jak dostaniesz ją to daj cynk czy jesteś zadowolony. xD Ja pewnie zamówię za 2 tygodnie dopiero. Crusader - na taktycznym jest tańsza tylko ta w wersji commando. Klasyka nie ma natomiast w magazynie.. :( A i przydała by się jakaś batka. Jakie wchodzą tam LiPo? 1+1 czy całkowita? Sorry, takie ot głupie pytanie, ale to będzie moja pierwsza replika z rodziny M'ek :icon_biggrin:
 13. W takim razie, myślę, że za tę cenę lepszej i poręczniejszej Mki nie dostanę, jak na tę chwilę. Czyli nie ma co. Zamawiam. :) Dzięki za podpowiedzi, oczywiście dalsze dyskusje mile widziane.
 14. Przepraszam, że odświeżam temat, ale widzę, że parę osób posiada M4 Commando (LMT Defender, ASG/KWA) I takie pytanko ode mnie: Czy możecie powiedzieć coś więcej o tej replice? Czy zdażyły się wam jakieś usterki/ problemy.. Jak sprawuje się na strzelance, celnośc, zasięg, wytrzymałość body.. Proszę o wypowiedzi i spostrzeżenia ..
 15. Zauważ, iż mowa jest o samej replice. :icon_smile: Nie jest to mój pierwszy zakup, po prostu chcę kupić coś porządniejszego, niż cyma. Resztę szpeju mam, więc o to martwić się nie muszę. :icon_razz: Zapraszam do dyskusji. :)
×
×
 • Create New...